Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Sobota, 25. ledna 2020
svátek má Miloš.
Hlavní menu
  • ID: 1524
  • Návštěvy: 148/1
  • Fans: 20
  • web >
  • Sokolov  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

A-Tým

Návštěvy klubové karty

Celkem:
11761
Týden:
148
Dnes:
38
On-line:
1

Pohár FAČR - MOL cup

ID: 13849  |  Sezona: 2019/20  |  muži  |  Návštěvy: 206/0
 <  01 02 03 04 05 06  > 

2. kolo

Út 27.08. 17:00 Dolní Benešov - Prostějov 2:3 (0:2)
Út 27.08. 17:00 Rosice - Sigma Olomouc 1:5 (1:2)
Út 27.08. 17:00 Vrchovina - 1.FC Slovácko 0:5 (0:4)
Út 27.08. 17:00 Val. Meziříčí - Třinec 0:5 (0:2)
St 28.08. 17:00 Táborsko - Varnsdorf 4:5 (4:4)
St 28.08. 17:00 Lanžhot - Baník Ostrava 1:3 (1:3)
St 28.08. 17:00 Vltavín - Vlašim 2:1 (1:1)
St 28.08. 17:00 Mar. Lázně - Slovan Liberec 2:5 (1:3)
St 28.08. 17:00 Olešnice - Opava 0:6 (0:2)
St 28.08. 17:00 Petřkovice - Zbrojovka Brno 3:4 (3:3)
St 28.08. 17:00 Chlumec n. C. - 1.FK Příbram 2:1 (1:0)
St 28.08. 17:00 Přepeře - Chrudim 0:1 (0:1)
St 28.08. 17:00 Frýdek-Místek - Karviná 1:3 (0:2)
St 28.08. 17:00 Králův Dvůr - Dukla Praha 0:2 (0:1)
St 28.08. 17:00 Uničov - Zlín 1:4 (0:2)
St 28.08. 17:00 Velvary - Viktoria Žižkov 0:1 (0:1)
St 28.08. 17:00 Zápy - Bohemians 1905 2:3 (0:1)
St 28.08. 17:00 Ždírec n.D. - Líšeň 0:4 (0:2)
St 28.08. 17:00 Ústí n.O. - České Budějovice 0:2 (0:1)
St 28.08. 17:00 Písek - Teplice 1:3 (1:0)
St 28.08. 17:00 Motorlet Praha - Vyšehrad 0:5 (0:3)
St 28.08. 17:00 Domažlice - Ústí n/L 3:2 np (1:1)
St 28.08. 17:30 Štěchovice - Sokolov 1:4 (1:3)
Út 03.09. 17:00 Benešov - Pardubice 2:1 (2:0)
St 04.09. 17:00 Admira Praha - Hradec Králové 1:2 (1:0)
St 04.09. 17:30 Hostouň - Jihlava 1:6 (1:4)
Út 10.09. 16:30 Hlučín - Vítkovice 4:2 (3:1)

0:6 (0:2)

St 28.08. 2019 17:00

Góly (Asistence)

Góly (Asistence)

   10´  R. Dedič
   42´  E. Bernadina
   48´  B. Manzia
   67´  R. Dedič
   71´  V. Jurečka
   83´  R. Dedič
P Sestava ŽK ČK S ZN
B
O
O
Z 46
Z
Z
Z
Z
Z
Z 64
U 46
P Sestava ŽK ČK S ZN
B
O
O
O
O 71
Z
Z
Z
Z
Z 56
U 46
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
Z 46
U 46
Z 64
Z
O
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
Z 46
U 56
Z 71
U
Z
Z
B
Trenér:   Ladislav Gallo   Trenér:   Ivan Kopecký  
Správce karty klubu: X X

Zápasy

A-Tým: Fortuna národní liga, So 07.03. 14:30
Zbrojovka Brno - Sokolov
Žáci U-13: ČL skupina B, So 21.03. 00:00
Teplice - Sokolov
Žáci U-15: Divize skupina B, So 21.03. 00:00
Junior Chomutov - Sokolov
Dorost U-17: ČD skupina B, So 07.03. 00:00
Slovan Liberec - Sokolov
Dorost U-19: ČD skupina B, So 07.03. 00:00
Slovan Liberec - Sokolov
Žáci U-12: ČL skupina B, So 21.03. 00:00
Teplice - Sokolov
Žáci U-14: Divize skupina B, So 21.03. 00:00
Junior Chomutov - Sokolov
#  Tým Z V R P Skóre B
1. 16 11 2 3 29:11 35
2. 16 9 5 2 32:20 32
3. 16 9 4 3 35:17 31
4. 16 10 1 5 34:21 31
5. 16 9 3 4 31:16 30
6. 16 8 2 6 26:21 26
7. 16 7 4 5 25:19 25
8. 16 6 5 5 31:27 23
9. 16 5 7 4 24:21 22
10. 16 4 6 6 16:26 18
11. 16 5 3 8 18:33 18
12. 16 5 2 9 21:27 17
13. 16 3 6 7 21:37 15
14. 16 4 2 10 15:27 14
15. 16 2 4 10 17:32 10
16. 16 1 4 11 14:34 7