Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist
Hlavní menu
  • ID: 1834
  • Návštěvy: 721/1
  • Fans: 17
  • web >
  • Teplice  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Návštěvy klubové karty

Celkem:
26643
Týden:
721
Dnes:
62
On-line:
1

FORTUNA:LIGA

ID: 13764  |  Sezona: 2019/20  |  muži  |  Návštěvy: 552/0
 <  01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15  > 
16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30

3.kolo

26.07. 18:30 Baník Ostrava - Teplice 0:1 (0:1)
So 27.07. 17:00 1.FK Příbram - Bohemians 1905 3:2 (1:0)
So 27.07. 17:00 Zlín - Slovan Liberec 2:1 (1:0)
So 27.07. 19:30 Viktoria Plzeň - Karviná 3:2 (1:0)
Ne 28.07. 16:30 Mladá Boleslav - Opava 4:1 (2:1)
Ne 28.07. 16:30 Jablonec - 1.FC Slovácko 6:0 (1:0)
Ne 28.07. 19:00 Slavia Praha - Sigma Olomouc 1:0 (1:0)
Po 29.07. 18:00 České Budějovice - Sparta Praha 2:2 (2:0)

4:1 (2:1)

Ne 28.07. 2019 16:30 - Adidas Aréna - 2662 diváků
Rozhodčí: Lerch - Poživil, Ratajová

Góly (Asistence)

   35´  M. Mešanovič
   46´  P. Bucha
   75´  L. Budinský
   83´  L. Takács

Góly (Asistence)

     R. Dedič
P Sestava ŽK ČK S ZN
B
O
Z
Z
Z
Z
Z 33
Z 33
Z
Z
U 85
P Sestava ŽK ČK S ZN
B
O 74
O
Z 62
Z 46
Z
Z 66
Z
Z 69
Z
U
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
Z 33
U 33
O 85
O
Z
Z
Z
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
Z 46
Z 62
U 69
B
B
Z
U
Trenér:   Jozef Weber   Trenér:   Ivan Kopecký  
Karta klubu nemá správce [ více ]

Zápasy

A-Tým: 1.liga, So 26.09. 16:30
Teplice - Baník Ostrava
B-Tým: ČFL - skupina B, Ne 27.09. 11:00
Teplice - Slovan Liberec
Dorost U-19: Česká liga B - U19, Ne 27.09. 10:30
Teplice - Mladá Boleslav
Dorost U-17: Ćeská liga B U-17, Ne 27.09. 12:45
Teplice - Mladá Boleslav
Starší dorost B: ČD skupina B, St 30.09. 13:15
Teplice - SK Rakovník
Dorost U-17 B: ČD skupina B, St 30.09. 15:30
Teplice - SK Rakovník
Žáci U-15: Česká liga, Pá 25.09. 11:00
Teplice - Sparta Praha
: Okresní přebor, Ne 27.09. 10:00
Sobědruhy - Teplice
Ženy: 2.liga žen, Ne 27.09. 12:30
Baník Ostrava - Teplice
Žáci U-14: Česká liga, Pá 25.09. 13:00
Teplice - Sparta Praha
: Okresní přebor MŽ, St 23.09. 17:00
Teplice - Trnovany
Žáci U-13: ČL skupina B, Po 28.09. 14:00
Teplice - Junior Děčín
Žáci U-12: ČL skupina B, Po 28.09. 14:00
Teplice - Junior Děčín
#  Tým Z V R P Skóre B
1. 4 4 0 0 15:4 12
2. 4 3 1 0 15:2 10
3. 4 3 0 1 8:5 9
4. 4 3 0 1 10:7 9
5. 4 2 1 1 7:3 7
6. 3 2 1 0 5:2 7
7. 3 2 1 0 4:1 7
8. 4 2 0 2 8:7 6
9. 4 1 2 1 5:4 5
10. 4 1 2 1 5:7 5
11. 4 1 1 2 5:7 4
12. 4 1 1 2 3:6 4
13. 4 1 0 3 5:10 3
14. 4 0 2 2 3:6 2
15. 4 0 2 2 2:10 2
16. 3 0 1 2 2:7 1
17. 4 0 1 3 4:11 1
18. 3 0 0 3 2:9 0

© 2012 Dalibor Fridrich publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.