Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist
Hlavní menu
  • ID: 95
  • Návštěvy: 1178/1
  • Fans: 80
  • web >
  • Praha 10  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Návštěvy klubové karty

Celkem:
39984
Týden:
1178
Dnes:
65
On-line:
1

1.liga

ID: 2928  |  Sezona: 1999/00  |  muži  |  Návštěvy: 91/0
 <  01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15  > 
16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30

8.kolo

So 25.09. 00:00 1.FK Příbram - Sigma Olomouc 0:2 (0:1)
So 25.09. 00:00 Drnovice - Slavia Praha 0:1 (0:0)
So 25.09. 00:00 Viktoria Žižkov - Blšany 1:1 (1:1)
So 25.09. 00:00 Opava - Slovan Liberec 3:1 (1:1)
So 25.09. 00:00 Jablonec - Hradec Králové 0:0 (0:0)
So 25.09. 00:00 Teplice - Baník Ostrava 0:2 (0:0)
So 25.09. 00:00 Sparta Praha - Bohemians 1905 0:0 (0:0)
So 25.09. 00:00 České Budějovice - Zbrojovka Brno 1:0 (0:0)

3:1 (1:1)

So 25.09. 1999 00:00 - Městský stadion

Góly (Asistence)

Góly (Asistence)

   M. Klago
P Sestava ŽK ČK S ZN
P Sestava ŽK ČK S ZN
B
O 75
O
O
O
Z 75
Z
Z
Z
U
U 75
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
U 75
Z 75
Z 75
Trenér:   Ladislav Škorpil  
Karta klubu nemá správce [ více ]

Zápasy

A-Tým: 1.liga, So 26.09. 16:30
Slavia Praha - 1.FC Slovácko
B-Tým: ČFL - skupina A, Ne 27.09. 10:15
Slavia Praha - Sokolov
Dorost U-19: 1.liga staršího dorostu, So 26.09. 11:15
Slavia Praha - Opava
Dorost U-17: 1.liga mladšího dorostu, So 26.09. 13:30
Slavia Praha - Opava
Dorost U-18 B: Česká liga A - U19, Ne 20.09. 13:45
Slavia Praha - Benešov
Dorost U-17 B: Česká liga A - U17, Ne 20.09. 16:00
Slavia Praha - Benešov
Žáci U-15 D: II. třída SŽ, skupina A, So 19.09. 16:30
JM Chodov - Slavia Praha
Žáci U-15: Česká liga, So 19.09. 14:00
1.FK Příbram FA - Slavia Praha
Žáci U-14: Česká liga, So 26.09. 00:00
Slavia Praha - Hradec Králové
Žáci U-13: ČL skupina B, So 26.09. 14:00
Neratovice - Slavia Praha
Žáci U-12: ČL skupina B, So 26.09. 14:00
Neratovice - Slavia Praha
#  Tým Z V R P Skóre B
1. 4 3 1 0 15:2 10
2. 3 3 0 0 12:3 9
3. 3 2 1 0 5:2 7
4. 3 2 1 0 4:1 7
5. 3 2 0 1 6:2 6
6. 3 2 0 1 7:4 6
7. 3 2 0 1 4:3 6
8. 3 2 0 1 6:6 6
9. 3 1 1 1 4:3 4
10. 3 1 1 1 3:3 4
11. 3 1 1 1 4:6 4
12. 4 1 0 3 5:10 3
13. 3 0 2 1 2:4 2
14. 3 0 1 2 3:6 1
15. 3 0 1 2 2:7 1
16. 3 0 1 2 2:7 1
17. 3 0 1 2 2:10 1
18. 3 0 0 3 2:9 0

Anketa

Kdo bude vítězem Česká ligy žáků U-12 skupina B
SK Slavia Praha
194
FK Baník Most
78
FK Ústí nad Labem
76
FK Viktoria Žižkov
91
SK Kladno
73
FK Dukla Praha
208
FK Admira Praha
80
FA Šluknovského výběžku
81
FK Teplice
58
FK Baník Sokolov
78
1.FC Karlovy Vary
57
FK Meteor Praha VIII
72
SK Rakovník
93
FK Junior Děčín
49
Hlasování ukončeno 12.09. 2012 16:21

© 2012 Dalibor Fridrich publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.