Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Sobota, 25. ledna 2020
svátek má Miloš.
Hlavní menu
  • ID: 1109
  • Návštěvy: 292/1
  • Fans: 4
  • web >
  • Tábor  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

A-Tým

Návštěvy klubové karty

Celkem:
16573
Týden:
292
Dnes:
1
On-line:
1

1.liga staršího dorostu U-19

ID: 11030  |  Sezona: 2016/17  |  dorost U-19  |  Návštěvy: 240/0
 <  01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17  > 
18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34

28.kolo

05.05. 13:00 Pardubice - České Budějovice 0:1 np (0:0)
05.05. 14:00 Mladá Boleslav - Karviná 3:0 (2:0)
So 06.05. 11:00 Teplice - Hradec Králové 1:3 (1:2)
So 06.05. 11:00 1.FC Slovácko - Zbrojovka Brno 0:4 (0:2)
So 06.05. 13:00 Jihlava - Baník Ostrava 2:1 np (1:1)
So 06.05. 13:30 1.FK Příbram - Hlučín 2:0 (0:0)
So 06.05. 14:00 Sparta Praha - Sigma Olomouc 2:1 (1:1)
So 06.05. 14:00 Opava - Slavia Praha 0:7 (0:2)
So 06.05. 14:30 Zlín - Viktoria Plzeň 1:2 (0:1)

1:3 (1:2)

So 06.05. 2017 11:00 - 120 diváků
Rozhodčí: Kapoun - Doubek, Sedláček

Góly (Asistence)

   42´  D. Kormunda

Góly (Asistence)

   34´  R. Čáp
   38´  R. Čáp   (penalta)
   51´  D. Soukeník
P Sestava ŽK ČK S ZN
B
O
O
Z 67
Z 46
Z
Z 80
Z
Z 72
Z
U 86
P Sestava ŽK ČK S ZN
B
O
Z
Z
Z
Z 89
Z 90
Z 67
Z
Z 40 90
Z
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
O 46
U 67
Z 72
Z 80
Z 86
Z
B
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
Z 67
U 89
Z 90
Z 90
O
Z
Z
Trenér:   Václav Budka   Trenér:   Karel Havlíček  
Karta klubu nemá správce [ více ]

Zápasy

A-Tým: ČFL - skupina A, Ne 08.03. 14:30
Táborsko - Benešov
B-Tým: Jihočeský přebor, So 14.03. 15:00
Rudolfov - Táborsko
Dorost U-19: Česká liga A - U19, Ne 08.03. 00:00
Benešov - Táborsko
Dorost U-17: Česká liga A - U17, Ne 08.03. 00:00
Benešov - Táborsko
Dorost U-19 B: ČD skupina A, So 07.03. 10:15
Petřín Plzeň - Táborsko
Dorost U-15: ČD skupina A, So 07.03. 12:30
Petřín Plzeň - Táborsko
: okresní přebor, So 04.04. 00:00
Táborsko - Veselí
Žáci U-15: Divize skupina A, So 21.03. 00:00
Táborsko - Motorlet Praha
Žáci U-14: Divize skupina A, So 21.03. 00:00
Táborsko - Motorlet Praha
Žáci U-13: ČL skupina A, So 21.03. 00:00
Písek - Táborsko
Žáci U-12: ČL skupina A, So 21.03. 00:00
Písek - Táborsko
Žáci U-13 B: okresní přebor, Ne 29.03. 00:00
Sudoměřice - Táborsko
#  Tým Z V VP PP P Skóre B
1. 15 11 2 1 1 40:12 38
2. 15 11 1 1 2 35:12 36
3. 15 8 2 1 4 21:15 29
4. 15 8 0 4 3 23:16 28
5. 15 8 1 2 4 26:20 28
6. 15 8 1 0 6 24:25 26
7. 15 8 0 0 7 37:26 24
8. 15 5 4 1 5 21:21 24
9. 15 7 0 1 7 30:26 22
10. 15 5 2 0 8 22:25 19
11. 15 5 1 2 7 21:27 19
12. 15 4 1 2 8 21:22 16
13. 15 4 1 2 8 21:29 16
14. 15 4 0 2 9 16:30 14
15. 15 2 4 0 9 19:35 14
16. 15 2 0 1 12 11:47 7