Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 11. srpna 2020
svátek má Zuzana.
Hlavní menu
  • ID: 9807
  • Návštěvy: 73/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Ústecký kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    61902
    Týden:
    73
    Dnes:
    8
    On-line:
    1
     <  01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 >
    16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30

    30.kolo

    So 18.06. 10:15 Štětí - Bílina 6:0 (1:0)
    So 18.06. 14:00 Modlany - Hrobce 7:3 (3:1)
    So 18.06. 15:00 Neštěmice - Duchcov 9:1 (3:0)
    So 18.06. 17:00 Modrá - Blšany 24:0 (12:0)
    So 18.06. 17:00 Střekov - Srbice 1:3 (0:1)
    So 18.06. 17:00 Žatec - LoKo Chomutov 10:3 (3:2)
    So 18.06. 17:00 Proboštov - Krupka 2:4 (1:2)
    So 18.06. 17:00 Horní Jiřetín - Postoloprty 5:1 (1:1)

    24:0 (12:0)

    So 18.06. 2016 17:00 - 20 diváků
    Rozhodčí: Průša - Roháč, LesŇák

    Góly (Asistence)

         A. Čapek
         M. Jankura   (vlastní)
         A. Čapek
       14´  P. Pazdera
       16´  A. Slykhouski
       19´  K. Podolský
       22´  P. Pazdera
       24´  V. Šotola
       28´  X. X
       34´  K. Podolský
       38´  A. Čapek
       39´  K. Podolský
       46´  A. Slykhouski
       53´  P. Pazdera
       54´  J. Demčenko
       57´  J. Demčenko
       64´  V. Šotola
       70´  A. Čapek
       80´  P. Pazdera
       89´  A. Čapek

    Góly (Asistence)

    P Sestava ŽK ČK S ZN
    B
    O
    Z 20
    Z
    Z
    Z
    Z 46
    Z 11
    Z 46
    Z
    U
    P Sestava ŽK ČK S ZN
    B
    B
    Z
    Z
    Z
    Z
    Z
    Z
    Z
    Z
    P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
    Z 11
    Z 20
    O 46
    Z 46
    O
    P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
    Trenér:   Josef Rákosník   Trenér:   Zdeněk Hruška  
    Správce soutěže: "Dejwíňo"