Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Čtvrtek, 5. prosince 2019
svátek má Jitka.
Hlavní menu
  • ID: 13849
  • Návštěvy: 375/1
  • pohárová soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    12593
    Týden:
    375
    Dnes:
    15
    On-line:
    1
     <  01 02 03 04 05  > 

    1. kolo

    St 07.08. 17:30 Náchod - Viktoria Žižkov 0:5 (0:0)
    Út 13.08. 17:00 SK Kladno - Štěchovice 1:2 (1:0)
    Út 13.08. 18:00 Březová - Mar. Lázně 0:3 (0:1)
    Út 13.08. 18:00 Brandýs - Ústí n/L 0:10 (0:5)
    Út 13.08. 18:00 Meteor - Chrudim 1:3 (0:1)
    St 14.08. 17:00 Přepeře - Dvůr Králové 6:2 (2:2)
    St 14.08. 17:00 Všechovice - Petřkovice 0:4 (0:0)
    St 14.08. 17:00 Velké Hamry - Varnsdorf 0:4 (0:1)
    St 14.08. 17:00 Val. Meziříčí - Slavičín 4:2 pp (1:1)
    St 14.08. 17:00 Hlubina - Dolní Benešov 1:2 (0:1)
    St 14.08. 17:00 Srbice - Králův Dvůr 1:2 (0:2)
    St 14.08. 17:00 Rosice - Velké Meziříčí 4:2 (3:0)
    St 14.08. 17:00 Rýmařov - Uničov 2:3 (2:1)
    St 14.08. 17:00 Skaštice - Líšeň 3:5 (1:3)
    St 14.08. 17:00 ČLU Beroun - Dukla Praha 0:7 (0:4)
    St 14.08. 17:00 Nový Jičín - Frýdek-Místek 2:3 (1:0)
    St 14.08. 17:00 HFK Olomouc - Zbrojovka Brno 0:3 (0:2)
    St 14.08. 17:00 Soběslav - Benešov 0:2 (0:0)
    St 14.08. 17:00 Libiš - Zápy 0:2 (0:1)
    St 14.08. 17:00 Hostouň - Karlovy Vary 2:1 (1:1)
    St 14.08. 17:00 Sedlčany - Táborsko 0:4 (0:0)
    St 14.08. 17:00 Ždírec n.D. - Stará Říše 3:1 pp (1:1)
    St 14.08. 17:00 Kolín - Ústí n.O. 0:1 (0:1)
    St 14.08. 17:00 Humpolec - Jihlava 0:9 (0:6)
    St 14.08. 17:00 Komárov - Vltavín 0:1 (0:0)
    St 14.08. 17:00 Kroměříž - Vítkovice 2:3 np (2:2)
    St 14.08. 17:00 Lanžhot - Znojmo 2:1 np (1:1)
    St 14.08. 17:00 Letohrad - Hradec Králové 0:3 (0:0)
    St 14.08. 17:00 Motorlet Praha - Chomutov 4:0 (1:0)
    St 14.08. 17:00 Český Brod - Velvary 1:3 (0:1)
    St 14.08. 17:00 Dětmarovice - Třinec 1:7 (0:3)
    St 14.08. 17:00 Strání - Prostějov 1:3 (0:1)
    St 14.08. 17:00 Olešnice - Otrokovice 2:1 (1:1)
    St 14.08. 17:00 Souš - Sokolov 0:3 (0:0)
    St 14.08. 17:00 Aritma Praha - Admira Praha 0:1 (0:1)
    St 14.08. 17:00 Frenštát - Hlučín 1:2 (0:2)
    St 14.08. 17:00 Zbuzany - Domažlice 1:3 (0:1)
    St 14.08. 17:30 Slaný - Vyšehrad 0:4 (0:2)
    St 14.08. 17:30 Ostrá - Vlašim 1:3 (1:2)
    St 14.08. 18:00 Dobříš - Písek 0:2 (0:1)
    Út 20.08. 17:00 Vysoké Mýto - Pardubice 0:2 (0:1)
    Út 20.08. 17:00 Tasovice - Vrchovina 0:1 (0:1)

    3:5 (1:3)

    St 14.08. 2019 17:00

    Góly (Asistence)

       12´  Z. Konečník
       53´  L. Motal
       63´  J. Gojš

    Góly (Asistence)

         T. Machálek
       22´  M. Vintr
       33´  A. Fila
       57´  A. Fila
       77´  M. Zikl
    P Sestava ŽK ČK S ZN
    B
    Z
    Z 79
    Z 87
    Z
    Z 70
    Z 79
    Z
    Z
    Z
    U
    P Sestava ŽK ČK S ZN
    B
    O
    O 88
    Z 46
    Z 46
    Z
    Z
    Z 46
    Z
    Z 30
    U
    P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
    U 70
    O 79
    Z 79
    Z
    Z
    B
    P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
    Z 46
    Z 46 63
    Z 46
    Z
    U
    B
    Trenér:   Miloslav Machálek  
    Správce soutěže: Petr Holoubek