Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist
Hlavní menu
  • ID: 1264
  • Návštěvy: 537/1
  • Fans: 25
  • web >
  • Plzeň-město  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Návštěvy klubové karty

Celkem:
31226
Týden:
537
Dnes:
15
On-line:
1

4:0 (2:0)

So 22.02. 2020 16:30 - DOOSAN Aréna - 9632 diváků
Rozhodčí: Hocek - Vlček, VaŇkát

Evropská liga - 1.předkolo

ID: 9840  |  Sezona: 2015/16  |  muži  |  Návštěvy: 109/0
< 01 02  > 

1.předkolo - 1.zápasy

Út 30.06. 17:45 Balzan Youths - Žel.Sarajevo 0:2 (0:0)
Út 30.06. 19:00 FC Niderkorn - Shamrock Rovers 0:0 (0:0)
Út 30.06. 21:00 FK Renova - Dacia 0:1 (0:1)
Čt 02.07. 14:00 Ordabasy - Beitar Jeruzalém 0:0 (0:0)
Čt 02.07. 15:30 Shirak Gyumri - Zrinjski 2:0 (1:0)
Čt 02.07. 17:00 Alashkert - St. Johnstone 1:0 (0:0)
Čt 02.07. 17:00 FK Kruoja - Jagiellonia 0:1 (0:0)
Čt 02.07. 17:30 Laçi - Inter Baku 1:1 (1:0)
Čt 02.07. 18:00 Atlantas - Beroe St.Zagora 0:2 (0:0)
Čt 02.07. 18:00 FC Lahti - Elfsborg 2:2 (1:1)
Čt 02.07. 18:00 Kukësi - Zhodino 2:0 (1:0)
Čt 02.07. 18:00 Skonto FC - St.Patrick´s 2:1 (1:1)
Čt 02.07. 18:00 Jelgava - Litex Lovech 1:1 (0:0)
Čt 02.07. 18:00 SJK Seinäjoki - Hafnarfjördur 0:1 (0:0)
Čt 02.07. 18:00 Sarajevo - Trnava 1:1 (1:0)
Čt 02.07. 18:00 Dinamo Tbilisi - FK Qäbälä 2:1 (0:0)
Čt 02.07. 18:00 Neftçi - Mladost 2:2 (1:1)
Čt 02.07. 18:00 Sant Juliá - Randers 0:1 (0:1)
Čt 02.07. 18:00 Flora - FK Rabotnički 1:0 (0:0)
Čt 02.07. 18:00 VPS Vaasa - AIK Stockholm 2:2 (1:0)
Čt 02.07. 18:00 Aktobe - FC Kalju 0:1 (0:0)
Čt 02.07. 18:00 Dinamo Batumi - AC Omonia 1:0 (1:0)
Čt 02.07. 18:30 Sillamäe - Hajduk Split 1:1 (1:1)
Čt 02.07. 18:30 Debreceni - Sutjeska FK 3:0 (1:0)
Čt 02.07. 19:00 Riteriai - HB Tórshavn 3:0 (1:0)
Čt 02.07. 19:00 Ceadîr Lunga - Apollon Limassol 0:2 (0:1)
Čt 02.07. 19:00 Sheriff - Odds 0:3 (0:3)
Čt 02.07. 19:00 Botosani - FC Tskhinvali 1:1 (0:0)
Čt 02.07. 19:00 Strömsgodset - Tirana 3:1 (1:0)
Čt 02.07. 19:00 Bröndby - Juvenes-Dogana 9:0 (6:0)
Čt 02.07. 19:00 Differdange - Bala Town 3:1 (3:1)
Čt 02.07. 19:30 College Europa - Slovan Bratislava 0:6 (0:5)
Čt 02.07. 19:45 Airbus FC - Lok. Zagreb 1:3 (1:0)
Čt 02.07. 20:00 Celje - Slask Wroclaw 0:1 (0:1)
Čt 02.07. 20:00 Vikingur - Rosenborg 0:2 (0:0)
Čt 02.07. 20:00 G. A. Eagles - Ferencvárosi 1:1 (1:1)
Čt 02.07. 20:00 Domžale - Čukarički 0:1 (0:1)
Čt 02.07. 20:15 Newtown AFC - Valletta 2:1 (1:0)
Čt 02.07. 20:30 MTK Budapešť - Vojvodina 0:0 (0:0)
Čt 02.07. 20:30 La Fiorita - Vaduz 0:5 (0:2)
Čt 02.07. 20:30 Podgorica - FK Spartaks 1:3 (1:2)
Čt 02.07. 20:45 Birkirkara - Ulisses 0:0 (0:0)
Čt 02.07. 20:45 Linfield - Runavík 2:0 (0:0)
Čt 02.07. 20:45 UC Dublin - Dudelange 1:0 (1:0)
Čt 02.07. 20:45 Cork City - KR Reykjavík 1:1 (1:0)
Čt 02.07. 20:45 Crvena Zvezda - Almaty 0:2 (0:1)
Čt 02.07. 20:45 Glenavon FC - Soligorsk 1:2 (0:2)
Čt 02.07. 20:45 West Ham - Lusitanos 3:0 (2:0)
Čt 02.07. 21:00 Glentoran - Žilina 1:4 (0:2)
Čt 02.07. 21:05 FK Škendija - Aberdeen 1:1 (0:0)
Čt 02.07. 21:15 Vik. Reykjavik - Koper 0:1 (0:0)

