Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 28. ledna 2020
svátek má Otýlie.
Hlavní menu
  • ID: 1109
  • Návštěvy: 253/1
  • Fans: 4
  • web >
  • Tábor  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

A-Tým

Návštěvy klubové karty

Celkem:
16585
Týden:
253
Dnes:
1
On-line:
1

1.liga staršího dorostu U-19

ID: 11030  |  Sezona: 2016/17  |  dorost U-19  |  Návštěvy: 274/0
 <  01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17  > 
18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34

33.kolo

So 10.06. 11:00 Mladá Boleslav - Sparta Praha 2:1 np (1:1)
So 10.06. 11:00 Teplice - 1.FK Příbram 1:0 (1:0)
So 10.06. 11:00 1.FC Slovácko - Opava 3:4 (0:3)
So 10.06. 11:00 České Budějovice - Viktoria Plzeň 1:2 (0:1)
So 10.06. 12:00 Hradec Králové - Zlín 1:0 np (0:0)
So 10.06. 13:00 Zbrojovka Brno - Pardubice 2:1 np (1:1)
So 10.06. 13:00 Karviná - Jihlava 2:1 (1:1)
So 10.06. 14:00 Slavia Praha - Baník Ostrava 5:2 (4:1)
Ne 11.06. 11:00 Hlučín - Sigma Olomouc 2:1 (1:0)

1:0 (1:0)

So 10.06. 2017 11:00 - 150 diváků
Rozhodčí: Rais - Zavadil, Nedvěd

Góly (Asistence)

   42´  J. Kokeš   (penalta)

Góly (Asistence)

P Sestava ŽK ČK S ZN
B
O
O
Z 81
Z
Z
Z
Z 75
Z 89
U 65
U 76
P Sestava ŽK ČK S ZN
B
O
O
O
O 42
Z
Z
Z
U
U
U
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
Z 65
Z 75
Z 76
Z 81
Z 89
O
B
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
Z
U
Z
B
Trenér:   Václav Budka   Trenér:   Pavel Tobiáš  
Karta klubu nemá správce [ více ]

Zápasy

A-Tým: ČFL - skupina A, Ne 08.03. 14:30
Táborsko - Benešov
B-Tým: Jihočeský přebor, So 14.03. 15:00
Rudolfov - Táborsko
Dorost U-19: Česká liga A - U19, Ne 08.03. 00:00
Benešov - Táborsko
Dorost U-17: Česká liga A - U17, Ne 08.03. 00:00
Benešov - Táborsko
Dorost U-19 B: ČD skupina A, So 07.03. 10:15
Petřín Plzeň - Táborsko
Dorost U-15: ČD skupina A, So 07.03. 12:30
Petřín Plzeň - Táborsko
: okresní přebor, So 04.04. 00:00
Táborsko - Veselí
Žáci U-15: Divize skupina A, So 21.03. 00:00
Táborsko - Motorlet Praha
Žáci U-14: Divize skupina A, So 21.03. 00:00
Táborsko - Motorlet Praha
Žáci U-13: ČL skupina A, So 21.03. 00:00
Písek - Táborsko
Žáci U-12: ČL skupina A, So 21.03. 00:00
Písek - Táborsko
Žáci U-13 B: okresní přebor, Ne 29.03. 00:00
Sudoměřice - Táborsko
#  Tým Z V VP PP P Skóre B
1. 15 11 2 1 1 40:12 38
2. 15 11 1 1 2 35:12 36
3. 15 8 2 1 4 21:15 29
4. 15 8 0 4 3 23:16 28
5. 15 8 1 2 4 26:20 28
6. 15 8 1 0 6 24:25 26
7. 15 8 0 0 7 37:26 24
8. 15 5 4 1 5 21:21 24
9. 15 7 0 1 7 30:26 22
10. 15 5 2 0 8 22:25 19
11. 15 5 1 2 7 21:27 19
12. 15 4 1 2 8 21:22 16
13. 15 4 1 2 8 21:29 16
14. 15 4 0 2 9 16:30 14
15. 15 2 4 0 9 19:35 14
16. 15 2 0 1 12 11:47 7