Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Sobota, 7. prosince 2019
svátek má Ambrož, Benjamin.
Hlavní menu
  • ID: 1109
  • Návštěvy: 193/1
  • Fans: 4
  • web >
  • Tábor  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

A-Tým

Návštěvy klubové karty

Celkem:
16082
Týden:
193
Dnes:
7
On-line:
1

Pohár ČMFS

ID: 3364  |  Sezona: 2011/12  |  muži  |  Návštěvy: 89/0
 <  01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11  > 

1.kolo

So 30.07. 10:15 Náchod - Chrudim 0:4 (0:1)
So 30.07. 10:15 Admira Praha - SK Kladno 1:0 np (0:0)
So 30.07. 10:15 Strakonice - Vlašim 0:5 (0:3)
So 30.07. 17:00 Benešov - Táborsko 1:4 (1:2)
So 30.07. 17:00 Heřmanice - Lískovec 2:1 np (1:1)
So 30.07. 17:00 Nový Jičín - Frýdek-Místek 2:5 (1:2)
So 30.07. 17:00 Náměšť n.O. - Šumperk 0:2 (0:1)
So 30.07. 17:00 Brumov - Zlín 2:1 np (1:1)
So 30.07. 17:00 Sparta Brno - Zbrojovka Brno 1:2 (1:2)
So 30.07. 17:00 Vyškov - Zábřeh 2:1 np (1:1)
So 30.07. 17:00 Tasovice - Líšeň 3:1 (0:1)
So 30.07. 17:00 Žďár n.Sázavou - Znojmo 2:3 (1:0)
So 30.07. 17:00 Mšeno - Hlavice 0:2 (0:0)
So 30.07. 17:00 Dvůr Králové - Letohrad 2:3 (2:2)
So 30.07. 17:00 Vyšehrad - Hořovicko 2:1 (2:1)
So 30.07. 17:00 Čelákovice - Kunice 0:7 (0:6)
So 30.07. 17:00 Převýšov - Česká Lípa 2:0 (1:0)
So 30.07. 17:00 Souš - Sokolov 0:5 (0:1)
So 30.07. 17:00 Slavoj Polná - Pelhřimov 3:0 (2:0)
So 30.07. 17:00 Zápy - Ovčáry 1:3 (0:2)
So 30.07. 17:00 Nová Paka - Velim 3:2 (2:0)
So 30.07. 17:00 Tábor - Písek 0:2 (0:2)
So 30.07. 17:00 Třebíč - Rosice 1:3 (1:2)
So 30.07. 17:00 Mikulovice - Hlučín 2:0 (1:0)
So 30.07. 17:00 Dolní Benešov - Orlová 1:0 (0:0)
So 30.07. 17:00 Litol - Vltavín 0:5 (0:3)
So 30.07. 17:00 Vilémov - Ústí n/L 0:6 (0:3)
So 30.07. 17:00 Kolín - Votice 2:1 (1:0)
So 30.07. 17:00 Přerov - Hulín 1:3 (1:2)
So 30.07. 17:00 Spytihněv - Val. Meziříčí 2:1 (2:0)
So 30.07. 17:00 Slavičín - Třinec 1:4 (1:3)
So 30.07. 17:00 Hlinsko - Pardubice 1:5 (0:1)
So 30.07. 17:00 Otrokovice - HFK Olomouc 1:8 (0:4)
So 30.07. 17:00 Havířov - Karviná 1:2 (0:1)
So 30.07. 17:00 Vrchovina - Jihlava 0:5 (0:2)
So 30.07. 17:00 Petrovice - Opava 0:1 (0:1)
So 30.07. 17:00 Mohelnice - Uničov 0:2 (0:1)
So 30.07. 17:00 Roudnice - Bohemians 1:0 (0:0)
Ne 31.07. 10:15 Hodonín - Kroměříž 0:3 (0:1)
Ne 31.07. 10:30 Bořetice - Bohunice 3:2 np (2:2)
Ne 31.07. 16:00 Koloveč - Domažlice 2:3 (1:2)
Ne 31.07. 17:00 RMSK Cidlina - Čáslav 3:2 np (2:2)
Ne 31.07. 17:00 Meteor - Chomutov 2:1 (1:0)
Ne 31.07. 17:00 Bystrc - Břeclav 2:1 (1:1)
St 03.08. 17:00 Český Dub - Varnsdorf 0:4 (0:0)
St 03.08. 17:00 Př. Kopanina - Králův Dvůr 1:2 (0:1)
St 03.08. 17:00 Žatec - Karlovy Vary 1:2 (1:1)
St 10.08. 17:00 Brozany - Mostecký FK 2:1 (0:0)

0:5 (0:3)

So 30.07. 2011 10:15 - Strakonice

Góly (Asistence)

Góly (Asistence)

     M. Kotyza
   16´  M. Macek
   36´  F. Bambule   (vlastní)
   70´  T. Vrťo
   76´  T. Vrťo
P Sestava ŽK ČK S ZN
B
O 46
O
O
O
Z
Z
Z 46
Z 85
U
U
P Sestava ŽK ČK S ZN
B
O
O
O
O
Z
Z 68
Z 72
Z
U 46
U
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
Z 46
Z 46
Z 85
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
Z 46
Z 68
Z 72
Trenér:   Roman Nádvorník  
Karta klubu nemá správce [ více ]

Zápasy

A-Tým: ČFL - skupina A, Ne 08.03. 14:30
Táborsko - Benešov
B-Tým: Jihočeský přebor, So 14.03. 00:00
Rudolfov - Táborsko
Dorost U-19: Česká liga A - U19, Ne 08.03. 00:00
Benešov - Táborsko
Dorost U-17: Česká liga A - U17, Ne 08.03. 00:00
Benešov - Táborsko
Dorost U-19 B: ČD skupina A, So 07.03. 10:15
Petřín Plzeň - Táborsko
Dorost U-15: ČD skupina A, So 07.03. 12:30
Petřín Plzeň - Táborsko
: okresní přebor, So 11.04. 00:00
Táborsko - Veselí
Žáci U-15: Divize skupina A, So 21.03. 00:00
Táborsko - Motorlet Praha
Žáci U-14: Divize skupina A, So 21.03. 00:00
Táborsko - Motorlet Praha
Žáci U-13: ČL skupina A, So 21.03. 00:00
Písek - Táborsko
Žáci U-12: ČL skupina A, So 21.03. 00:00
Písek - Táborsko
Žáci U-13 B: okresní přebor, So 04.04. 00:00
Sudoměřice - Táborsko
#  Tým Z V VP PP P Skóre B
1. 15 11 2 1 1 40:12 38
2. 15 11 1 1 2 35:12 36
3. 15 8 2 1 4 21:15 29
4. 15 8 0 4 3 23:16 28
5. 15 8 1 2 4 26:20 28
6. 15 8 1 0 6 24:25 26
7. 15 8 0 0 7 37:26 24
8. 15 5 4 1 5 21:21 24
9. 15 7 0 1 7 30:26 22
10. 15 5 2 0 8 22:25 19
11. 15 5 1 2 7 21:27 19
12. 15 4 1 2 8 21:22 16
13. 15 4 1 2 8 21:29 16
14. 15 4 0 2 9 16:30 14
15. 15 2 4 0 9 19:35 14
16. 15 2 0 1 12 11:47 7