Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 27. ledna 2020
svátek má Ingrid.
Hlavní menu
  • ID: 6939
  • Návštěvy: 18/1
  • Evropská liga
  • muži
  • Homepage
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    4339
    Týden:
    18
    Dnes:
    1
    On-line:
    1
     <  01 02 >

    2.předkolo - odvety

    Čt 25.07. 17:00 FK Minsk - Valletta 2:0 (0:0)
    Čt 25.07. 17:00 Kazaň - Jagodina 1:0 (0:0)
    Čt 25.07. 17:00 FC Milsami - Soligorsk 2:1 np (1:1)
    Čt 25.07. 17:00 Trenčín - Göteborg 2:1 (1:0)
    Čt 25.07. 17:30 Rudar Pljevlja - Slask Wroclaw 2:2 (0:2)
    Čt 25.07. 17:30 Žilina - Ol. Lublaň 2:0 (1:0)
    Čt 25.07. 17:30 Piast Gliwice - Qarabağ 2:2 pp (2:1)
    Čt 25.07. 17:45 FK Turnovo - Hajduk Split 1:1 (0:0)
    Čt 25.07. 18:00 Aktobe - Hodd 2:0 (1:0)
    Čt 25.07. 18:00 FC Khazar - Maccabi Haifa 0:8 (0:6)
    Čt 25.07. 18:00 Jeunesse Esch - Ventspils 1:4 (1:1)
    Čt 25.07. 18:00 Sturm Graz - Breidablik 0:1 (0:1)
    Čt 25.07. 18:00 Chikhura - Thun 1:3 (1:1)
    Čt 25.07. 18:00 Pyunik - Žalgiris Vilnius 1:1 (0:0)
    Čt 25.07. 18:00 Inter Baku - Tromsö IL 1:0 (0:0)
    Čt 25.07. 19:00 AC Omonia - Astra Giurgiu 1:2 (0:1)
    Čt 25.07. 19:00 Häcken - Sparta Praha 1:0 (0:0)
    Čt 25.07. 19:00 Gefle - Anorthosis 4:0 (1:0)
    Čt 25.07. 19:00 Slovan Liberec - Skonto FC 1:0 (1:0)
    Čt 25.07. 19:00 Hapoel Tel-Aviv - Beroe St.Zagora 2:2 (1:1)
    Čt 25.07. 19:00 Pandurii - Levadia 4:0 (3:0)
    Čt 25.07. 19:15 Dacia - ČM Oděsa 2:1 (0:1)
    Čt 25.07. 19:30 Botev Plovdiv - Zrinjski 2:0 (0:0)
    Čt 25.07. 19:30 Senica - Mladost 0:1 (0:1)
    Čt 25.07. 19:30 Utrecht - Differdange 3:3 (1:1)
    Čt 25.07. 20:00 Prestatyn - Rijeka 0:3 (0:1)
    Čt 25.07. 20:00 Vikingur - Petrolul Ploieşti 0:4 (0:2)
    Čt 25.07. 20:00 Lok. Zagreb - Din. Minsk 2:3 (0:1)
    Čt 25.07. 20:15 Aalborg - Dila Gori 0:0 (0:0)
    Čt 25.07. 20:30 Honvéd - Vojvodina 1:3 (1:2)
    Čt 25.07. 20:30 Siroki Brijeg - Irtys Pavlodar 2:0 (1:0)
    Čt 25.07. 20:30 St. Lutych - KR Reykjavík 3:1 (1:0)
    Čt 25.07. 20:30 Debreceni - Strömsgodset 0:3 (0:1)
    Čt 25.07. 20:30 ÍBV - Crvena Zvezda 0:0 (0:0)
    Čt 25.07. 20:45 Hibernian - Malmö 0:7 (0:4)
    Čt 25.07. 20:45 Derry City FC - Trabzonspor 0:3 (0:0)
    Čt 25.07. 20:45 Lech Poznań - FC Honka 2:1 (2:1)
    Čt 25.07. 20:45 Linfield - Škoda Xanthi 1:1 (0:1)
    Čt 25.07. 20:45 St. Johnstone - Rosenborg 1:1 (1:1)
    Čt 25.07. 21:00 Sarajevo - Kukësi 0:0 (0:0)

    1:0 (1:0)

    Čt 25.07. 2013 19:00 - 5707 diváků

    Góly (Asistence)

       14´  D. Delarge

    Góly (Asistence)

    P Sestava ŽK ČK S ZN
    B
    O 24
    O 36
    O
    O
    Z
    Z 45 90
    Z
    Z 36 71
    Z
    U 81
    P Sestava ŽK ČK S ZN
    P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
    U 71
    Z 81
    O 90
    P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
    Trenér:   Jaroslav Šilhavý  
    Soutěž nemá správce [ více ]
    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 20 17 3 0 45:4 54
    2. 20 11 5 4 35:19 38
    3. 20 10 5 5 35:27 35
    4. 20 9 6 5 39:26 33
    5. 20 10 2 8 39:32 32
    6. 20 9 5 6 28:26 32
    7. 20 9 4 7 30:23 31
    8. 20 9 3 8 33:33 30
    9. 20 8 3 9 33:30 27
    10. 20 5 10 5 25:25 25
    11. 20 5 8 7 18:29 23
    12. 20 6 3 11 16:30 21
    13. 20 5 5 10 20:32 20
    14. 20 3 5 12 9:31 14
    15. 20 2 7 11 13:30 13
    16. 20 3 4 13 15:36 13