Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist
Hlavní menu
  • ID: 3959
  • Návštěvy: 602/1
  • Fans: 40
  • web >
  • Ostrava-město  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Návštěvy klubové karty

Celkem:
32014
Týden:
602
Dnes:
18
On-line:
1

MS liga žáků U12 sever

ID: 12473  |  Sezona: 2017/18  |  žáci U-12  |  Návštěvy: 56/0
 <  01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15  > 
16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30

22.kolo

So 21.04. 10:00 Frýdek-Místek - ŠSK Bílovec 6:2 (2:2)
So 21.04. 10:00 Hlučín - HFK Olomouc 9:0 (0:0)
So 21.04. 10:30 Vítkovice - Třinec 2:2 (0:0)
Ne 22.04. 10:00 Vsetín - Šumperk 1:15 (0:6)
Ne 22.04. 14:30 Hranice - Uničov 11:3 (9:0)
St 25.04. 15:30 Val. Meziříčí - Přerov 14:4 (0:0)
Út 22.05. 16:30 Opava - Karviná 9:2 (2:1)

1:1 (1:1)

Po 24.02. 2020 18:00 - Městský stadion - 9945 diváků
Rozhodčí: Pechanec - Dobrovolný, Poživil

Góly (Asistence)

   12´  N. Kuzmanović

Góly (Asistence)

     V. Kubista
P Sestava ŽK ČK S ZN
B
O 75
Z
Z
Z
Z
Z 18
Z
Z 64
Z 79 80
U
P Sestava ŽK ČK S ZN
B
O
O 33 94
O
Z
Z 91
Z 87
Z 64
Z
Z 92
U 91
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
Z 18
Z 64
U 80
B
Z
O
Z
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
Z 64
Z 87
O 91
B
Z
U
Z
Trenér:   Luboš Kozel   Trenér:   Petr Rada  
Správce karty klubu: Ondrej Jakubov

Zápasy

A-Tým: 1.liga, So 11.04. 17:00
Sigma Olomouc - Baník Ostrava
B-Tým: Moravskoslezská liga, Ne 12.04. 10:30
Zlín - Baník Ostrava
Ženy: 2.liga žen, Ne 19.04. 15:00
Teplice - Baník Ostrava
Dorost U-19: 1.liga staršího dorostu, So 11.04. 13:00
Baník Ostrava - 1.FK Příbram FA
Dorost U-17: 1.liga mladšího dorostu, So 11.04. 15:15
Baník Ostrava - 1.FK Příbram FA
Dorost U-19 B: MSL - U19, Pá 10.04. 10:30
Vítkovice - Baník Ostrava
Dorost U-17 B: MSL - U17, Pá 10.04. 12:45
Vítkovice - Baník Ostrava
Žáci U-15: MSL Top, Ne 12.04. 10:30
Frýdek-Místek - Baník Ostrava
: městská soutěž, Ne 12.04. 15:00
Baník Ostrava - Klimkovice
Žáci U-14: MSL Top, Ne 12.04. 12:30
Frýdek-Místek - Baník Ostrava
Žáci U-13: MSL skupina sever, St 08.04. 15:30
ŠSK Bílovec - Baník Ostrava
Žáci U-12: MSL skupina sever, St 08.04. 15:30
ŠSK Bílovec - Baník Ostrava
Starší žáci B: MSD žáci U-15sk. E, So 11.04. 10:00
Uničov - Baník Ostrava
Žáci U-14 B: MSD žáci U-14 sk. E, So 11.04. 12:00
Uničov - Baník Ostrava
#  Tým Z V R P Skóre B
1. 24 18 4 2 48:8 58
2. 24 15 5 4 45:20 50
3. 24 11 7 6 42:31 40
4. 24 11 5 8 36:27 38
5. 24 11 4 9 42:37 37
6. 24 10 7 7 30:27 37
7. 23 11 3 9 42:31 36
8. 24 11 3 10 39:38 36
9. 24 9 8 7 42:32 35
10. 24 7 11 6 31:29 32
11. 24 7 6 11 25:37 27
12. 23 5 9 9 19:35 24
13. 24 5 8 11 20:30 23
14. 24 6 4 14 22:40 22
15. 24 4 5 15 11:41 17
16. 24 3 5 16 15:46 14

© 2012 Dalibor Fridrich publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.