Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist
Hlavní menu
  • ID: 3959
  • Návštěvy: 967/1
  • Fans: 40
  • web >
  • Ostrava-město  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Návštěvy klubové karty

Celkem:
35336
Týden:
967
Dnes:
47
On-line:
1

Moravskoslezská liga dorostu U-19

ID: 12953  |  Sezona: 2018/19  |  dorost U-19  |  Návštěvy: 96/0
 <  01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15  > 
16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30

4.kolo

So 25.08. 10:00 Líšeň - Kroměříž 4:0 (0:0)
So 25.08. 10:15 Blansko - Vítkovice 6:1 (2:1)
So 25.08. 10:15 Frýdek-Místek - Zbrojovka Brno B 2:3 (0:2)
Ne 26.08. 10:00 Val. Meziříčí - Sigma Olomouc B 2:5 (0:1)
Ne 26.08. 10:00 Hlučín - Opava 0:7 (0:3)
Ne 26.08. 10:15 1.FC Slovácko B - Karviná B 3:1 (0:1)
Ne 26.08. 10:30 Zlín B - Baník Ostrava B 2:0 (1:0)
Út 28.08. 10:30 Prostějov - Třinec 5:2 (2:1)

0:0 (0:0)

Ne 05.07. 2020 17:00 - Městský stadion - 3853 diváků
Rozhodčí: Ardeleanu - Caletka, Kubr

Góly (Asistence)

Góly (Asistence)

P Sestava ŽK ČK S ZN
B
O
Z 73
Z
Z 90
Z 83
Z
Z
Z 90
Z 83
U
P Sestava ŽK ČK S ZN
B
O
O
O
Z 60
Z 54 90
Z 60
Z
Z
Z
U 70
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
U 73
Z 83
Z 83
Z 90
Z 90
B
B
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
Z 60
Z 70
O 90
O
O
O
B
Trenér:   Luboš Kozel   Trenér:   Adrian Guľa  
Správce karty klubu: Ondrej Jakubov

Zápasy

A-Tým: 1.liga, So 19.09. 16:30
Baník Ostrava - Pardubice
B-Tým: Moravskoslezská liga, Ne 20.09. 10:30
Zlín - Baník Ostrava
Ženy: 2.liga žen, So 19.09. 12:00
FC Praha - Baník Ostrava
Dorost U-19: 1.liga staršího dorostu, So 26.09. 13:00
Pardubice - Baník Ostrava
Dorost U-17: 1.liga mladšího dorostu, So 26.09. 15:15
Pardubice - Baník Ostrava
Dorost U-19 B: MSL - U19, Ne 20.09. 10:30
Baník Ostrava - Kroměříž
Dorost U-17 B: MSL - U17, Ne 20.09. 12:45
Baník Ostrava - Kroměříž
Ženy B: MS liga žen, So 19.09. 15:30
Zlín - Baník Ostrava
: městský přebor, Ne 27.09. 09:15
Václavovice - Baník Ostrava
: Městský přebor,sk. B, Ne 27.09. 15:00
Vítkovice - Baník Ostrava
Žáci U-15: MSL Top, Pá 25.09. 15:00
Karviná - Baník Ostrava
Žáci U-14: MSL Top, Pá 25.09. 17:00
Karviná - Baník Ostrava
Žáci U-13: MSL skupina sever, So 26.09. 10:30
Vítkovice - Baník Ostrava
Žáci U-12: MSL skupina sever, So 26.09. 10:30
Vítkovice - Baník Ostrava
#  Tým Z V R P Skóre B
1. 4 3 1 0 15:2 10
2. 3 3 0 0 12:3 9
3. 3 2 1 0 5:2 7
4. 3 2 1 0 4:1 7
5. 3 2 0 1 6:2 6
6. 3 2 0 1 7:4 6
7. 3 2 0 1 4:3 6
8. 3 2 0 1 6:6 6
9. 3 1 1 1 4:3 4
10. 3 1 1 1 3:3 4
11. 3 1 1 1 4:6 4
12. 4 1 0 3 5:10 3
13. 3 0 2 1 2:4 2
14. 3 0 1 2 3:6 1
15. 3 0 1 2 2:7 1
16. 3 0 1 2 2:7 1
17. 3 0 1 2 2:10 1
18. 3 0 0 3 2:9 0

© 2012 Dalibor Fridrich publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.