Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Neděle, 29. března 2020
svátek má Taťána.
Hlavní menu
  • ID: 14457
  • Návštěvy: 12/1
  • Evropská liga
  • muži
  • Homepage
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    1184
    Týden:
    12
    Dnes:
    4
    On-line:
    1
     <  01 02 >

    2.předkolo - odvety

    Út 30.07. 17:45 FK Süduva - Tre Penne 5:0 (3:0)
    Út 30.07. 17:45 Lincoln Red Imps - Ararat-Armenia 1:2 (0:1)
    Út 30.07. 17:55 Dudelange - FK Škendija 1:1 (0:0)
    Út 30.07. 18:00 Feronikeli - Slovan Bratislava 0:2 (0:1)
    St 31.07. 20:45 Čukarički - Molde 1:3 (0:2)
    Čt 01.08. 16:00 Ordabasy - Mladá Boleslav 2:3 (1:2)
    Čt 01.08. 16:00 Astana - FC Coloma 4:1 (1:1)
    Čt 01.08. 16:30 Almaty - Beer Sheva 1:1 (1:0)
    Čt 01.08. 17:00 Viitorul - Gent 2:1 (0:1)
    Čt 01.08. 18:00 KuPS Kuopio - Legia Varšava 0:0 (0:0)
    Čt 01.08. 18:00 Zarja Luhansk - Podgorica 1:0 (1:0)
    Čt 01.08. 18:15 Uni. Craiova - Honvéd 1:0 np (0:0)
    Čt 01.08. 18:30 Häcken - Alkmaar 0:3 (0:1)
    Čt 01.08. 18:30 Levski Sofia - Larnaca 0:4 (0:2)
    Čt 01.08. 18:30 Riga FC - Piast Gliwice 2:1 (1:1)
    Čt 01.08. 18:30 Debreceni - FC Turín 1:4 (0:2)
    Čt 01.08. 19:00 AEL Limassol - Aris Soluň 0:1 (0:1)
    Čt 01.08. 19:00 Jablonec - Pyunik 0:0 (0:0)
    Čt 01.08. 19:00 Vaduz - MOL Fehérvár 2:0 pp (1:0)
    Čt 01.08. 19:00 Sheriff - Tirana 1:1 (0:1)
    Čt 01.08. 19:00 Dinamo Tbilisi - FK Qäbälä 3:0 (0:0)
    Čt 01.08. 19:00 Malmö - Domžale 3:2 (2:2)
    Čt 01.08. 19:00 KÍ Klaksvík - Luzern 0:1 (0:1)
    Čt 01.08. 19:00 Liepaja - Norrköping 0:1 (0:0)
    Čt 01.08. 19:00 Atromitos - Dunajská Streda 3:2 (2:0)
    Čt 01.08. 19:00 Apollon Limassol - Shamrock Rovers 3:1 pp (2:1)
    Čt 01.08. 19:00 Neftçi - Tula 3:0 (0:0)
    Čt 01.08. 19:00 Zrinjski - Utrecht 2:1 pp (1:1)
    Čt 01.08. 19:00 Maccabi Haifa - Strasbourg 2:1 (2:1)
    Čt 01.08. 19:30 FC Niderkorn - Rangers 0:0 (0:0)
    Čt 01.08. 19:30 Ludogorets - Valur Reykjavík 4:0 (2:0)
    Čt 01.08. 19:30 Bröndby - Lechia Gdansk 4:1 pp (2:1)
    Čt 01.08. 19:45 Esbjerg - Soligorsk 0:0 (0:0)
    Čt 01.08. 20:00 Gzira - Ventspils 2:2 (1:0)
    Čt 01.08. 20:00 Ol. Lublaň - Malatyaspor 0:1 (0:0)
    Čt 01.08. 20:30 FCSB - Alashkert 2:3 (1:3)
    Čt 01.08. 20:30 Sturm Graz - Haugesund 2:1 (1:0)
    Čt 01.08. 20:30 Eint. Frankfurt - Flora 2:1 (1:1)
    Čt 01.08. 20:45 Trnava - Loko Plovdiv 3:1 (1:0)
    Čt 01.08. 20:45 Aberdeen - Chikhura 5:0 (2:0)
    Čt 01.08. 20:45 Osijek - CSKA Sofia 1:1 np (1:0)
    Čt 01.08. 20:45 Linfield - HB Tórshavn 1:0 (1:0)
    Čt 01.08. 21:00 Guimaraes - Jeunesse Esch 4:0 (1:0)
    Čt 01.08. 21:00 Partizan - Quay FC 3:0 (0:0)
    Čt 01.08. 21:00 Crusaders FC - Wolverhampton 1:4 (1:3)
    Čt 01.08. 21:15 Stjarnan FC - Esp. Barcelona 1:3 (0:1)

    0:0 (0:0)

    Čt 01.08. 2019 19:00

    Góly (Asistence)

    Góly (Asistence)

    P Sestava ŽK ČK S ZN
    P Sestava ŽK ČK S ZN
    P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
    P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
    Soutěž nemá správce [ více ]
    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 24 18 4 2 48:8 58
    2. 24 15 5 4 45:20 50
    3. 24 11 7 6 42:31 40
    4. 24 11 5 8 36:27 38
    5. 24 11 4 9 42:37 37
    6. 24 10 7 7 30:27 37
    7. 23 11 3 9 42:31 36
    8. 24 11 3 10 39:38 36
    9. 24 9 8 7 42:32 35
    10. 24 7 11 6 31:29 32
    11. 24 7 6 11 25:37 27
    12. 23 5 9 9 19:35 24
    13. 24 5 8 11 20:30 23
    14. 24 6 4 14 22:40 22
    15. 24 4 5 15 11:41 17
    16. 24 3 5 16 15:46 14