Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist
Hlavní menu
  • ID: 3959
  • Návštěvy: 878/1
  • Fans: 40
  • web >
  • Ostrava-město  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Návštěvy klubové karty

Celkem:
35379
Týden:
878
Dnes:
122
On-line:
1

FORTUNA:LIGA

ID: 13764  |  Sezona: 2019/20  |  muži  |  Návštěvy: 640/0
 <  01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15  > 
16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30

16.kolo

08.11. 18:00 Mladá Boleslav - Bohemians 1905 2:1 (0:1)
08.11. 18:00 Baník Ostrava - Karviná 3:0 (1:0)
So 09.11. 14:30 Zlín - Sigma Olomouc 1:0 (0:0)
So 09.11. 14:30 1.FK Příbram - Opava 0:0 (0:0)
So 09.11. 17:00 Jablonec - Sparta Praha 2:2 (0:2)
Ne 10.11. 14:30 České Budějovice - 1.FC Slovácko 2:0 (1:0)
Ne 10.11. 14:30 Viktoria Plzeň - Slovan Liberec 4:1 (2:1)
Ne 10.11. 17:00 Slavia Praha - Teplice 3:0 (1:0)

1:0 (0:0)

So 09.11. 2019 14:30 - Letná - 3081 diváků
Rozhodčí: Orel - Hájek, Kříž

Góly (Asistence)

   87´  J. Kolář

Góly (Asistence)

P Sestava ŽK ČK S ZN
B
O
Z
Z
Z
Z
Z 72
Z
Z 66
Z 86
U
P Sestava ŽK ČK S ZN
B
O
O
O
Z 58
Z
Z 72
Z 39
Z
Z 80
U
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
U 66
U 72
Z 86
Z
Z
Z
Z
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
Z 58
Z 72
Z 80
B
B
O
O
Trenér:   Jan Kameník   Trenér:   Radoslav Látal  
Správce karty klubu: Ondrej Jakubov

Zápasy

A-Tým: 1.liga, So 26.09. 16:30
Teplice - Baník Ostrava
B-Tým: Moravskoslezská liga, Pá 25.09. 16:30
Baník Ostrava - Hlučín
Ženy: 2.liga žen, Ne 27.09. 12:30
Baník Ostrava - Teplice
Dorost U-19: 1.liga staršího dorostu, So 26.09. 13:00
Pardubice - Baník Ostrava
Dorost U-17: 1.liga mladšího dorostu, So 26.09. 15:15
Pardubice - Baník Ostrava
Dorost U-19 B: MSL - U19, Ne 27.09. 10:30
Zbrojovka Brno - Baník Ostrava
Dorost U-17 B: MSL - U17, Ne 27.09. 12:45
Zbrojovka Brno - Baník Ostrava
Ženy B: MS liga žen, Ne 27.09. 15:30
Baník Ostrava - FK Hodonín
: městský přebor, Ne 27.09. 09:15
Václavovice - Baník Ostrava
: Městský přebor,sk. B, Ne 27.09. 15:00
Vítkovice - Baník Ostrava
Žáci U-15: MSL Top, Pá 25.09. 15:00
Karviná - Baník Ostrava
Žáci U-14: MSL Top, Pá 25.09. 17:00
Karviná - Baník Ostrava
Žáci U-13: MSL skupina sever, So 26.09. 10:30
Vítkovice - Baník Ostrava
Žáci U-12: MSL skupina sever, So 26.09. 10:30
Vítkovice - Baník Ostrava
#  Tým Z V R P Skóre B
1. 4 3 1 0 15:2 10
2. 3 3 0 0 12:3 9
3. 4 3 0 1 10:7 9
4. 4 2 1 1 6:2 7
5. 3 2 1 0 5:2 7
6. 3 2 1 0 4:1 7
7. 4 2 1 1 5:4 7
8. 3 2 0 1 7:4 6
9. 4 1 2 1 5:4 5
10. 4 1 2 1 4:6 5
11. 4 1 1 2 5:7 4
12. 4 1 1 2 3:6 4
13. 4 1 0 3 5:10 3
14. 4 0 2 2 3:6 2
15. 4 0 2 2 3:8 2
16. 4 0 2 2 2:10 2
17. 3 0 1 2 2:7 1
18. 3 0 0 3 2:9 0

© 2012 Dalibor Fridrich publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.