Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 10. prosince 2019
svátek má Julie.
Hlavní menu
  • ID: 13849
  • Návštěvy: 212/1
  • pohárová soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    12677
    Týden:
    212
    Dnes:
    27
    On-line:
    1
    < 01 02 03 04 05  > 

    Předkolo

    26.07. 18:00 Vsetín - Val. Meziříčí 3:5 (1:2)
    So 27.07. 17:00 Žďár n.Sázavou - Humpolec 1:2 (1:1)
    So 27.07. 17:00 Polanka - Nový Jičín 0:3 (0:1)
    So 27.07. 17:00 Skaštice - Blansko 3:2 np (2:2)
    So 27.07. 17:00 Olešnice - Nové Sady 1:0 (0:0)
    So 27.07. 17:00 Želetava - Tasovice 2:4 pp (2:2)
    So 27.07. 17:00 Start Brno - Vrchovina 1:5 (1:3)
    So 27.07. 18:00 Frýdlant n.O. - Dolní Benešov 0:2 (0:1)
    Ne 28.07. 15:00 Hlubina - Heřmanice 3:1 (2:1)
    Ne 28.07. 17:00 Nevšová - Slavičín 0:9 (0:5)
    Ne 28.07. 17:00 Dětmarovice - Bohumín 2:1 (0:0)
    Ne 28.07. 17:00 Všechovice - Hranice 3:2 (1:1)
    Ne 28.07. 17:00 Velká Bíteš - Velké Meziříčí 1:3 (0:3)
    Ne 28.07. 17:00 Slavoj Polná - Stará Říše 1:3 (1:0)
    Ne 28.07. 17:00 HFK Olomouc - Vyškov 2:0 (1:0)
    Ne 28.07. 17:00 Havířov - Hlučín 1:2 (1:2)
    Ne 28.07. 17:00 Bzenec - Rosice 0:2 (0:0)
    Ne 28.07. 17:00 Bruntál - Rýmařov 2:3 (1:2)
    Ne 28.07. 17:00 Frenštát - Kozlovice 3:0 (1:0)
    Ne 28.07. 17:00 Ždírec n.D. - Havlíčkův Brod 1:0 (1:0)
    Ne 28.07. 17:00 Přerov - Otrokovice 0:5 (0:3)
    Ne 28.07. 17:00 Šumperk - Kroměříž 1:6 (0:2)
    Ne 28.07. 17:00 Brumov - Strání 0:4 (0:2)
    Ne 28.07. 17:00 Lanžhot - Hodonín 3:1 (2:0)
    St 31.07. 17:30 Soběslav - J. Hradec 3:0 (2:0)
    02.08. 18:00 Dobříš - Klatovy 5:2 (0:2)
    So 03.08. 10:15 Dvůr Králové - Benátky 3:1 (0:1)
    So 03.08. 10:15 SK Kladno - Ostrov 2:0 (2:0)
    So 03.08. 10:15 Kutná Hora - Meteor 0:1 (0:0)
    So 03.08. 10:15 Louny - Brandýs 0:2 (0:1)
    So 03.08. 10:30 Petřín Plzeň - Hostouň 1:2 (0:1)
    So 03.08. 10:30 Chomutov - Neratovice 1:0 (0:0)
    So 03.08. 10:30 Komárov - Hořovicko 1:0 (0:0)
    So 03.08. 17:00 Poříčany - Český Brod 2:4 (0:2)
    So 03.08. 17:00 Slaný - Přeštice 3:2 (1:1)
    So 03.08. 17:00 Mor. Třebová - Vysoké Mýto 0:5 (0:2)
    So 03.08. 17:00 Libčany - Nymburk 3:2 (2:2)
    So 03.08. 17:00 Skalice - Libiš 0:2 (0:0)
    So 03.08. 17:00 Srbice - Brozany 3:2 np (2:2)
    So 03.08. 17:00 N. Sedlo - Souš 0:5 (0:2)
    So 03.08. 17:00 N. Včelnice - Sedlčany 0:10 (0:7)
    So 03.08. 17:00 Rokycany - Aritma Praha 1:2 (0:2)
    So 03.08. 17:00 Př. Kopanina - Ostrá 1:3 (0:3)
    So 03.08. 17:00 Admira Praha - Živanice 2:1 (0:1)
    So 03.08. 17:00 Mar. Lázně - SK Rakovník 2:0 (1:0)
    So 03.08. 17:00 Březová - Doubravka 3:2 (3:1)
    So 03.08. 17:00 Náchod - Horky 3:0 (2:0)
    So 03.08. 17:00 ČLU Beroun - Tatran Rakovník 3:0 (2:0)
    So 03.08. 17:00 Hlinsko - Kolín 0:1 (0:0)
    So 03.08. 17:00 Letohrad - Čáslav 1:0 (0:0)
    So 03.08. 17:00 Česká Lípa - Motorlet Praha 2:3 np (2:2)
    So 03.08. 17:00 Štětí - Velké Hamry 3:4 pp (3:3)
    So 03.08. 17:00 Hvězda Cheb - Zbuzany 3:5 (2:2)
    St 07.08. 18:00 Trutnov - Přepeře 0:3 (0:1)

    3:2 n.p. (2:2)

    So 27.07. 2019 17:00

    Góly (Asistence)

       22´  O. Zavadil
       64´  J. Gojš

    Góly (Asistence)

       74´  D. Urbančok
       90´  D. Štrombach
    P Sestava ŽK ČK S ZN
    B
    O
    O 55
    Z 90
    Z 74
    Z 90
    Z
    Z 86
    Z
    Z 83
    U
    P Sestava ŽK ČK S ZN
    B
    O 90
    O
    Z 67
    Z 90
    Z
    Z 46
    Z
    Z
    Z
    U 67
    P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
    U 74
    Z 83
    O 86
    Z 90
    B
    Z
    P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
    Z 46
    O 67 90
    U 67
    Z 90
    O
    B
    Správce soutěže: Petr Holoubek