Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Neděle, 5. července 2020
Den slovanských věrozvěstů Cyrila a Metoděje.
Hlavní menu
  • ID: 3961
  • Návštěvy: 16/1
  • mistrovství světa
  • muži

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Soutěže ČR

Pohár FAČR

Evropské poháry

Liga mistrů Evropská liga

Návštěvy soutěže

Celkem:
7527
Týden:
16
Dnes:
2
On-line:
1

Zápasy skupiny H

07.09. 20:30   Černá Hora - Polsko   2:2 (2:1)
07.09. 20:45   Moldavsko - Anglie   0:5 (0:3)
Út 11.09. 20:30   San Marino - Černá Hora   0:6 (0:2)
Út 11.09. 20:45   Polsko - Moldavsko   2:0 (1:0)
Út 11.09. 21:00   Anglie - Ukrajina   1:1 (0:1)
12.10. 20:00   Moldavsko - Ukrajina   0:0 (0:0)
12.10. 21:00   Anglie - San Marino   5:0 (2:0)
Út 16.10. 20:00   Ukrajina - Černá Hora   0:1 (0:1)
Út 16.10. 20:30   San Marino - Moldavsko   0:2 (0:0)
St 17.10. 17:00   Polsko - Anglie   1:1 (0:1)
St 14.11. 18:00   Černá Hora - San Marino   3:0 (2:0)
22.03. 20:30   Moldavsko - Černá Hora   0:1 (0:0)
22.03. 20:45   Polsko - Ukrajina   1:3 (1:3)
22.03. 21:00   San Marino - Anglie   0:8 (0:5)
Út 26.03. 20:00   Ukrajina - Moldavsko   2:1 (0:0)
Út 26.03. 20:45   Polsko - San Marino   5:0 (2:0)
Út 26.03. 21:00   Černá Hora - Anglie   1:1 (0:1)
07.06. 20:15   Moldavsko - Polsko   1:1 (1:1)
07.06. 20:30   Černá Hora - Ukrajina   0:4 (0:1)
06.09. 20:00   Ukrajina - San Marino   9:0 (4:0)
06.09. 20:45   Polsko - Černá Hora   1:1 (1:1)
06.09. 21:00   Anglie - Moldavsko   4:0 (3:0)
Út 10.09. 20:45   Ukrajina - Anglie   0:0 (0:0)
Út 10.09. 20:45   San Marino - Polsko   1:5 (1:3)
11.10. 18:00   Moldavsko - San Marino   3:0 (0:0)
11.10. 20:00   Ukrajina - Polsko   1:0 (0:0)
11.10. 21:00   Anglie - Černá Hora   4:1 (0:0)
Út 15.10. 21:00   Anglie - Polsko   2:0 (1:0)
Út 15.10. 21:00   San Marino - Ukrajina   0:8 (0:3)
Út 15.10. 21:00   Černá Hora - Moldavsko   2:5 (0:1)

0:2 (0:0)

Út 16.10. 2012 20:30 - 736 diváků

Góly (Asistence)

Góly (Asistence)

   72´  S. Dadu   (penalta)
   78´  A. Epureanu
P Sestava ŽK ČK S ZN
B
O
O 72
O
O 56
O 63
Z
Z 46
Z 61
U 67
U 51
P Sestava ŽK ČK S ZN
B
O
O
O
O 55
Z 59
Z 71
Z
Z
U 82
U
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
Z 46
O 61
U 67
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
Z 59
U 71
Z 82
Trenér:   Giampaolo Mazza   Trenér:   Ion Caras  
Soutěž nemá správce [ více ]