Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Čtvrtek, 17. září 2020
svátek má Naděžda.
Hlavní menu
  • ID: 63
  • Návštěvy: 348/1
  • Fans: 32
  • web >
  • Praha 8  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

A-Tým

Návštěvy klubové karty

Celkem:
18922
Týden:
348
Dnes:
20
On-line:
1

Česká liga žáků U-13 skupina C

ID: 7868  |  Sezona: 2013/14  |  žáci U-13  |  Návštěvy: 36/0
 <  01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13  > 
14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26

23.kolo

So 10.05. 10:00 Pardubice - Mladá Boleslav 9:8 (4:4)
So 10.05. 13:00 Kolín - Slovan Liberec 3:13 (1:7)
So 10.05. 13:00 Trutnov - Jablonec 0:2 (0:1)
Ne 11.05. 09:30 Svitavy - Chrudim 5:7 (4:2)
Ne 11.05. 09:30 Čáslav - Viktoria Žižkov 6:11 (0:3)
Ne 11.05. 10:00 Hradec Králové - Admira Praha 10:6 (4:2)
Ne 11.05. 10:00 Náchod - RMSK Cidlina 8:10 (2:3)

10:6 (4:2)

Ne 11.05. 2014 10:00

Góly (Asistence)

   10´  D. KROTIL   (M. KRÁLÍČEK)
   12´  M. KEJŘ   (M. ZBOŘIL)
   16´  M. KEJŘ   (M. HOLUB)
   25´  M. ZBOŘIL   (M. POLÁČEK)
   35´  M. KEJŘ   (J. FRANC)
   37´  J. KOSAŘ   (D. BALOG)
   40´  M. KRÁLÍČEK   (J. KOSAŘ)
   42´  M. KEJŘ   (M. HOLUB)
   43´  M. KRÁLÍČEK   (D. KROTIL)
   55´  D. BALOG   (J. KOSAŘ)

Góly (Asistence)

   22´  J. Pronyshyn
   30´  Š. Sedlář
   47´  M. Hronek
   49´  P. Matějka
   59´  J. Novotný
   60´  J. Horák
P Sestava ŽK ČK S ZN
B
B
O
O
O
O
O
O
Z
Z
Z
Z
Z
Z
Z
Z
U
U
P Sestava ŽK ČK S ZN
B
B
O
O
O
O
Z
Z
Z
Z
Z
Z
Z
Z
Z
U
U
U
U
U
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
Trenér:   Tomáš KROULÍK   Trenér:   Martin Průša  
Správce karty klubu: Jiří Kurek

Zápasy

A-Tým: ČFL - skupina A, Ne 27.09. 10:15
Admira Praha - Králův Dvůr
B-Tým: Pražský přebor, St 23.09. 16:30
Admira Praha - Kolovraty
Dorost U-19: Česká liga B - U19, Ne 27.09. 10:00
Hradec Králové - Admira Praha
Dorost U-17: Ćeská liga B U-17, Ne 27.09. 12:15
Hradec Králové - Admira Praha
Dorost U-19 B: ČD skupina C, So 26.09. 10:00
Třebeš - Admira Praha
Ml. dorost B: ČD skupina C , So 26.09. 12:15
Třebeš - Admira Praha
Žáci U-15: Divize skupina A, So 26.09. 10:00
Admira Praha - SK Kladno
Žáci U-14: Divize skupina A, So 26.09. 12:00
Admira Praha - SK Kladno
: II. třída MŽ, skupina F, So 26.09. 11:00
Admira Praha - Ambassadors
: Krajský přebor MŽ, Pá 25.09. 17:00
Viktoria Žižkov - Admira Praha
: II. třída SŽ, skupina C, Po 28.09. 17:00
Admira Praha - Nebušice
Žáci U-13: ČL skupina C, So 26.09. 13:00
Admira Praha - Dukla Praha
Žáci U-12: ČL skupina C, So 26.09. 13:00
Admira Praha - Dukla Praha
#  Tým Z V VP PP P Skóre B
1. 5 3 0 2 0 11:4 11
2. 5 3 1 0 1 11:8 11
3. 3 3 0 0 0 18:1 9
4. 5 3 0 0 2 11:7 9
5. 5 3 0 0 2 10:8 9
6. 4 2 1 1 0 7:5 9
7. 5 3 0 0 2 10:10 9
8. 5 2 0 0 3 11:8 6
9. 3 2 0 0 1 10:8 6
10. 4 1 1 0 2 4:7 5
11. 4 1 1 0 2 4:7 5
12. 4 1 0 1 2 10:10 4
13. 5 1 0 0 4 7:13 3
14. 4 1 0 0 3 3:10 3
15. 2 0 0 0 2 0:6 0
16. 3 0 0 0 3 0:15 0