Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Čtvrtek, 17. září 2020
svátek má Naděžda.
Hlavní menu
  • ID: 63
  • Návštěvy: 347/1
  • Fans: 32
  • web >
  • Praha 8  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

A-Tým

Návštěvy klubové karty

Celkem:
18921
Týden:
347
Dnes:
19
On-line:
1

Česká liga žáků U-13 skupina C

ID: 7868  |  Sezona: 2013/14  |  žáci U-13  |  Návštěvy: 36/0
 <  01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13  > 
14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26

10.kolo

St 09.10. 16:00 RMSK Cidlina - Náchod 4:6 (1:4)
So 12.10. 10:00 Viktoria Žižkov - Čáslav 12:3 (9:2)
Ne 13.10. 10:00 Chrudim - Svitavy 15:1 (6:0)
Ne 13.10. 10:00 Mladá Boleslav - Pardubice 2:2 (0:0)
Ne 13.10. 10:00 Admira Praha - Hradec Králové 4:1 (1:0)
Ne 13.10. 10:00 Jablonec - Trutnov 4:2 (1:0)
Ne 13.10. 10:15 Slovan Liberec - Kolín 20:1 (7:0)

4:1 (1:0)

Ne 13.10. 2013 10:00 - Hovorčovická

Góly (Asistence)

   18´  J. Novotný   (P. Matějka)
   47´  J. Pouzar   (J. Horák)
   57´  M. Škurek
   59´  F. Malý

Góly (Asistence)

   40´  V. JANDA   (P. ZÁMEČNÍK)
P Sestava ŽK ČK S ZN
B
B
O
O
O
O
Z
Z
Z
Z
Z
Z
Z
Z
Z
Z
Z
U
U
U
U
P Sestava ŽK ČK S ZN
B
B
O
O
O
O
O
O
Z
Z
Z
Z
Z
Z
Z
Z
Z
U 45
U
U
U
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
Trenér:   Martin Průša   Trenér:   Tomáš KROULÍK  
Správce karty klubu: Jiří Kurek

Zápasy

A-Tým: ČFL - skupina A, Ne 27.09. 10:15
Admira Praha - Králův Dvůr
B-Tým: Pražský přebor, St 23.09. 16:30
Admira Praha - Kolovraty
Dorost U-19: Česká liga B - U19, Ne 27.09. 10:00
Hradec Králové - Admira Praha
Dorost U-17: Ćeská liga B U-17, Ne 27.09. 12:15
Hradec Králové - Admira Praha
Dorost U-19 B: ČD skupina C, So 26.09. 10:00
Třebeš - Admira Praha
Ml. dorost B: ČD skupina C , So 26.09. 12:15
Třebeš - Admira Praha
Žáci U-15: Divize skupina A, So 26.09. 10:00
Admira Praha - SK Kladno
Žáci U-14: Divize skupina A, So 26.09. 12:00
Admira Praha - SK Kladno
: II. třída MŽ, skupina F, So 26.09. 11:00
Admira Praha - Ambassadors
: Krajský přebor MŽ, Pá 25.09. 17:00
Viktoria Žižkov - Admira Praha
: II. třída SŽ, skupina C, Po 28.09. 17:00
Admira Praha - Nebušice
Žáci U-13: ČL skupina C, So 26.09. 13:00
Admira Praha - Dukla Praha
Žáci U-12: ČL skupina C, So 26.09. 13:00
Admira Praha - Dukla Praha
#  Tým Z V VP PP P Skóre B
1. 5 3 0 2 0 11:4 11
2. 5 3 1 0 1 11:8 11
3. 3 3 0 0 0 18:1 9
4. 5 3 0 0 2 11:7 9
5. 5 3 0 0 2 10:8 9
6. 4 2 1 1 0 7:5 9
7. 5 3 0 0 2 10:10 9
8. 5 2 0 0 3 11:8 6
9. 3 2 0 0 1 10:8 6
10. 4 1 1 0 2 4:7 5
11. 4 1 1 0 2 4:7 5
12. 4 1 0 1 2 10:10 4
13. 5 1 0 0 4 7:13 3
14. 4 1 0 0 3 3:10 3
15. 2 0 0 0 2 0:6 0
16. 3 0 0 0 3 0:15 0