Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Středa, 8. dubna 2020
svátek má Ema.
Hlavní menu
  • ID: 14457
  • Návštěvy: 11/1
  • Evropská liga
  • muži
  • Homepage
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    1190
    Týden:
    11
    Dnes:
    3
    On-line:
    1
    < 01 02  > 

    2.předkolo - 1.zápasy

    Út 23.07. 17:00 Ararat-Armenia - Lincoln Red Imps 2:0 (2:0)
    Út 23.07. 17:45 HB Tórshavn - Linfield 2:2 (1:1)
    Út 23.07. 17:55 FK Škendija - Dudelange 1:2 (1:0)
    Út 23.07. 20:00 FC Coloma - Astana 0:0 (0:0)
    Út 23.07. 20:30 Tre Penne - FK Süduva 0:5 (0:2)
    St 24.07. 18:00 Slovan Bratislava - Feronikeli 2:1 (1:0)
    Čt 25.07. 15:30 Pyunik - Jablonec 2:1 (2:0)
    Čt 25.07. 16:45 Ventspils - Gzira 4:0 (1:0)
    Čt 25.07. 17:00 FK Qäbälä - Dinamo Tbilisi 0:2 (0:1)
    Čt 25.07. 17:30 Larnaca - Levski Sofia 3:0 (0:0)
    Čt 25.07. 17:30 Tirana - Sheriff 0:1 (0:1)
    Čt 25.07. 18:30 Utrecht - Zrinjski 1:1 (0:1)
    Čt 25.07. 18:45 Chikhura - Aberdeen 1:1 (1:0)
    Čt 25.07. 18:55 Honvéd - Uni. Craiova 0:0 (0:0)
    Čt 25.07. 19:00 Lechia Gdansk - Bröndby 2:1 (1:0)
    Čt 25.07. 19:00 Haugesund - Sturm Graz 2:0 (0:0)
    Čt 25.07. 19:00 Malatyaspor - Ol. Lublaň 2:2 (1:1)
    Čt 25.07. 19:00 Molde - Čukarički 0:0 (0:0)
    Čt 25.07. 19:00 Flora - Eint. Frankfurt 1:2 (1:1)
    Čt 25.07. 19:00 Soligorsk - Esbjerg 2:0 (1:0)
    Čt 25.07. 19:00 Tula - Neftçi 0:1 (0:1)
    Čt 25.07. 19:00 Mladá Boleslav - Ordabasy 1:1 (1:1)
    Čt 25.07. 19:00 Alashkert - FCSB 0:3 (0:0)
    Čt 25.07. 19:30 CSKA Sofia - Osijek 1:0 (0:0)
    Čt 25.07. 19:30 Beer Sheva - Almaty 2:0 (1:0)
    Čt 25.07. 19:30 Loko Plovdiv - Trnava 2:0 (1:0)
    Čt 25.07. 19:30 Quay FC - Partizan 0:1 (0:0)
    Čt 25.07. 20:00 Piast Gliwice - Riga FC 3:2 (0:1)
    Čt 25.07. 20:00 MOL Fehérvár - Vaduz 1:0 (1:0)
    Čt 25.07. 20:00 Norrköping - Liepaja 2:0 (1:0)
    Čt 25.07. 20:15 Luzern - KÍ Klaksvík 1:0 (0:0)
    Čt 25.07. 20:30 Gent - Viitorul 6:3 (5:1)
    Čt 25.07. 20:30 Dunajská Streda - Atromitos 1:2 (1:2)
    Čt 25.07. 20:30 Alkmaar - Häcken 0:0 (0:0)
    Čt 25.07. 20:30 Jeunesse Esch - Guimaraes 0:1 (0:0)
    Čt 25.07. 20:30 Aris Soluň - AEL Limassol 0:0 (0:0)
    Čt 25.07. 20:45 Wolverhampton - Crusaders FC 2:0 (1:0)
    Čt 25.07. 20:45 Domžale - Malmö 2:2 (1:1)
    Čt 25.07. 20:45 Rangers - FC Niderkorn 2:0 (1:0)
    Čt 25.07. 20:45 Podgorica - Zarja Luhansk 1:3 (0:2)
    Čt 25.07. 20:45 Strasbourg - Maccabi Haifa 3:1 (1:1)
    Čt 25.07. 21:00 FC Turín - Debreceni 3:0 (2:0)
    Čt 25.07. 21:00 Shamrock Rovers - Apollon Limassol 2:1 (1:1)
    Čt 25.07. 21:00 Esp. Barcelona - Stjarnan FC 4:0 (0:0)
    Čt 25.07. 21:00 Legia Varšava - KuPS Kuopio 1:0 (1:0)
    Čt 25.07. 21:00 Valur Reykjavík - Ludogorets 1:1 (1:0)

    2:1 (2:0)

    Čt 25.07. 2019 15:30

    Góly (Asistence)

    Góly (Asistence)

    P Sestava ŽK ČK S ZN
    P Sestava ŽK ČK S ZN
    P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
    P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
    Soutěž nemá správce [ více ]
    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 24 18 4 2 48:8 58
    2. 24 15 5 4 45:20 50
    3. 24 11 7 6 42:31 40
    4. 24 11 5 8 36:27 38
    5. 24 11 4 9 42:37 37
    6. 24 10 7 7 30:27 37
    7. 23 11 3 9 42:31 36
    8. 24 11 3 10 39:38 36
    9. 24 9 8 7 42:32 35
    10. 24 7 11 6 31:29 32
    11. 24 7 6 11 25:37 27
    12. 23 5 9 9 19:35 24
    13. 24 5 8 11 20:30 23
    14. 24 6 4 14 22:40 22
    15. 24 4 5 15 11:41 17
    16. 24 3 5 16 15:46 14