Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Čtvrtek, 13. srpna 2020
svátek má Alena.
Hlavní menu
  • ID: 2360
  • Návštěvy: 219/1
  • Fans: 22
  • web >
  • Pardubice  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

A-Tým

Návštěvy klubové karty

Celkem:
15968
Týden:
219
Dnes:
27
On-line:
1

FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA

ID: 12844  |  Sezona: 2018/19  |  muži  |  Návštěvy: 181/0
 <  01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15  > 
16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30

9.kolo

21.09. 17:00 Vítkovice - Chrudim 2:1 (1:1)
21.09. 18:00 Znojmo - Ústí n/L 3:0 (2:0)
21.09. 18:00 Jihlava - Vlašim 3:0 (0:0)
So 22.09. 10:15 Pardubice - Zbrojovka Brno 1:1 (1:0)
So 22.09. 10:15 Sokolov - Prostějov 3:0 (2:0)
Ne 23.09. 15:00 Hradec Králové - Viktoria Žižkov 4:0 (2:0)
Ne 23.09. 16:30 Táborsko - České Budějovice 1:1 (0:0)
Ne 23.09. 16:30 Varnsdorf - Třinec 0:1 (0:0)

1:1 (1:0)

So 22.09. 2018 10:15 - Pod Vinicí - 847 diváků
Rozhodčí: Hrubeš - Hock, Vitner

Góly (Asistence)

     D. Kovář

Góly (Asistence)

   49´  D. Kříž
P Sestava ŽK ČK S ZN
B
O
O 35
Z 65 84
Z
Z 47
Z 33
Z
Z
Z 52
U 90
P Sestava ŽK ČK S ZN
B
O
O
O 38
Z
Z
Z 56
Z 46
Z 55
Z 76
U
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
O 52
Z 84
O 90
O
Z
U
B
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
Z 46
Z 55
Z 76
U
Z
B
Z
Trenér:   Jaroslav Novotný   Trenér:   Pavel Šustr  
Karta klubu nemá správce [ více ]

Zápasy

A-Tým: Pohár FAČR - MOL cup, So 15.08. 10:15
Kolín - Pardubice
B-Tým: ČFL - skupina B, Ne 23.08. 10:15
Pardubice - Přepeře
Dorost U-19: 1.liga staršího dorostu, So 22.08. 10:15
Pardubice - Sparta Praha
Dorost U-17: 1.liga mladšího dorostu, So 22.08. 12:30
Pardubice - Sparta Praha
Dorost U-19 B: Česká liga B - U19, Ne 23.08. 12:15
Sparta Praha - Pardubice
Dorost U-17 B: Ćeská liga B U-17, Ne 23.08. 10:00
Sparta Praha - Pardubice
Žáci U-15: Česká liga, So 22.08. 10:00
Sparta Praha - Pardubice
Žáci U-14: Česká liga, So 22.08. 11:45
Sparta Praha - Pardubice
Žáci U-13: ČL skupina D, So 22.08. 10:00
Pardubice - Vysoké Mýto
Žáci U-12: ČL skupina D, So 22.08. 10:00
Pardubice - Vysoké Mýto