Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist
Hlavní menu
  • ID: 95
  • Návštěvy: 734/1
  • Fans: 80
  • web >
  • Praha 10  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Návštěvy klubové karty

Celkem:
33389
Týden:
734
Dnes:
57
On-line:
1

Pohár FAČR - MOL cup

ID: 12921  |  Sezona: 2018/19  |  muži  |  Návštěvy: 167/0
 <  01 02 03 04 05 06 07 08  > 

Osmifinále

St 31.10. 15:30 Karviná - Jablonec 1:0 (0:0)
St 31.10. 17:30 Viktoria Plzeň - Baník Ostrava 2:3 pp (2:2)
St 07.11. 16:00 1.FK Příbram - Bohemians 1905 1:2 (0:1)
Čt 15.11. 17:00 Sigma Olomouc - FC Zlín 2:1 (0:0)
Čt 15.11. 17:30 Slovan Liberec - 1.FC Slovácko 1:0 (1:0)
16.11. 17:00 Dukla Praha - Teplice 1:3 (0:2)
16.11. 18:30 Slavia Praha - Chrudim 3:1 (2:0)
St 28.11. 15:45 Opava - Sparta Praha 0:1 np (0:0)

2:1 (0:0)

Čt 15.11. 2018 17:00

Góly (Asistence)

Góly (Asistence)

P Sestava ŽK ČK S ZN
P Sestava ŽK ČK S ZN
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
Karta klubu nemá správce [ více ]

Zápasy

A-Tým: 1.liga, Ne 21.07. 19:00
Teplice - Slavia Praha
B-Tým: ČFL - skupina A, Ne 11.08. 10:15
Admira Praha - Slavia Praha
Dorost U-19: 1.liga staršího dorostu, Ne 11.08. 10:00
Meteor - Slavia Praha
Dorost U-17: 1.liga mladšího dorostu, Ne 11.08. 12:15
Meteor - Slavia Praha
Dorost U-18 B: Česká liga A - U19, So 10.08. 00:00
Slavia Praha - Mostecký FK
Dorost U-17 B: Česká liga A - U17, So 10.08. 00:00
Slavia Praha - Mostecký FK
Žáci U-15 D: II. třída SŽ, skupina A, So 07.09. 00:00
Újezd P4 - Slavia Praha
Žáci U-15: Česká liga, Ne 25.08. 10:00
Vyšehrad - Slavia Praha
Žáci U-14: Česká liga, Ne 25.08. 11:45
Vyšehrad - Slavia Praha
Žáci U-13: ČL skupina B, Ne 25.08. 10:00
Slavia Praha - Junior Děčín
Žáci U-12: ČL skupina B, Ne 25.08. 10:00
Slavia Praha - Junior Děčín
#  Tým Z V R P Skóre B
1. 2 2 0 0 5:2 6
2. 1 1 0 0 2:0 3
3. 1 1 0 0 2:0 3
4. 1 1 0 0 1:0 3
5. 1 1 0 0 1:0 3
6. 1 1 0 0 1:0 3
7. 2 1 0 1 3:3 3
8. 1 0 1 0 1:1 1
9. 1 0 1 0 1:1 1
10. 1 0 0 1 0:1 0
11. 1 0 0 1 0:1 0
12. 1 0 0 1 0:1 0
13. 1 0 0 1 1:2 0
14. 1 0 0 1 1:3 0
15. 1 0 0 1 0:2 0
16. 1 0 0 1 0:2 0

Anketa

Kdo bude vítězem Česká ligy žáků U-12 skupina B
SK Slavia Praha
194
FK Baník Most
78
FK Ústí nad Labem
76
FK Viktoria Žižkov
91
SK Kladno
73
FK Dukla Praha
192
FK Admira Praha
80
FA Šluknovského výběžku
81
FK Teplice
58
FK Baník Sokolov
78
1.FC Karlovy Vary
57
FK Meteor Praha VIII
72
SK Rakovník
93
FK Junior Děčín
49
Hlasování ukončeno 12.09. 2012 16:21

© 2012 Dalibor Fridrich publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.