1:0 (0:0)

Čt 20.08. 2015 19:00 - U Nisy - 8530 diváků

Góly (Asistence)

   79´  L. Pokorný

Góly (Asistence)

P Sestava ŽK ČK S ZN
B
O
O 55
O
O
Z 60
Z 39
Z 79
Z
Z 90
U 62
P Sestava ŽK ČK S ZN
B
O 79
O
O
O 39
Z
Z 38
Z
Z
Z 66
U
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
U 62
Z 79
Z 90
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
U 66
Trenér:   Jindřich Trpišovský   Trenér:   Damir Buric  
Karta klubu nemá správce [ více ]

Zápasy

A-Tým: 1.liga, So 29.02. 14:30
Jablonec - Viktoria Plzeň
B-Tým: ČFL - skupina A, Ne 08.03. 10:30
Viktoria Plzeň - SK Rakovník
Ženy: 1.liga žen, So 29.02. 11:30
Viktoria Plzeň - Pardubice
Dorost U-19: 1.liga staršího dorostu, So 29.02. 14:00
Hradec Králové - Viktoria Plzeň
Dorost U-17: 1.liga mladšího dorostu, So 29.02. 16:15
Hradec Králové - Viktoria Plzeň
Dorost U-19 B: Česká liga A - U19, Ne 08.03. 16:45
Viktoria Plzeň - Viktoria Žižkov
Dorost U-17 B: Česká liga A - U17, Ne 08.03. 00:00
Viktoria Plzeň - Viktoria Žižkov
: MP ml.žáci C-finále, St 25.03. 16:00
Nýřany - Viktoria Plzeň
Žáci U-15: Česká liga, Pá 06.03. 11:00
Č.Budějovice Ak - Viktoria Plzeň
Žáci U-14: Česká liga, So 07.03. 00:00
Č.Budějovice Ak - Viktoria Plzeň
Žáci U-13: ČL skupina A, So 21.03. 11:30
Viktoria Plzeň - SKP ČB
Žáci U-12: ČL skupina A, So 21.03. 00:00
Viktoria Plzeň - SKP ČB
#  Tým Z V R P Skóre B
1. 22 18 3 1 47:5 57
2. 22 13 5 4 42:19 44
3. 22 11 6 5 40:28 39
4. 22 11 3 8 39:35 36
5. 22 10 5 7 32:24 35
6. 22 9 6 7 39:29 33
7. 22 10 3 9 38:31 33
8. 22 10 3 9 39:35 33
9. 22 9 6 7 28:27 33
10. 22 7 10 5 29:26 31
11. 22 6 5 11 22:35 23
12. 22 5 8 9 19:35 23
13. 22 6 3 13 18:35 21
14. 22 4 7 11 18:30 19
15. 22 3 5 14 9:36 14
16. 22 3 4 15 15:44 13

© 2012 Dalibor Fridrich publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.