Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Čtvrtek, 28. května 2020
svátek má Vilém.
Hlavní menu
  • ID: 9948
  • Návštěvy: 80/1
  • pohárová soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    31498
    Týden:
    80
    Dnes:
    9
    On-line:
    1
     <  01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11  > 

    1.kolo

    24.07. 17:00 Ústí - Frýdek-Místek 1:2 (1:1)
    So 25.07. 10:15 Holice - Chrudim 0:1 (0:0)
    So 25.07. 10:15 Admira Praha - Vlašim 0:3 (0:1)
    So 25.07. 15:00 Meteor - Tachov 1:2 np (1:1)
    So 25.07. 17:00 Olympia HK - Benešov 1:0 (1:0)
    So 25.07. 17:00 Hořovicko - Sokolov 0:1 (0:1)
    So 25.07. 17:00 Litoměřice - Varnsdorf 0:5 (0:3)
    So 25.07. 17:00 Český Krumlov - Písek 3:2 np (2:2)
    So 25.07. 17:00 Vilémov - Mostecký FK 2:4 (2:2)
    So 25.07. 17:00 Neratovice - Brozany 2:1 (1:0)
    So 25.07. 17:00 Karlovy Vary - Domažlice 3:1 (3:0)
    So 25.07. 17:00 Pelhřimov - Znojmo 1:4 (1:1)
    So 25.07. 17:00 Nová Ves - Velké Meziříčí 0:6 (0:4)
    So 25.07. 17:00 Hodonín - Prostějov 0:4 (0:2)
    So 25.07. 17:00 Vysoké Mýto - Union 2013 0:3 (0:3)
    So 25.07. 17:00 Velké Karlovice - Brumov 2:1 (2:0)
    So 25.07. 17:00 Přerov - Vyškov 0:2 (0:2)
    So 25.07. 17:00 Semily - Dobrovice 0:3 (0:1)
    So 25.07. 17:00 Český Brod - Ústí n/L 0:1 (0:0)
    So 25.07. 17:00 Chomutov - Štěchovice 0:2 (0:2)
    So 25.07. 17:00 Loko Petrovice - Vítkovice 0:1 (0:1)
    So 25.07. 17:00 Nový Bor - Pardubice 0:1 (0:1)
    So 25.07. 17:00 Slavičín - Otrokovice 4:0 (2:0)
    So 25.07. 17:00 Hranice - Karviná 1:5 (1:3)
    So 25.07. 17:00 Tasovice - Břeclav 2:1 (0:1)
    So 25.07. 17:00 Nový Jičín - Třinec 0:5 (0:2)
    So 25.07. 17:00 Rosice - HFK Olomouc 1:0 (0:0)
    So 25.07. 17:00 Zápy - Kolín 2:3 np (2:2)
    So 25.07. 17:00 Líšeň - Kroměříž 1:2 (0:2)
    So 25.07. 17:00 Živanice - Převýšov 2:4 (1:1)
    So 25.07. 17:00 Mohelnice - Uničov 4:3 (4:2)
    So 25.07. 17:00 Dvůr Králové - Táborsko 0:3 (0:1)
    So 25.07. 17:00 Dolní Benešov - Rýmařov 1:2 (1:0)
    So 25.07. 17:00 Doubravka - České Budějovice 0:5 (0:5)
    So 25.07. 17:00 SK Kladno - Králův Dvůr 0:4 (0:2)
    So 25.07. 17:00 Jablonec n.J. - Čáslav 2:3 np (2:2)
    Ne 26.07. 17:00 Krnov - Hlučín 2:4 (1:3)
    Ne 26.07. 17:00 Šumperk - Opava 0:3 (0:0)
    Ne 26.07. 17:00 ABC Braník - Vyšehrad 1:8 (0:6)
    Ne 26.07. 17:00 Stará Říše - Třebíč 4:0 (2:0)
    Ne 26.07. 17:00 Brandýs - Vltavín 0:2 (0:0)
    Ne 26.07. 17:00 Trutnov - Hradec Králové 0:4 (0:1)
    Čt 30.07. 17:00 Klatovy - Viktoria Žižkov 1:0 (0:0)

    0:2 (0:0)

    Ne 26.07. 2015 17:00

    Góly (Asistence)

    Góly (Asistence)

       62´  D. Podzimek
       83´  J. Hodas
    P Sestava ŽK ČK S ZN
    P Sestava ŽK ČK S ZN
    B
    O
    O
    O 76
    O
    Z
    Z
    Z
    Z
    U 87
    U 65
    P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
    P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
    U 65
    O 76
    O 87
    O
    Trenér:   Radek Kronďák  
    Správce soutěže: X X