Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Sobota, 25. ledna 2020
svátek má Miloš.
Hlavní menu
  • ID: 1109
  • Návštěvy: 294/1
  • Fans: 4
  • web >
  • Tábor  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

A-Tým

Návštěvy klubové karty

Celkem:
16573
Týden:
294
Dnes:
7
On-line:
1

1.liga staršího dorostu U-19

ID: 11030  |  Sezona: 2016/17  |  dorost U-19  |  Návštěvy: 247/0
 <  01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17  > 
18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34

27.kolo

So 29.04. 11:00 Karviná - Teplice 0:2 (0:1)
So 29.04. 11:00 Slavia Praha - 1.FK Příbram 3:1 (1:1)
So 29.04. 11:00 České Budějovice - Opava 2:0 (2:0)
So 29.04. 11:00 Viktoria Plzeň - Pardubice 2:0 (0:0)
So 29.04. 11:00 Sigma Olomouc - Jihlava 2:0 (1:0)
So 29.04. 12:00 Hradec Králové - 1.FC Slovácko 2:0 (1:0)
So 29.04. 12:00 Baník Ostrava - Zlín 3:4 np (3:3)
Ne 30.04. 14:00 Hlučín - Mladá Boleslav 2:3 np (2:2)
Po 01.05. 13:00 Zbrojovka Brno - Sparta Praha 0:1 (0:0)

0:2 (0:1)

So 29.04. 2017 11:00 - 51 diváků
Rozhodčí: Vostrejž - Marek, Martinec

Góly (Asistence)

Góly (Asistence)

     M. Šimeček
   90´  P. Žitný
P Sestava ŽK ČK S ZN
B
O
O
Z
Z 50
Z 50
Z 52
Z
Z 82
Z
U
P Sestava ŽK ČK S ZN
B
O
Z 58 63
Z 81
Z
Z 67
Z
Z
Z
Z 63
Z 55 76
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
U 50
Z 50 70
Z 82
B
Z
B
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
U 63
Z 63
Z 76
Z 81
Z
O
B
Trenér:   Petr Gibala   Trenér:   Václav Budka  
Karta klubu nemá správce [ více ]

Zápasy

A-Tým: ČFL - skupina A, Ne 08.03. 14:30
Táborsko - Benešov
B-Tým: Jihočeský přebor, So 14.03. 15:00
Rudolfov - Táborsko
Dorost U-19: Česká liga A - U19, Ne 08.03. 00:00
Benešov - Táborsko
Dorost U-17: Česká liga A - U17, Ne 08.03. 00:00
Benešov - Táborsko
Dorost U-19 B: ČD skupina A, So 07.03. 10:15
Petřín Plzeň - Táborsko
Dorost U-15: ČD skupina A, So 07.03. 12:30
Petřín Plzeň - Táborsko
: okresní přebor, So 04.04. 00:00
Táborsko - Veselí
Žáci U-15: Divize skupina A, So 21.03. 00:00
Táborsko - Motorlet Praha
Žáci U-14: Divize skupina A, So 21.03. 00:00
Táborsko - Motorlet Praha
Žáci U-13: ČL skupina A, So 21.03. 00:00
Písek - Táborsko
Žáci U-12: ČL skupina A, So 21.03. 00:00
Písek - Táborsko
Žáci U-13 B: okresní přebor, Ne 29.03. 00:00
Sudoměřice - Táborsko
#  Tým Z V VP PP P Skóre B
1. 15 11 2 1 1 40:12 38
2. 15 11 1 1 2 35:12 36
3. 15 8 2 1 4 21:15 29
4. 15 8 0 4 3 23:16 28
5. 15 8 1 2 4 26:20 28
6. 15 8 1 0 6 24:25 26
7. 15 8 0 0 7 37:26 24
8. 15 5 4 1 5 21:21 24
9. 15 7 0 1 7 30:26 22
10. 15 5 2 0 8 22:25 19
11. 15 5 1 2 7 21:27 19
12. 15 4 1 2 8 21:22 16
13. 15 4 1 2 8 21:29 16
14. 15 4 0 2 9 16:30 14
15. 15 2 4 0 9 19:35 14
16. 15 2 0 1 12 11:47 7