Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist
Hlavní menu
  • ID: 3959
  • Návštěvy: 604/1
  • Fans: 40
  • web >
  • Ostrava-město  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Návštěvy klubové karty

Celkem:
32015
Týden:
604
Dnes:
20
On-line:
1

FORTUNA:LIGA

ID: 13764  |  Sezona: 2019/20  |  muži  |  Návštěvy: 1075/2
 <  01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15  > 
16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30

24.kolo

So 07.03. 14:30 Sigma Olomouc - Jablonec 1:1 (1:0)
So 07.03. 16:30 Zlín - Bohemians 1905 2:3 (1:2)
So 07.03. 17:00 Viktoria Plzeň - České Budějovice 1:0 (0:0)
Ne 08.03. 14:30 Karviná - 1.FK Příbram 2:0 (1:0)
Ne 08.03. 14:30 Slovan Liberec - Opava 4:0 (2:0)
Ne 08.03. 15:00 Teplice - 1.FC Slovácko 0:0 (0:0)
Ne 08.03. 16:00 Slavia Praha - Sparta Praha 1:1 (0:0)
Po 09.03. 18:00 Baník Ostrava - Mladá Boleslav 2:3 (1:2)

2:3 (1:2)

Po 09.03. 2020 18:00 - Městský stadion - 8667 diváků
Rozhodčí: Dubravský - Podaný, Dresler

Góly (Asistence)

   42´  P. Stronati   (penalta)
   85´  J. Svozil

Góly (Asistence)

     L. Budinský
   15´  T. Ladra
   88´  R. Potočný   (vlastní)
P Sestava ŽK ČK S ZN
B
O
O 87
Z 47
Z
Z
Z 31 82
Z 35
Z 66
U
U
P Sestava ŽK ČK S ZN
B
O 53
O 89 78
Z 77
Z
Z
Z
Z 83
Z 42
Z
U
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
Z 35 81
Z 66
Z 82
B
Z
Z
Z
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
Z 78
O 83
Z
U
Z
B
Trenér:   Luboš Kozel   Trenér:   Jozef Weber  
Správce karty klubu: Ondrej Jakubov

Zápasy

A-Tým: 1.liga, So 11.04. 17:00
Sigma Olomouc - Baník Ostrava
Ženy: 2.liga žen, Ne 19.04. 15:00
Teplice - Baník Ostrava
Dorost U-19: 1.liga staršího dorostu, So 11.04. 13:00
Baník Ostrava - 1.FK Příbram FA
Dorost U-17: 1.liga mladšího dorostu, So 11.04. 15:15
Baník Ostrava - 1.FK Příbram FA
Dorost U-19 B: MSL - U19, Pá 10.04. 10:30
Vítkovice - Baník Ostrava
Dorost U-17 B: MSL - U17, Pá 10.04. 12:45
Vítkovice - Baník Ostrava
Žáci U-15: MSL Top, Ne 12.04. 10:30
Frýdek-Místek - Baník Ostrava
: městská soutěž, Ne 12.04. 15:00
Baník Ostrava - Klimkovice
Žáci U-14: MSL Top, Ne 12.04. 12:30
Frýdek-Místek - Baník Ostrava
Žáci U-13: MSL skupina sever, St 15.04. 17:00
Baník Ostrava - Karviná
Žáci U-12: MSL skupina sever, St 15.04. 17:00
Baník Ostrava - Karviná
Starší žáci B: MSD žáci U-15sk. E, So 11.04. 10:00
Uničov - Baník Ostrava
Žáci U-14 B: MSD žáci U-14 sk. E, So 11.04. 12:00
Uničov - Baník Ostrava
#  Tým Z V R P Skóre B
1. 24 18 4 2 48:8 58
2. 24 15 5 4 45:20 50
3. 24 11 7 6 42:31 40
4. 24 11 5 8 36:27 38
5. 24 11 4 9 42:37 37
6. 24 10 7 7 30:27 37
7. 23 11 3 9 42:31 36
8. 24 11 3 10 39:38 36
9. 24 9 8 7 42:32 35
10. 24 7 11 6 31:29 32
11. 24 7 6 11 25:37 27
12. 23 5 9 9 19:35 24
13. 24 5 8 11 20:30 23
14. 24 6 4 14 22:40 22
15. 24 4 5 15 11:41 17
16. 24 3 5 16 15:46 14

© 2012 Dalibor Fridrich publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.