Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 7. dubna 2020
svátek má Heřman, Hermína.
Hlavní menu
  • ID: 18
  • Návštěvy: 140/1
  • Fans: 7
  • web >
  • Praha 4  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

A-Tým

Návštěvy klubové karty

Celkem:
20786
Týden:
140
Dnes:
3
On-line:
1

Středočeský krajský přebor

ID: 13167  |  Sezona: 2018/19  |  muži  |  Návštěvy: 138/0
 <  01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15  > 
16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30

28.kolo

31.05. 18:00 Vykáň - Kutná Hora 1:5 (0:2)
So 01.06. 10:15 Klíčany - Poříčí n/S. 2:3 np (2:2)
So 01.06. 10:30 Spartak Příbram - Lhota 2:3 (1:0)
So 01.06. 17:00 Hřebeč - Poříčany 2:3 np (2:2)
So 01.06. 17:00 Nespeky - Nové Strašecí 3:1 (1:1)
So 01.06. 17:00 Libušín - Boh. Poděbrady 2:1 np (1:1)
So 01.06. 17:00 Tuchlovice - Slaný 2:3 np (2:2)
So 01.06. 17:00 Hvozdnice - Velim 1:2 (0:2)

2:3 n.p. (2:2)

So 01.06. 2019 17:00 - 120 diváků
Rozhodčí: Glogar - Paukner, šesták

Góly (Asistence)

   19´  Š. Procházka
   55´  M. Fitko   (penalta)

Góly (Asistence)

   33´  L. Křeček
   56´  T. Zíma
P Sestava ŽK ČK S ZN
B
Z 80
Z
Z 87
Z
Z 52
Z
Z
Z 33
Z 72 73
Z 20
P Sestava ŽK ČK S ZN
B
O 83
Z 18
Z 4 62
Z
Z 65
Z
Z
Z
U
U 54
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
Z 52 77
Z 73
Z 77
Z 87
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
O 62
Z 65
U 83
B
Z
Z
Trenér:   Martin Hřídel   Trenér:   Jiří Pazdera  
Správce karty klubu: X X

Zápasy

A-Tým: Fortuna národní liga, So 11.04. 10:15
Vyšehrad - Chrudim
B-Tým: Pražský přebor, Pá 10.04. 10:30
Uhelné sklady - Vyšehrad
Dorost U-19: Česká liga A - U19, Čt 09.04. 10:00
Vyšehrad - Motorlet Praha
Dorost U-17: Česká liga A - U17, Čt 09.04. 12:15
Vyšehrad - Motorlet Praha
Žáci U-15: Česká liga, Čt 09.04. 10:00
CU Bohemians - Vyšehrad
Žáci U-14: Česká liga, Čt 09.04. 12:00
CU Bohemians - Vyšehrad
Žáci U-13: ČL skupina B, Pá 10.04. 10:15
Slavia Praha - Vyšehrad
Žáci U-12: ČL skupina B, Pá 10.04. 10:15
Slavia Praha - Vyšehrad
Dorost U-19: ČD skupina C, Pá 10.04. 10:00
Vyšehrad - Svitavy
4: ČD skupina C, Pá 10.04. 12:15
Vyšehrad - Svitavy
#  Tým Z V R P Skóre B
1. 17 12 2 3 30:11 38
2. 17 10 5 2 34:20 35
3. 17 10 4 3 36:17 34
4. 17 9 4 4 32:17 31
5. 17 10 1 6 36:26 31
6. 17 9 2 6 31:23 29
7. 17 7 5 5 26:20 26
8. 17 6 6 5 32:28 24
9. 17 5 7 5 24:23 22
10. 17 6 3 8 23:35 21
11. 17 6 2 9 25:28 20
12. 17 4 7 6 17:27 19
13. 17 3 6 8 23:42 15
14. 17 4 2 11 15:28 14
15. 17 2 4 11 18:36 10
16. 17 1 4 12 14:35 7