Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Čtvrtek, 13. srpna 2020
svátek má Alena.
Hlavní menu
  • ID: 2360
  • Návštěvy: 219/1
  • Fans: 22
  • web >
  • Pardubice  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

A-Tým

Návštěvy klubové karty

Celkem:
15968
Týden:
219
Dnes:
27
On-line:
1

FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA

ID: 12844  |  Sezona: 2018/19  |  muži  |  Návštěvy: 181/0
 <  01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15  > 
16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30

11.kolo

05.10. 17:00 Vítkovice - Vlašim 1:0 (1:0)
05.10. 18:00 Znojmo - Zbrojovka Brno 0:1 (0:1)
05.10. 18:00 Jihlava - Chrudim 2:0 (0:0)
So 06.10. 10:15 Pardubice - Ústí n/L 2:0 (1:0)
So 06.10. 10:15 Sokolov - České Budějovice 0:2 (0:2)
Ne 07.10. 16:00 Táborsko - Prostějov 1:1 (0:0)
Ne 07.10. 16:00 Hradec Králové - Třinec 1:0 (0:0)
Ne 07.10. 16:00 Varnsdorf - Viktoria Žižkov 3:1 (1:0)

2:0 (1:0)

So 06.10. 2018 10:15 - Pod Vinicí - 752 diváků
Rozhodčí: Vojkovský - Antoníček, Dresler

Góly (Asistence)

   40´  A. Fousek
   78´  M. Petráň

Góly (Asistence)

P Sestava ŽK ČK S ZN
B 46
O
O 54
Z
Z 85
Z
Z
Z
Z 68
Z 44
Z
P Sestava ŽK ČK S ZN
B 38
O
O
O
O 73
O
Z 46
Z 39
Z 77
Z 86
Z 73
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
B 46
Z 68
Z 85
U
U
U
O
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
B 39
Z 46
Z 73
Z
Z
U
Z
Trenér:   Jaroslav Novotný   Trenér:   Aleš Křeček  
Karta klubu nemá správce [ více ]

Zápasy

A-Tým: Pohár FAČR - MOL cup, So 15.08. 10:15
Kolín - Pardubice
B-Tým: ČFL - skupina B, Ne 23.08. 10:15
Pardubice - Přepeře
Dorost U-19: 1.liga staršího dorostu, So 22.08. 10:15
Pardubice - Sparta Praha
Dorost U-17: 1.liga mladšího dorostu, So 22.08. 12:30
Pardubice - Sparta Praha
Dorost U-19 B: Česká liga B - U19, Ne 23.08. 12:15
Sparta Praha - Pardubice
Dorost U-17 B: Ćeská liga B U-17, Ne 23.08. 10:00
Sparta Praha - Pardubice
Žáci U-15: Česká liga, So 22.08. 10:00
Sparta Praha - Pardubice
Žáci U-14: Česká liga, So 22.08. 11:45
Sparta Praha - Pardubice
Žáci U-13: ČL skupina D, So 22.08. 10:00
Pardubice - Vysoké Mýto
Žáci U-12: ČL skupina D, So 22.08. 10:00
Pardubice - Vysoké Mýto