Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Sobota, 4. dubna 2020
svátek má Ivana.
Hlavní menu
  • ID: 18
  • Návštěvy: 153/1
  • Fans: 7
  • web >
  • Praha 4  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

A-Tým

Návštěvy klubové karty

Celkem:
20765
Týden:
153
Dnes:
14
On-line:
1

Středočeský krajský přebor

ID: 13167  |  Sezona: 2018/19  |  muži  |  Návštěvy: 120/0
 <  01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15  > 
16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30

6.kolo

So 15.09. 10:15 Hřebeč - Slaný 1:7 (0:4)
So 15.09. 10:15 Klíčany - Vykáň 1:2 (1:2)
So 15.09. 10:30 Spartak Příbram - Nespeky 0:1 (0:1)
So 15.09. 17:00 Poříčí n/S. - Nové Strašecí 4:1 (3:1)
So 15.09. 17:00 Hvozdnice - Poříčany 0:5 (0:1)
So 15.09. 17:00 Tuchlovice - Libušín 2:1 np (1:1)
Ne 16.09. 17:00 Lhota - Boh. Poděbrady 4:1 (2:1)
Ne 16.09. 17:00 Velim - Kutná Hora 3:4 (1:2)

1:7 (0:4)

So 15.09. 2018 10:15 - 325 diváků
Rozhodčí: Zoufalý - Pospíšil, Pudil

Góly (Asistence)

   79´  J. Vyšín

Góly (Asistence)

   17´  R. Kroutil
   23´  M. Mareš
   30´  M. Mareš
   39´  J. Hořejší
   60´  M. Mareš
   63´  J. Galbavý   (penalta)
   71´  J. Maroušek
P Sestava ŽK ČK S ZN
B
O
O 67
O
Z 77
Z
Z
Z 62
U 73
U
U 73
P Sestava ŽK ČK S ZN
B
O 77
Z
Z 77
Z 15
Z 45 75
U
U 65
U 69
U
U
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
O 73
Z 73
U 77
Z
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
Z 65
Z 69
O 75
Z 77
Z 77
B
Trenér:   Martin Servus   Trenér:   Jiří Pazdera  
Správce karty klubu: X X

Zápasy

A-Tým: Fortuna národní liga, So 04.04. 16:30
Dukla Praha - Vyšehrad
B-Tým: Pražský přebor, Ne 05.04. 16:30
Vyšehrad - Kolovraty
Dorost U-19: Česká liga A - U19, Ne 05.04. 10:15
Sokolov - Vyšehrad
Dorost U-17: Česká liga A - U17, Ne 05.04. 12:30
Sokolov - Vyšehrad
Žáci U-15: Česká liga, Čt 09.04. 10:00
CU Bohemians - Vyšehrad
Žáci U-14: Česká liga, Čt 09.04. 12:00
CU Bohemians - Vyšehrad
Žáci U-13: ČL skupina B, Ne 05.04. 10:00
Vyšehrad - Meteor
Žáci U-12: ČL skupina B, Ne 05.04. 10:00
Vyšehrad - Meteor
Dorost U-19: ČD skupina C, Pá 10.04. 10:00
Vyšehrad - Svitavy
4: ČD skupina C, Pá 10.04. 12:15
Vyšehrad - Svitavy
#  Tým Z V R P Skóre B
1. 17 12 2 3 30:11 38
2. 17 10 5 2 34:20 35
3. 17 10 4 3 36:17 34
4. 17 9 4 4 32:17 31
5. 17 10 1 6 36:26 31
6. 17 9 2 6 31:23 29
7. 17 7 5 5 26:20 26
8. 17 6 6 5 32:28 24
9. 17 5 7 5 24:23 22
10. 17 6 3 8 23:35 21
11. 17 6 2 9 25:28 20
12. 17 4 7 6 17:27 19
13. 17 3 6 8 23:42 15
14. 17 4 2 11 15:28 14
15. 17 2 4 11 18:36 10
16. 17 1 4 12 14:35 7