Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pátek, 14. srpna 2020
svátek má Alan.
Hlavní menu
  • ID: 2360
  • Návštěvy: 217/1
  • Fans: 22
  • web >
  • Pardubice  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

A-Tým

Návštěvy klubové karty

Celkem:
15983
Týden:
217
Dnes:
17
On-line:
1

FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA

ID: 12844  |  Sezona: 2018/19  |  muži  |  Návštěvy: 187/0
 <  01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15  > 
16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30

22.kolo

12.04. 17:00 Vítkovice - České Budějovice 1:2 (0:2)
12.04. 18:00 Hradec Králové - Jihlava 0:1 (0:1)
12.04. 18:00 Znojmo - Vlašim 1:1 (0:0)
12.04. 18:00 Ústí n/L - Prostějov 2:1 (1:1)
So 13.04. 10:15 Sokolov - Třinec 1:0 (1:0)
So 13.04. 13:00 Pardubice - Viktoria Žižkov 2:1 (0:0)
Ne 14.04. 15:30 Táborsko - Zbrojovka Brno 1:2 (0:2)
Ne 14.04. 16:30 Varnsdorf - Chrudim 2:2 (1:0)

2:1 (0:0)

So 13.04. 2019 13:00 - Pod Vinicí - 423 diváků
Rozhodčí: Vojkovský - Vitner, VaŇkát

Góly (Asistence)

   67´  T. Solil
   86´  D. Kovář

Góly (Asistence)

   72´  I. Súkenník
P Sestava ŽK ČK S ZN
B
O
Z 45 46
Z 80
Z
Z 84
Z
Z
Z
Z
U 80
P Sestava ŽK ČK S ZN
B
O
O 64
O 88
O 88
Z
Z 64
Z
Z
Z 73
U
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
Z 46
Z 80
Z 80
Z
B
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
B 64
Z 88
U 88
B
O
Z
Z
Trenér:   Jaroslav Novotný   Trenér:   Miloš Sazima  
Karta klubu nemá správce [ více ]

Zápasy

A-Tým: Pohár FAČR - MOL cup, So 15.08. 10:15
Kolín - Pardubice
B-Tým: ČFL - skupina B, Ne 23.08. 10:15
Pardubice - Přepeře
Dorost U-19: 1.liga staršího dorostu, So 22.08. 10:15
Pardubice - Sparta Praha
Dorost U-17: 1.liga mladšího dorostu, So 22.08. 12:30
Pardubice - Sparta Praha
Dorost U-19 B: Česká liga B - U19, Ne 23.08. 12:15
Sparta Praha - Pardubice
Dorost U-17 B: Ćeská liga B U-17, Ne 23.08. 10:00
Sparta Praha - Pardubice
Žáci U-15: Česká liga, So 22.08. 10:00
Sparta Praha - Pardubice
Žáci U-14: Česká liga, So 22.08. 11:45
Sparta Praha - Pardubice
Žáci U-13: ČL skupina D, So 22.08. 10:00
Pardubice - Vysoké Mýto
Žáci U-12: ČL skupina D, So 22.08. 10:00
Pardubice - Vysoké Mýto