Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Sobota, 22. února 2020
svátek má Petr.
Hlavní menu
  • ID: 1109
  • Návštěvy: 233/1
  • Fans: 4
  • web >
  • Tábor  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

A-Tým

Návštěvy klubové karty

Celkem:
16787
Týden:
233
Dnes:
2
On-line:
1

2.liga

ID: 3240  |  Sezona: 2011/12  |  muži  |  Návštěvy: 166/0
 <  01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15  > 
16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30

14.kolo

04.11. 18:00 Jihlava - Zbrojovka Brno 1:0 (1:0)
So 05.11. 10:15 Sparta Praha B - Třinec 3:1 (2:1)
So 05.11. 14:00 Karviná - Znojmo 4:1 (0:0)
So 05.11. 14:00 Mostecký FK - Sokolov 0:0 (0:0)
So 05.11. 14:00 Vlašim - Ústí n/L 0:2 (0:2)
So 05.11. 16:00 Opava - Táborsko 0:1 (0:1)
So 05.11. 17:00 Zlín - Bohemians 3:0 (2:0)
Ne 06.11. 14:00 Varnsdorf - Čáslav 2:2 (0:1)

2:2 (0:1)

Ne 06.11. 2011 14:00 - Suchdol

Góly (Asistence)

   75´  L. Martan
   88´  V. Chod

Góly (Asistence)

   16´  J. Špidlen   (penalta)
   56´  D. Fikejz   (R. Voltr)
P Sestava ŽK ČK S ZN
B
O
O
O 80
O 7
Z
Z 10
Z 50 62
Z 56
Z 55
U
P Sestava ŽK ČK S ZN
B
O 28
O
O
O 48 77
Z
Z
Z 74
Z
U
U 64
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
Z 56
Z 62
O 7 15
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
Z 28 83
U 77
U 83
Trenér:   Oldřich Abrhám  
Karta klubu nemá správce [ více ]

Zápasy

A-Tým: ČFL - skupina A, Ne 08.03. 14:30
Táborsko - Benešov
B-Tým: Jihočeský přebor, So 14.03. 15:00
Rudolfov - Táborsko
Dorost U-19: Česká liga A - U19, Ne 08.03. 11:30
Benešov - Táborsko
Dorost U-17: Česká liga A - U17, Ne 08.03. 00:00
Benešov - Táborsko
Dorost U-19 B: ČD skupina A, So 07.03. 10:15
Petřín Plzeň - Táborsko
Dorost U-15: ČD skupina A, So 07.03. 12:30
Petřín Plzeň - Táborsko
: okresní přebor, So 04.04. 00:00
Táborsko - Veselí
Žáci U-15: Divize skupina A, So 21.03. 00:00
Táborsko - Motorlet Praha
Žáci U-14: Divize skupina A, So 21.03. 00:00
Táborsko - Motorlet Praha
Žáci U-13: ČL skupina A, So 21.03. 00:00
Písek - Táborsko
Žáci U-12: ČL skupina A, So 21.03. 00:00
Písek - Táborsko
Žáci U-13 B: okresní přebor, Ne 29.03. 10:00
Sudoměřice - Táborsko
#  Tým Z V VP PP P Skóre B
1. 15 11 2 1 1 40:12 38
2. 15 11 1 1 2 35:12 36
3. 15 8 2 1 4 21:15 29
4. 15 8 0 4 3 23:16 28
5. 15 8 1 2 4 26:20 28
6. 15 8 1 0 6 24:25 26
7. 15 8 0 0 7 37:26 24
8. 15 5 4 1 5 21:21 24
9. 15 7 0 1 7 30:26 22
10. 15 5 2 0 8 22:25 19
11. 15 5 1 2 7 21:27 19
12. 15 4 1 2 8 21:22 16
13. 15 4 1 2 8 21:29 16
14. 15 4 0 2 9 16:30 14
15. 15 2 4 0 9 19:35 14
16. 15 2 0 1 12 11:47 7