Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Čtvrtek, 20. února 2020
svátek má Oldřich.
Hlavní menu
  • ID: 2060
  • Návštěvy: 141/1
  • Fans: 18
  • web >
  • Hradec Králové  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

A-Tým

Návštěvy klubové karty

Celkem:
20892
Týden:
141
Dnes:
22
On-line:
1

Pohár FAČR - MOL cup

ID: 9948  |  Sezona: 2015/16  |  muži  |  Návštěvy: 57/0
 <  01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11  > 

2.kolo

St 26.08. 17:00 Vyškov - Kroměříž 1:2 np (1:1)
St 26.08. 17:00 Tasovice - Znojmo 1:3 (0:1)
St 26.08. 17:30 Stará Říše - Jihlava 2:3 (1:1)
Čt 27.08. 16:30 Prostějov - Třinec 1:0 np (0:0)
Čt 27.08. 17:00 Rýmařov - Baník Ostrava 4:3 (1:2)
Čt 27.08. 17:30 Český Krumlov - České Budějovice 0:4 (0:3)
28.08. 17:00 Vltavín - 1.FK Příbram 1:9 (0:4)
28.08. 17:00 Velké Meziříčí - Zbrojovka Brno 1:2 (0:1)
28.08. 17:00 Neratovice - Dukla Praha 0:4 (0:3)
28.08. 17:30 Union 2013 - Slavia Praha 0:7 (0:3)
So 29.08. 10:15 Chrudim - Hradec Králové 0:5 (0:1)
So 29.08. 10:30 Tachov - Sokolov 3:2 np (2:2)
So 29.08. 17:00 Dobrovice - Varnsdorf 1:2 (0:1)
So 29.08. 17:00 Mohelnice - Frýdek-Místek 1:2 (0:0)
So 29.08. 17:00 Hlučín - Opava 0:1 (0:1)
So 29.08. 17:00 Velké Karlovice - Zlín 1:6 (0:1)
So 29.08. 17:00 Vítkovice - Karviná 2:3 np (2:2)
So 29.08. 17:00 Klatovy - Mostecký FK 1:0 (0:0)
So 29.08. 17:00 Králův Dvůr - Vlašim 2:1 np (1:1)
So 29.08. 17:00 Karlovy Vary - Táborsko 2:6 (1:3)
So 29.08. 17:00 Slavičín - 1.FC Slovácko 2:0 (1:0)
So 29.08. 17:00 Olympia HK - Bohemians 1905 1:2 (0:1)
Ne 30.08. 10:15 Převýšov - Pardubice 0:5 (0:4)
Ne 30.08. 17:00 Štěchovice - Teplice 1:4 (0:3)
Ne 30.08. 17:00 Čáslav - Vyšehrad 0:3 (0:2)
Ne 30.08. 17:00 Kolín - Ústí n/L 2:4 (0:1)
St 02.09. 17:00 Rosice - Sigma Olomouc 0:5 (0:2)

1:3 (0:1)

St 26.08. 2015 17:00 - Tasanda

Góly (Asistence)

   88´  Z. Mička

Góly (Asistence)

     S. Njire
   68´  D. Odehnal
   92´  Š. Šumbera
P Sestava ŽK ČK S ZN
B
O 48
O
O
O
Z 77
Z
Z
Z 64
Z 77
U
P Sestava ŽK ČK S ZN
B
O
O
O
O
Z
Z 84
Z
Z 62
U 46
U 80
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
Z 48
O 64
O 77
O
O
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
U 46
Z 62
O 80
Z
B
U
Z
Trenér:   Miroslav Steinhauser   Trenér:   Petr Uličný  
Karta klubu nemá správce [ více ]

Zápasy

A-Tým: Fortuna národní liga, So 07.03. 14:30
Hradec Králové - Líšeň
B-Tým: ČFL - skupina B, Ne 08.03. 14:30
Mladá Boleslav - Hradec Králové
Ženy: 2.liga žen, So 28.03. 00:00
Čáslav - Hradec Králové
Dorost U-19: 1.liga staršího dorostu, Ne 23.02. 11:00
Mladá Boleslav - Hradec Králové
Dorost U-17: 1.liga mladšího dorostu, Ne 23.02. 13:15
Mladá Boleslav - Hradec Králové
Dorost U-17 B: Ćeská liga B U-17, Ne 08.03. 00:00
Hradec Králové - FC Liberec-mládež
Žáci U-15: Česká liga, So 07.03. 00:00
Hradec Králové - CU Bohemians
Žáci U-14: Česká liga, So 07.03. 00:00
Hradec Králové - CU Bohemians
Žáci U-13: ČL skupina D, So 21.03. 00:00
Hradec Králové - Čáslav
Žáci U-12: ČL skupina D, So 21.03. 00:00
Hradec Králové - Čáslav
Dívky U-13: OP ml.žáci, So 28.03. 00:00
Hradec Králové - Třebeš
#  Tým Z V R P Skóre B
1. 16 11 2 3 29:11 35
2. 16 9 5 2 32:20 32
3. 16 9 4 3 35:17 31
4. 16 10 1 5 34:21 31
5. 16 9 3 4 31:16 30
6. 16 8 2 6 26:21 26
7. 16 7 4 5 25:19 25
8. 16 6 5 5 31:27 23
9. 16 5 7 4 24:21 22
10. 16 4 6 6 16:26 18
11. 16 5 3 8 18:33 18
12. 16 5 2 9 21:27 17
13. 16 3 6 7 21:37 15
14. 16 4 2 10 15:27 14
15. 16 2 4 10 17:32 10
16. 16 1 4 11 14:34 7