Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist
Hlavní menu
  • ID: 2762
  • Návštěvy: 478/1
  • Fans: 20
  • web >
  • Brno-město  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Návštěvy klubové karty

Celkem:
22460
Týden:
478
Dnes:
12
On-line:
1

Pohár FAČR - MOL cup

ID: 13849  |  Sezona: 2019/20  |  muži  |  Návštěvy: 237/0
 <  01 02 03 04 05  > 

1. kolo

St 07.08. 17:30 Náchod - Viktoria Žižkov 0:5 (0:0)
Út 13.08. 17:00 SK Kladno - Štěchovice 1:2 (1:0)
Út 13.08. 18:00 Březová - Mar. Lázně 0:3 (0:1)
Út 13.08. 18:00 Brandýs - Ústí n/L 0:10 (0:5)
Út 13.08. 18:00 Meteor - Chrudim 1:3 (0:1)
St 14.08. 17:00 Přepeře - Dvůr Králové 6:2 (2:2)
St 14.08. 17:00 Všechovice - Petřkovice 0:4 (0:0)
St 14.08. 17:00 Velké Hamry - Varnsdorf 0:4 (0:1)
St 14.08. 17:00 Val. Meziříčí - Slavičín 4:2 pp (1:1)
St 14.08. 17:00 Hlubina - Dolní Benešov 1:2 (0:1)
St 14.08. 17:00 Srbice - Králův Dvůr 1:2 (0:2)
St 14.08. 17:00 Rosice - Velké Meziříčí 4:2 (3:0)
St 14.08. 17:00 Rýmařov - Uničov 2:3 (2:1)
St 14.08. 17:00 Skaštice - Líšeň 3:5 (1:3)
St 14.08. 17:00 ČLU Beroun - Dukla Praha 0:7 (0:4)
St 14.08. 17:00 Nový Jičín - Frýdek-Místek 2:3 (1:0)
St 14.08. 17:00 HFK Olomouc - Zbrojovka Brno 0:3 (0:2)
St 14.08. 17:00 Soběslav - Benešov 0:2 (0:0)
St 14.08. 17:00 Libiš - Zápy 0:2 (0:1)
St 14.08. 17:00 Hostouň - Karlovy Vary 2:1 (1:1)
St 14.08. 17:00 Sedlčany - Táborsko 0:4 (0:0)
St 14.08. 17:00 Ždírec n.D. - Stará Říše 3:1 pp (1:1)
St 14.08. 17:00 Kolín - Ústí n.O. 0:1 (0:1)
St 14.08. 17:00 Humpolec - Jihlava 0:9 (0:6)
St 14.08. 17:00 Komárov - Vltavín 0:1 (0:0)
St 14.08. 17:00 Kroměříž - Vítkovice 2:3 np (2:2)
St 14.08. 17:00 Lanžhot - Znojmo 2:1 np (1:1)
St 14.08. 17:00 Letohrad - Hradec Králové 0:3 (0:0)
St 14.08. 17:00 Motorlet Praha - Chomutov 4:0 (1:0)
St 14.08. 17:00 Český Brod - Velvary 1:3 (0:1)
St 14.08. 17:00 Dětmarovice - Třinec 1:7 (0:3)
St 14.08. 17:00 Strání - Prostějov 1:3 (0:1)
St 14.08. 17:00 Olešnice - Otrokovice 2:1 (1:1)
St 14.08. 17:00 Souš - Sokolov 0:3 (0:0)
St 14.08. 17:00 Aritma Praha - Admira Praha 0:1 (0:1)
St 14.08. 17:00 Frenštát - Hlučín 1:2 (0:2)
St 14.08. 17:00 Zbuzany - Domažlice 1:3 (0:1)
St 14.08. 17:30 Slaný - Vyšehrad 0:4 (0:2)
St 14.08. 17:30 Ostrá - Vlašim 1:3 (1:2)
St 14.08. 18:00 Dobříš - Písek 0:2 (0:1)
Út 20.08. 17:00 Vysoké Mýto - Pardubice 0:2 (0:1)
Út 20.08. 17:00 Tasovice - Vrchovina 0:1 (0:1)

0:3 (0:2)

St 14.08. 2019 17:00

Góly (Asistence)

Góly (Asistence)

     P. Eismann
   41´  R. Bartolomeu
   67´  A. Fousek
P Sestava ŽK ČK S ZN
B
O
O
O
O
Z
Z 46
Z
Z 15 77
Z 60
U
P Sestava ŽK ČK S ZN
B
O
O
O
O
Z
Z
Z 74
Z 60
Z
Z 68
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
U 46
U 60
Z 77
Z
B
U
Z
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
O 60
Z 68
U 74
Z
Z
Z
B
Trenér:   Jiří Derco  
Karta klubu nemá správce [ více ]

Zápasy

A-Tým: Fortuna národní liga, So 07.03. 14:30
Zbrojovka Brno - Sokolov
B-Tým: Divize - skupina D, Ne 22.03. 10:15
Zbrojovka Brno - Tasovice
Dorost U-19: 1.liga staršího dorostu, So 22.02. 00:00
Zbrojovka Brno - 1.FK Příbram FA
Dorost U-17: 1.liga mladšího dorostu, So 22.02. 00:00
Zbrojovka Brno - 1.FK Příbram FA
Dorost U-19 B: MSL - U19, So 14.03. 00:00
Zbrojovka Brno - Frýdek-Místek
Dorost U-17 B: MSL - U17, So 14.03. 00:00
Zbrojovka Brno - Frýdek-Místek
Žáci U-15: MSL Top, So 07.03. 00:00
Sigma Olomouc - Zbrojovka Brno
Žáci U-13: MSL skupina jih, So 21.03. 00:00
Žďár n.Sázavou - Zbrojovka Brno
Žáci U-14: MSL Top, So 07.03. 00:00
Sigma Olomouc - Zbrojovka Brno
Žáci U-12: MSL skupina jih, So 21.03. 00:00
Žďár n.Sázavou - Zbrojovka Brno
#  Tým Z V R P Skóre B
1. 16 11 2 3 29:11 35
2. 16 9 5 2 32:20 32
3. 16 9 4 3 35:17 31
4. 16 10 1 5 34:21 31
5. 16 9 3 4 31:16 30
6. 16 8 2 6 26:21 26
7. 16 7 4 5 25:19 25
8. 16 6 5 5 31:27 23
9. 16 5 7 4 24:21 22
10. 16 4 6 6 16:26 18
11. 16 5 3 8 18:33 18
12. 16 5 2 9 21:27 17
13. 16 3 6 7 21:37 15
14. 16 4 2 10 15:27 14
15. 16 2 4 10 17:32 10
16. 16 1 4 11 14:34 7

© 2012 Dalibor Fridrich publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.