Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Neděle, 8. prosince 2019
svátek má Květoslava.
Hlavní menu
  • ID: 9840
  • Návštěvy: 65/1
  • Evropská liga
  • muži
  • Homepage
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Evropská liga - předkola

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    3564
    Týden:
    65
    Dnes:
    2
    On-line:
    1
     <  01 02 >

    1.předkolo - odvety

    Út 07.07. 21:00 Shamrock Rovers - FC Niderkorn 3:0 (2:0)
    Čt 09.07. 16:00 Almaty - Crvena Zvezda 2:1 (1:0)
    Čt 09.07. 17:00 Dacia - FK Renova 4:1 (1:1)
    Čt 09.07. 17:30 Sutjeska FK - Debreceni 2:0 (0:0)
    Čt 09.07. 18:00 FK Spartaks - Podgorica 0:0 (0:0)
    Čt 09.07. 18:00 Zhodino - Kukësi 0:0 (0:0)
    Čt 09.07. 18:00 Dudelange - UC Dublin 2:1 (2:1)
    Čt 09.07. 18:00 Elfsborg - FC Lahti 5:0 (3:0)
    Čt 09.07. 18:00 FK Qäbälä - Dinamo Tbilisi 2:0 (0:0)
    Čt 09.07. 18:00 Ulisses - Birkirkara 1:3 (0:2)
    Čt 09.07. 18:00 FC Tskhinvali - Botosani 1:3 (0:1)
    Čt 09.07. 18:00 Inter Baku - Laçi 0:0 (0:0)
    Čt 09.07. 18:00 AC Omonia - Dinamo Batumi 2:0 (0:0)
    Čt 09.07. 18:00 FC Kalju - Aktobe 0:0 (0:0)
    Čt 09.07. 18:30 Soligorsk - Glenavon FC 3:0 (1:0)
    Čt 09.07. 19:00 Beitar Jeruzalém - Ordabasy 2:1 (1:0)
    Čt 09.07. 19:00 Rosenborg - Vikingur 0:0 (0:0)
    Čt 09.07. 19:00 Odds - Sheriff 0:0 (0:0)
    Čt 09.07. 19:00 Beroe St.Zagora - Atlantas 3:1 (2:0)
    Čt 09.07. 19:00 Hajduk Split - Sillamäe 6:2 (2:2)
    Čt 09.07. 19:00 Slovan Bratislava - College Europa 3:0 (2:0)
    Čt 09.07. 19:00 Apollon Limassol - Ceadîr Lunga 2:0 (1:0)
    Čt 09.07. 19:00 AIK Stockholm - VPS Vaasa 4:0 (1:0)
    Čt 09.07. 19:05 Randers - Sant Juliá 3:0 (1:0)
    Čt 09.07. 19:30 Žilina - Glentoran 3:0 (1:0)
    Čt 09.07. 19:30 Lok. Zagreb - Airbus FC 2:2 (0:0)
    Čt 09.07. 19:30 Zrinjski - Shirak Gyumri 2:1 (0:0)
    Čt 09.07. 19:30 Lusitanos - West Ham 0:1 (0:1)
    Čt 09.07. 19:45 Litex Lovech - Jelgava 2:2 (1:1)
    Čt 09.07. 19:45 Vaduz - La Fiorita 5:1 (3:0)
    Čt 09.07. 20:00 FK Rabotnički - Flora 2:0 (0:0)
    Čt 09.07. 20:00 Tirana - Strömsgodset 0:1 (0:0)
    Čt 09.07. 20:00 Runavík - Linfield 4:3 (3:2)
    Čt 09.07. 20:00 Bala Town - Differdange 2:1 (0:0)
    Čt 09.07. 20:00 Slask Wroclaw - Celje 3:1 (0:0)
    Čt 09.07. 20:05 Trnava - Sarajevo 0:0 (0:0)
    Čt 09.07. 20:30 Koper - Vik. Reykjavik 2:2 (1:0)
    Čt 09.07. 20:30 Ferencvárosi - G. A. Eagles 4:1 (3:0)
    Čt 09.07. 20:30 Vojvodina - MTK Budapešť 3:1 (2:1)
    Čt 09.07. 20:30 Juvenes-Dogana - Bröndby 0:2 (0:0)
    Čt 09.07. 20:30 Jagiellonia - FK Kruoja 8:0 (4:0)
    Čt 09.07. 20:30 Čukarički - Domžale 0:0 (0:0)
    Čt 09.07. 20:30 Mladost - Neftçi 1:1 (0:0)
    Čt 09.07. 20:45 St.Patrick´s - Skonto FC 0:2 (0:1)
    Čt 09.07. 20:45 St. Johnstone - Alashkert 2:1 (1:0)
    Čt 09.07. 20:45 Valletta - Newtown AFC 1:2 (0:1)
    Čt 09.07. 20:45 HB Tórshavn - Riteriai 1:4 (0:2)
    Čt 09.07. 20:45 Aberdeen - FK Škendija 0:0 (0:0)
    Čt 09.07. 21:15 Žel.Sarajevo - Balzan Youths 1:0 (0:0)
    Čt 09.07. 21:15 KR Reykjavík - Cork City 2:1 pp (1:1)
    Čt 09.07. 21:15 Hafnarfjördur - SJK Seinäjoki 1:0 (0:0)

    6:2 (2:2)

    Čt 09.07. 2015 19:00

    Góly (Asistence)

    Góly (Asistence)

    P Sestava ŽK ČK S ZN
    P Sestava ŽK ČK S ZN
    P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
    P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
    Soutěž nemá správce [ více ]