Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Sobota, 7. prosince 2019
svátek má Ambrož, Benjamin.
Hlavní menu
  • ID: 1109
  • Návštěvy: 199/1
  • Fans: 4
  • web >
  • Tábor  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

A-Tým

Návštěvy klubové karty

Celkem:
16082
Týden:
199
Dnes:
16
On-line:
1

FORTUNA:LIGA

ID: 13764  |  Sezona: 2019/20  |  muži  |  Návštěvy: 2156/9
 <  01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15  > 
16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30

5.kolo

09.08. 18:00 Zlín - Teplice 1:0 (0:0)
So 10.08. 15:00 Baník Ostrava - Bohemians 1905 4:2 (2:1)
So 10.08. 17:00 Sigma Olomouc - Karviná 1:1 (1:0)
So 10.08. 17:00 1.FK Příbram - České Budějovice 2:0 (2:0)
So 10.08. 19:30 Slavia Praha - Slovan Liberec 1:0 (1:0)
Ne 11.08. 16:30 Viktoria Plzeň - 1.FC Slovácko 0:2 (0:1)
Ne 11.08. 16:30 Jablonec - Opava 2:1 (0:0)
Ne 11.08. 19:00 Mladá Boleslav - Sparta Praha 4:3 (2:1)

1:0 (0:0)

Pá 09.08. 2019 18:00 - Letná - 3198 diváků
Rozhodčí: Ginzel - Kotík, Batík

Góly (Asistence)

   88´  J. Janetzký

Góly (Asistence)

P Sestava ŽK ČK S ZN
B
Z
Z 90
Z 81
Z
Z 45 64
Z
Z 80
Z
U
U
P Sestava ŽK ČK S ZN
B
O 53
O
O 30
Z 43
Z 46
Z
Z 88
Z 68
U
U
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
Z 64
Z 81
Z 90
O
Z
B
O
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
Z 46
Z 68
O 88
Z
O
O
Trenér:   Josef Csaplár   Trenér:   Stanislav Hejkal  
Karta klubu nemá správce [ více ]

Zápasy

A-Tým: ČFL - skupina A, Ne 08.03. 14:30
Táborsko - Benešov
B-Tým: Jihočeský přebor, So 14.03. 00:00
Rudolfov - Táborsko
Dorost U-19: Česká liga A - U19, Ne 08.03. 00:00
Benešov - Táborsko
Dorost U-17: Česká liga A - U17, Ne 08.03. 00:00
Benešov - Táborsko
Dorost U-19 B: ČD skupina A, So 07.03. 10:15
Petřín Plzeň - Táborsko
Dorost U-15: ČD skupina A, So 07.03. 12:30
Petřín Plzeň - Táborsko
: okresní přebor, So 11.04. 00:00
Táborsko - Veselí
Žáci U-15: Divize skupina A, So 21.03. 00:00
Táborsko - Motorlet Praha
Žáci U-14: Divize skupina A, So 21.03. 00:00
Táborsko - Motorlet Praha
Žáci U-13: ČL skupina A, So 21.03. 00:00
Písek - Táborsko
Žáci U-12: ČL skupina A, So 21.03. 00:00
Písek - Táborsko
Žáci U-13 B: okresní přebor, So 04.04. 00:00
Sudoměřice - Táborsko
#  Tým Z V VP PP P Skóre B
1. 15 11 2 1 1 40:12 38
2. 15 11 1 1 2 35:12 36
3. 15 8 2 1 4 21:15 29
4. 15 8 0 4 3 23:16 28
5. 15 8 1 2 4 26:20 28
6. 15 8 1 0 6 24:25 26
7. 15 8 0 0 7 37:26 24
8. 15 5 4 1 5 21:21 24
9. 15 7 0 1 7 30:26 22
10. 15 5 2 0 8 22:25 19
11. 15 5 1 2 7 21:27 19
12. 15 4 1 2 8 21:22 16
13. 15 4 1 2 8 21:29 16
14. 15 4 0 2 9 16:30 14
15. 15 2 4 0 9 19:35 14
16. 15 2 0 1 12 11:47 7