Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Sobota, 4. dubna 2020
svátek má Ivana.
Hlavní menu
  • ID: 51
  • Návštěvy: 151/1
  • Fans: 9
  • web >
  • Praha 17  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

A-Tým

Návštěvy klubové karty

Celkem:
26655
Týden:
151
Dnes:
24
On-line:
1

I.B třída skupina A - Praha

ID: 14005  |  Sezona: 2019/20  |  muži  |  Návštěvy: 136/0
 <  01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15  > 
16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30

14.kolo

So 09.11. 10:15 Academy - Řepy 7:0 (4:0)
So 09.11. 10:30 Čakovice - Zličín B 2:0 (0:0)
So 09.11. 11:00 Bohnice - ABC Braník B 0:2 (0:0)
Ne 10.11. 14:00 Cholupice - Stodůlky B 1:0 (0:0)
Ne 10.11. 14:00 Lipence - Miškovice 3:1 (3:1)
Ne 10.11. 14:00 Střešovice 1911 B - Podolí B 13:0 (6:0)
Ne 10.11. 14:00 Písnice - Radotín B 1:2 (0:1)
Ne 10.11. 15:00 Tempo B - Zbraslav B 4:0 (4:0)

7:0 (4:0)

So 09.11. 2019 10:15

Góly (Asistence)

Góly (Asistence)

P Sestava ŽK ČK S ZN
P Sestava ŽK ČK S ZN
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
Správce karty klubu: Petr Mertin

Zápasy

A-Tým: I.B třída skupina A, Ne 05.04. 16:30
Řepy - Čakovice
B-Tým: III. třída skupina A, Ne 12.04. 16:30
Lysolaje - Řepy
Dorost U-19: I. třída SD, So 18.04. 14:30
Stodůlky - Řepy
Žáci U-15: I. třída SŽ, skupina B, Ne 05.04. 14:00
Řepy - Bohnice
Žáci U-13: I. třída MŽ, skupina B, Ne 19.04. 10:30
Řepy - Ďáblice
Ml. žáci B: II. třída MŽ, skupina D, Ne 19.04. 12:30
Řepy - Bílá Hora
#  Tým Z V R P Skóre B
1. 16 13 2 1 61:21 41
2. 16 12 0 4 54:21 36
3. 16 11 1 4 76:34 34
4. 16 11 1 4 62:30 34
5. 16 10 3 3 47:27 33
6. 16 10 2 4 54:25 32
7. 16 8 0 8 37:38 24
8. 16 6 4 6 21:31 22
9. 16 5 1 10 36:44 16
10. 16 5 1 10 36:49 16
11. 16 4 3 9 28:36 15
12. 16 3 5 8 29:63 14
13. 16 3 4 9 24:57 13
14. 16 3 3 10 24:49 12
15. 16 2 5 9 31:54 11
16. 16 2 5 9 16:57 11

Krátké zprávy z klubu

Letní příprava A mužstva

07.07. 2014 | 11:18
25.7. - Zahájení přípravy

29.7. - přípravný zápas Uhelné Sklady (venku)

2.8. - turnaj Tuchořice

3.8. - přípravný zápas Stodůlky (doma)

10.8. 17:00 - přípravný zápas Střešovice B (doma)

17.8. 18:00 - Bílá Hora (doma)

(další informace budou průběžně doplňovány)

Tréninky:
úterý 18:00 - tráva
čtvrtek 18:00 - Socháňova
pátek 18:00 - tráva

Zimní příprava A mužstva

09.01. 2014 | 18:17 Zimní příprava A mužstva:
ÚT, ČT, PÁ - 18.30 - 20.00 hodin na ZŠ Socháňova.
ors

Tréninky na trávě podzim 2013

16.04. 2013 | 14:50
Vzhledem ke stavu hřiště se dnem 15. 10. 2013 tréninky na trávě nekonají.
ros

Tréninky na ZŠ Socháňova podzim 2013

14.04. 2013 | 12:01
V období od 15. 10. 2013
M "A": ÚT, ČT - 18.30 - 20.00
SD: PO, ST - 18.00 - 19.30, PÁ - 18.30 - 19.30
SŽ: PO, PÁ - 16.30 - 18.00, ST - 17.00 - 18.30
MŽ: PO, ÚT, ČT - 17.00 - 18.30
SPŘ: ÚT, ČT - 17.00 - 18.30, PÁ - 17.00 - 18.00
MPŘ: ÚT, ČT - 17.00 - 18.30, PÁ - 17.00 - 18.00
školička: ÚT - 16.30 - 17.30
ors

Anketa

Podaří se A mužstvu v příští sezóně postoupit zpět do I. B třídy?
ano
95
ne
102
Hlasování ukončeno 31.08. 2013 12:00