Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Čtvrtek, 5. prosince 2019
svátek má Jitka.
Hlavní menu
  • ID: 9840
  • Návštěvy: 61/1
  • Evropská liga
  • muži
  • Homepage
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Evropská liga - předkola

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    3554
    Týden:
    61
    Dnes:
    8
    On-line:
    1
    < 01 02  > 

    1.předkolo - 1.zápasy

    Út 30.06. 17:45 Balzan Youths - Žel.Sarajevo 0:2 (0:0)
    Út 30.06. 19:00 FC Niderkorn - Shamrock Rovers 0:0 (0:0)
    Út 30.06. 21:00 FK Renova - Dacia 0:1 (0:1)
    Čt 02.07. 14:00 Ordabasy - Beitar Jeruzalém 0:0 (0:0)
    Čt 02.07. 15:30 Shirak Gyumri - Zrinjski 2:0 (1:0)
    Čt 02.07. 17:00 Alashkert - St. Johnstone 1:0 (0:0)
    Čt 02.07. 17:00 FK Kruoja - Jagiellonia 0:1 (0:0)
    Čt 02.07. 17:30 Laçi - Inter Baku 1:1 (1:0)
    Čt 02.07. 18:00 Atlantas - Beroe St.Zagora 0:2 (0:0)
    Čt 02.07. 18:00 FC Lahti - Elfsborg 2:2 (1:1)
    Čt 02.07. 18:00 Kukësi - Zhodino 2:0 (1:0)
    Čt 02.07. 18:00 Skonto FC - St.Patrick´s 2:1 (1:1)
    Čt 02.07. 18:00 Jelgava - Litex Lovech 1:1 (0:0)
    Čt 02.07. 18:00 SJK Seinäjoki - Hafnarfjördur 0:1 (0:0)
    Čt 02.07. 18:00 Sarajevo - Trnava 1:1 (1:0)
    Čt 02.07. 18:00 Dinamo Tbilisi - FK Qäbälä 2:1 (0:0)
    Čt 02.07. 18:00 Neftçi - Mladost 2:2 (1:1)
    Čt 02.07. 18:00 Sant Juliá - Randers 0:1 (0:1)
    Čt 02.07. 18:00 Flora - FK Rabotnički 1:0 (0:0)
    Čt 02.07. 18:00 VPS Vaasa - AIK Stockholm 2:2 (1:0)
    Čt 02.07. 18:00 Aktobe - FC Kalju 0:1 (0:0)
    Čt 02.07. 18:00 Dinamo Batumi - AC Omonia 1:0 (1:0)
    Čt 02.07. 18:30 Sillamäe - Hajduk Split 1:1 (1:1)
    Čt 02.07. 18:30 Debreceni - Sutjeska FK 3:0 (1:0)
    Čt 02.07. 19:00 Riteriai - HB Tórshavn 3:0 (1:0)
    Čt 02.07. 19:00 Ceadîr Lunga - Apollon Limassol 0:2 (0:1)
    Čt 02.07. 19:00 Sheriff - Odds 0:3 (0:3)
    Čt 02.07. 19:00 Botosani - FC Tskhinvali 1:1 (0:0)
    Čt 02.07. 19:00 Strömsgodset - Tirana 3:1 (1:0)
    Čt 02.07. 19:00 Bröndby - Juvenes-Dogana 9:0 (6:0)
    Čt 02.07. 19:00 Differdange - Bala Town 3:1 (3:1)
    Čt 02.07. 19:30 College Europa - Slovan Bratislava 0:6 (0:5)
    Čt 02.07. 19:45 Airbus FC - Lok. Zagreb 1:3 (1:0)
    Čt 02.07. 20:00 Celje - Slask Wroclaw 0:1 (0:1)
    Čt 02.07. 20:00 Vikingur - Rosenborg 0:2 (0:0)
    Čt 02.07. 20:00 G. A. Eagles - Ferencvárosi 1:1 (1:1)
    Čt 02.07. 20:00 Domžale - Čukarički 0:1 (0:1)
    Čt 02.07. 20:15 Newtown AFC - Valletta 2:1 (1:0)
    Čt 02.07. 20:30 MTK Budapešť - Vojvodina 0:0 (0:0)
    Čt 02.07. 20:30 La Fiorita - Vaduz 0:5 (0:2)
    Čt 02.07. 20:30 Podgorica - FK Spartaks 1:3 (1:2)
    Čt 02.07. 20:45 Birkirkara - Ulisses 0:0 (0:0)
    Čt 02.07. 20:45 Linfield - Runavík 2:0 (0:0)
    Čt 02.07. 20:45 UC Dublin - Dudelange 1:0 (1:0)
    Čt 02.07. 20:45 Cork City - KR Reykjavík 1:1 (1:0)
    Čt 02.07. 20:45 Crvena Zvezda - Almaty 0:2 (0:1)
    Čt 02.07. 20:45 Glenavon FC - Soligorsk 1:2 (0:2)
    Čt 02.07. 20:45 West Ham - Lusitanos 3:0 (2:0)
    Čt 02.07. 21:00 Glentoran - Žilina 1:4 (0:2)
    Čt 02.07. 21:05 FK Škendija - Aberdeen 1:1 (0:0)
    Čt 02.07. 21:15 Vik. Reykjavik - Koper 0:1 (0:0)

    0:2 (0:1)

    Čt 02.07. 2015 19:00

    Góly (Asistence)

    Góly (Asistence)

    P Sestava ŽK ČK S ZN
    P Sestava ŽK ČK S ZN
    P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
    P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
    Soutěž nemá správce [ více ]