Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Čtvrtek, 2. dubna 2020
svátek má Erika.
Hlavní menu
  • ID: 3785
  • Návštěvy: 226/1
  • Fans: 13
  • web >
  • Karviná  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

A-Tým

Návštěvy klubové karty

Celkem:
14104
Týden:
226
Dnes:
1
On-line:
1

Fotbalová národní liga

ID: 9823  |  Sezona: 2015/16  |  muži  |  Návštěvy: 104/0
 <  01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15  > 
16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30

21.kolo

01.04. 18:00 České Budějovice - Karviná 4:4 (2:2)
So 02.04. 10:15 Pardubice - Ústí n/L 1:1 (0:0)
So 02.04. 10:15 Vyšehrad - Táborsko 2:3 (1:3)
So 02.04. 13:30 Znojmo - Sokolov 2:1 (0:1)
So 02.04. 16:30 Vlašim - Třinec 2:1 (1:0)
So 02.04. 16:30 Frýdek-Místek - Sigma Olomouc B 2:1 (1:0)
Ne 03.04. 16:30 Varnsdorf - Hradec Králové 0:0 (0:0)

4:4 (2:2)

Pá 01.04. 2016 18:00

Góly (Asistence)

     P. Benát
   31´  R. Kalod
   53´  J. Šimák
   65´  J. Mareš

Góly (Asistence)

   22´  M. Janečka
   45´  u. urg
   80´  Z. Pospěch
   86´  u. urg
P Sestava ŽK ČK S ZN
B
O
O
O
Z
Z 84
Z
Z 89
Z
Z 46
U 55 69
P Sestava ŽK ČK S ZN
B
O
O 69
O
O
O
Z 78
Z
Z 60
Z
U
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
U 69
U 84
U 89
Z
Z
U
O
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
O 60
U 69
Z 78
Z
Z
Z
Z
Trenér:   Jiří Lerch   Trenér:   Jozef Weber  
Karta klubu nemá správce [ více ]

Zápasy

A-Tým: 1.liga, So 04.04. 17:00
1.FC Slovácko - Karviná
B-Tým: Divize - skupina F, Ne 05.04. 15:30
Opava - Karviná
Dorost U-19: 1.liga staršího dorostu, So 04.04. 14:30
Slavia Praha - Karviná
Dorost U-17: 1.liga mladšího dorostu, So 04.04. 16:45
Slavia Praha - Karviná
Dorost U-19 B: MSD skupina E, Ne 05.04. 10:30
Karviná - Opava
Dorost U-17 B: MSD skupina E, Ne 05.04. 12:45
Karviná - Opava
Žáci U-15: MSL Top, So 04.04. 10:00
Sigma Olomouc - Karviná
Žáci U-14: MSL Top, So 04.04. 12:00
Sigma Olomouc - Karviná
Žáci U-13: MSL skupina sever, So 04.04. 10:00
Hlučín - Karviná
Žáci U-12: MSL skupina sever, So 04.04. 10:00
Hlučín - Karviná
Žáci U-15: Krajský přebor, Ne 05.04. 09:00
Karviná - Rýmařov
Žáci U-13 B: Krajský přebor, Ne 05.04. 10:45
Karviná - Rýmařov
Žáci U-13 C: OP mladší žáci, So 11.04. 10:00
Karviná - Záblatí
#  Tým Z V R P Skóre B
1. 24 18 4 2 48:8 58
2. 24 15 5 4 45:20 50
3. 24 11 7 6 42:31 40
4. 24 11 5 8 36:27 38
5. 24 11 4 9 42:37 37
6. 24 10 7 7 30:27 37
7. 23 11 3 9 42:31 36
8. 24 11 3 10 39:38 36
9. 24 9 8 7 42:32 35
10. 24 7 11 6 31:29 32
11. 24 7 6 11 25:37 27
12. 23 5 9 9 19:35 24
13. 24 5 8 11 20:30 23
14. 24 6 4 14 22:40 22
15. 24 4 5 15 11:41 17
16. 24 3 5 16 15:46 14