Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 6. července 2020
Den upálení mistra Jana Husa.
Hlavní menu
  • ID: 3918
  • Návštěvy: 9/1
  • mistrovství světa
  • muži

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Soutěže ČR

Pohár FAČR

Evropské poháry

Liga mistrů Evropská liga

Návštěvy soutěže

Celkem:
16319
Týden:
9
Dnes:
3
On-line:
1

Zápasy skupiny B

07.09. 20:00   Malta - Arménie   0:1 (0:0)
07.09. 20:45   Bulharsko - Itálie   2:2 (1:2)
So 08.09. 20:15   Dánsko - Česko   0:0 (0:0)
Út 11.09. 20:00   Bulharsko - Arménie   1:0 (1:0)
Út 11.09. 20:45   Itálie - Malta   2:0 (1:0)
12.10. 18:00   Česko - Malta   3:1 (1:1)
12.10. 19:00   Arménie - Itálie   1:3 (1:1)
12.10. 20:00   Bulharsko - Dánsko   1:1 (1:1)
Út 16.10. 20:00   Česko - Bulharsko   0:0 (0:0)
Út 16.10. 20:45   Itálie - Dánsko   3:1 (2:1)
22.03. 17:00   Bulharsko - Malta   6:0 (2:0)
22.03. 20:30   Česko - Dánsko   0:3 (0:0)
Út 26.03. 17:00   Arménie - Česko   0:3 (0:0)
Út 26.03. 20:15   Dánsko - Bulharsko   1:1 (0:0)
Út 26.03. 20:45   Malta - Itálie   0:2 (0:2)
07.06. 18:00   Arménie - Malta   0:1 (0:1)
07.06. 20:45   Česko - Itálie   0:0 (0:0)
Út 11.06. 20:15   Dánsko - Arménie   0:4 (0:2)
06.09. 18:00   Česko - Arménie   1:2 (0:1)
06.09. 20:00   Malta - Dánsko   1:2 (1:1)
06.09. 20:45   Itálie - Bulharsko   1:0 (1:0)
Út 10.09. 18:00   Arménie - Dánsko   0:1 (0:0)
Út 10.09. 20:00   Malta - Bulharsko   1:2 (0:1)
Út 10.09. 20:45   Itálie - Česko   2:1 (0:1)
11.10. 17:00   Arménie - Bulharsko   2:1 (1:0)
11.10. 19:30   Malta - Česko   1:4 (0:2)
11.10. 20:15   Dánsko - Itálie   2:2 (1:1)
Út 15.10. 20:15   Bulharsko - Česko   0:1 (0:0)
Út 15.10. 20:15   Dánsko - Malta   6:0 (4:0)
Út 15.10. 20:45   Itálie - Arménie   2:2 (1:1)

1:0 (1:0)

Út 11.09. 2012 20:00 - 7883 diváků

Góly (Asistence)

   43´  S. Manolev

Góly (Asistence)

P Sestava ŽK ČK S ZN
B 73
O
O
O
O
Z 42 73
Z
Z 33
Z 60
U 79
U 66
P Sestava ŽK ČK S ZN
B
O 74
O
O
O 43
Z 68 77
Z 58
Z
Z 61 76
U
U 54
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
Z 60
U 66
Z 79 91
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
O 43 56
U 54 73
U 76
Trenér:   Luboslav Penev   Trenér:   Vardan Minasyan  
Soutěž nemá správce [ více ]