Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 9. prosince 2019
svátek má Vratislav.
Hlavní menu
  • ID: 1109
  • Návštěvy: 148/1
  • Fans: 4
  • web >
  • Tábor  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

A-Tým

Návštěvy klubové karty

Celkem:
16094
Týden:
148
Dnes:
10
On-line:
1

2.liga

ID: 3240  |  Sezona: 2011/12  |  muži  |  Návštěvy: 88/0
 <  01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15  > 
16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30

5.kolo

02.09. 19:00 Zlín - Varnsdorf 0:0 (0:0)
So 03.09. 10:15 Sokolov - Ústí n/L 3:2 (1:1)
So 03.09. 10:15 Bohemians - Čáslav 0:0 (0:0)
So 03.09. 10:30 Karviná - Vlašim 3:1 (0:1)
So 03.09. 11:00 Táborsko - Zbrojovka Brno 1:2 (1:0)
So 03.09. 18:00 Opava - Sparta Praha B 1:0 (0:0)
Ne 04.09. 17:00 Mostecký FK - Třinec 1:4 (1:1)
Ne 04.09. 18:00 Jihlava - Znojmo 2:0 (0:0)

3:1 (0:1)

So 03.09. 2011 10:30 - Městský stadion

Góly (Asistence)

   57´  M. Nešpor   (vlastní)
   63´  M. Gonda
   89´  L. Vebr   (vlastní)

Góly (Asistence)

   33´  M. Strnad   (T. Vrťo)
P Sestava ŽK ČK S ZN
B
O 69
O 46
O
Z
Z 90
Z
Z
Z
Z 87
U
P Sestava ŽK ČK S ZN
B
O
O 61
O
O
Z 19
Z
Z 10
U
U
U 68
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
O 46
O 69
Z 87
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
Z 61 82
U 68
Z 82
Trenér:   Karel Kula   Trenér:   Roman Nádvorník  
Karta klubu nemá správce [ více ]

Zápasy

A-Tým: ČFL - skupina A, Ne 08.03. 14:30
Táborsko - Benešov
B-Tým: Jihočeský přebor, So 14.03. 00:00
Rudolfov - Táborsko
Dorost U-19: Česká liga A - U19, Ne 08.03. 00:00
Benešov - Táborsko
Dorost U-17: Česká liga A - U17, Ne 08.03. 00:00
Benešov - Táborsko
Dorost U-19 B: ČD skupina A, So 07.03. 10:15
Petřín Plzeň - Táborsko
Dorost U-15: ČD skupina A, So 07.03. 12:30
Petřín Plzeň - Táborsko
: okresní přebor, So 11.04. 00:00
Táborsko - Veselí
Žáci U-15: Divize skupina A, So 21.03. 00:00
Táborsko - Motorlet Praha
Žáci U-14: Divize skupina A, So 21.03. 00:00
Táborsko - Motorlet Praha
Žáci U-13: ČL skupina A, So 21.03. 00:00
Písek - Táborsko
Žáci U-12: ČL skupina A, So 21.03. 00:00
Písek - Táborsko
Žáci U-13 B: okresní přebor, So 04.04. 00:00
Sudoměřice - Táborsko
#  Tým Z V VP PP P Skóre B
1. 15 11 2 1 1 40:12 38
2. 15 11 1 1 2 35:12 36
3. 15 8 2 1 4 21:15 29
4. 15 8 0 4 3 23:16 28
5. 15 8 1 2 4 26:20 28
6. 15 8 1 0 6 24:25 26
7. 15 8 0 0 7 37:26 24
8. 15 5 4 1 5 21:21 24
9. 15 7 0 1 7 30:26 22
10. 15 5 2 0 8 22:25 19
11. 15 5 1 2 7 21:27 19
12. 15 4 1 2 8 21:22 16
13. 15 4 1 2 8 21:29 16
14. 15 4 0 2 9 16:30 14
15. 15 2 4 0 9 19:35 14
16. 15 2 0 1 12 11:47 7