Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist
Hlavní menu
  • ID: 1834
  • Návštěvy: 563/1
  • Fans: 17
  • web >
  • Teplice  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Návštěvy klubové karty

Celkem:
21852
Týden:
563
Dnes:
16
On-line:
1

Pohár FAČR - MOL cup

ID: 13849  |  Sezona: 2019/20  |  muži  |  Návštěvy: 724/2
 <  01 02 03 04  > 

2. kolo

Út 27.08. 17:00 Dolní Benešov - Prostějov 2:3 (0:2)
Út 27.08. 17:00 Rosice - Sigma Olomouc 1:5 (1:2)
Út 27.08. 17:00 Vrchovina - 1.FC Slovácko 0:5 (0:4)
Út 27.08. 17:00 Val. Meziříčí - Třinec 0:5 (0:2)
St 28.08. 17:00 Táborsko - Varnsdorf 4:5 (4:4)
St 28.08. 17:00 Lanžhot - Baník Ostrava 1:3 (1:3)
St 28.08. 17:00 Vltavín - Vlašim 2:1 (1:1)
St 28.08. 17:00 Mar. Lázně - Slovan Liberec 2:5 (1:3)
St 28.08. 17:00 Olešnice - Opava 0:6 (0:2)
St 28.08. 17:00 Petřkovice - Zbrojovka Brno 3:4 (3:3)
St 28.08. 17:00 Chlumec n. C. - 1.FK Příbram 2:1 (1:0)
St 28.08. 17:00 Přepeře - Chrudim 0:1 (0:1)
St 28.08. 17:00 Frýdek-Místek - Karviná 1:3 (0:2)
St 28.08. 17:00 Králův Dvůr - Dukla Praha 0:2 (0:1)
St 28.08. 17:00 Uničov - Zlín 1:4 (0:2)
St 28.08. 17:00 Velvary - Viktoria Žižkov 0:1 (0:1)
St 28.08. 17:00 Zápy - Bohemians 1905 2:3 (0:1)
St 28.08. 17:00 Ždírec n.D. - Líšeň 0:4 (0:2)
St 28.08. 17:00 Ústí n.O. - České Budějovice 0:2 (0:1)
St 28.08. 17:00 Písek - Teplice 1:3 (1:0)
St 28.08. 17:00 Motorlet Praha - Vyšehrad 0:5 (0:3)
St 28.08. 17:00 Domažlice - Ústí n/L 3:2 np (1:1)
St 28.08. 17:30 Štěchovice - Sokolov 1:4 (1:3)
Út 03.09. 17:00 Benešov - Pardubice 2:1 (2:0)
St 04.09. 17:00 Admira Praha - Hradec Králové 1:2 (1:0)
St 04.09. 17:30 Hostouň - Jihlava 1:6 (1:4)
Út 10.09. 16:30 Hlučín - Vítkovice 4:2 (3:1)

1:3 (1:0)

St 28.08. 2019 17:00

Góly (Asistence)

Góly (Asistence)

P Sestava ŽK ČK S ZN
P Sestava ŽK ČK S ZN
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
Karta klubu nemá správce [ více ]

Zápasy

A-Tým: 1.liga, St 18.09. 18:00
Teplice - Mladá Boleslav
B-Tým: ČFL - skupina B, Po 23.09. 16:30
Teplice - Bohemians 1905
Dorost U-19: Česká liga B - U19, Ne 22.09. 10:15
Dukla Praha - Teplice
Dorost U-17: Ćeská liga B U-17, Ne 22.09. 12:30
Dukla Praha - Teplice
Starší dorost B: ČD skupina B, So 21.09. 10:00
Motorlet Praha - Teplice
Dorost U-17 B: ČD skupina B, So 21.09. 12:15
Motorlet Praha - Teplice
Žáci U-15: Česká liga, So 21.09. 10:30
Pardubice - Teplice
Ženy: 2.liga žen, Ne 22.09. 13:00
Teplice - ABC Braník
Žáci U-14: Česká liga, So 21.09. 12:15
Pardubice - Teplice
Žáci U-13: ČL skupina B, So 21.09. 13:30
Kladno - Teplice
Žáci U-12: ČL skupina B, So 21.09. 13:30
Kladno - Teplice
#  Tým Z V R P Skóre B
1. 9 7 2 0 19:2 23
2. 9 6 2 1 18:10 20
3. 8 5 1 2 21:12 16
4. 9 5 1 3 17:13 16
5. 9 5 0 4 15:11 15
6. 9 4 2 3 18:14 14
7. 9 4 2 3 13:11 14
8. 9 4 1 4 8:15 13
9. 9 3 2 4 12:16 11
10. 9 3 1 5 10:11 10
11. 9 3 1 5 11:17 10
12. 9 3 0 6 7:12 9
13. 9 2 2 5 10:15 8
14. 9 1 4 4 8:9 7
15. 8 1 4 3 5:11 7
16. 9 2 1 6 5:18 7

© 2012 Dalibor Fridrich publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.