Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Neděle, 19. května 2019
svátek má Ivo.
Hlavní menu
  • ID: 51
  • Návštěvy: 142/1
  • Fans: 10
  • web >
  • Praha 17  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

A-Tým

Návštěvy klubové karty

Celkem:
24680
Týden:
142
Dnes:
3
On-line:
1

II. třída MD - Praha

ID: 12478  |  Sezona: 2017/18  |  dorost U-17  |  Návštěvy: 78/0
 <  01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13  > 
14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26

14.kolo

So 24.03. 09:00 Gordic Kačerov - ČAFC Praha 4:1 (2:1)
So 24.03. 14:30 Čakovice - Klánovice 1:0 (0:0)
Ne 25.03. 12:30 Řepy - Řeporyje 3:0 (2:0)
Ne 25.03. 15:00 Kyje - Čechie Uhřiněves 2:2 (1:2)
Ne 25.03. 15:00 Hrdlořezy - Bílá Hora 6:2 (3:1)
Ne 25.03. 15:00 Běchovičtí Sršni - JM Chodov 2:2 (2:0)
Ne 25.03. 15:00 FA AZ Praha - Březíněves 8:2 (6:0)

3:0 (2:0)

Ne 25.03. 2018 12:30

Góly (Asistence)

Góly (Asistence)

P Sestava ŽK ČK S ZN
P Sestava ŽK ČK S ZN
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
Nechci být fanoušek klubu  |   Správce karty klubu: Petr Mertin

Zápasy

A-Tým: I.B třída skupina A, So 25.05. 17:00
Stodůlky - Řepy
B-Tým: II. třída skupina B, Ne 26.05. 17:00
Řepy - Kyje
Dorost U-17: I. třída MD, So 25.05. 13:30
Čechie Uhřiněves - Řepy
Žáci U-15: I. třída SŽ, skupina B, Ne 26.05. 17:00
Řepy - Tempo
Žáci U-13: I. třída MŽ, skupina B, Ne 26.05. 15:30
Admira Praha - Řepy
Ml. žáci B: II. třída MŽ, skupina D, Ne 26.05. 15:15
Řepy - Suchdol
#  Tým Z V R P Skóre B
1. 26 19 3 4 99:26 60
2. 26 17 5 4 81:33 56
3. 26 16 7 3 67:40 55
4. 26 16 5 5 87:51 53
5. 26 17 1 8 58:31 52
6. 26 12 4 10 75:46 40
7. 26 11 7 8 58:46 40
8. 26 11 5 10 71:59 38
9. 26 10 4 12 53:61 34
10. 26 9 5 12 53:56 32
11. 26 7 6 13 33:51 27
12. 26 8 3 15 41:70 27
13. 26 7 4 15 43:58 25
14. 26 7 4 15 38:61 25
15. 26 5 1 20 43:139 16
16. 26 3 2 21 30:102 11

Krátké zprávy z klubu

Letní příprava A mužstva

07.07. 2014 | 11:18
25.7. - Zahájení přípravy

29.7. - přípravný zápas Uhelné Sklady (venku)

2.8. - turnaj Tuchořice

3.8. - přípravný zápas Stodůlky (doma)

10.8. 17:00 - přípravný zápas Střešovice B (doma)

17.8. 18:00 - Bílá Hora (doma)

(další informace budou průběžně doplňovány)

Tréninky:
úterý 18:00 - tráva
čtvrtek 18:00 - Socháňova
pátek 18:00 - tráva

Zimní příprava A mužstva

09.01. 2014 | 18:17 Zimní příprava A mužstva:
ÚT, ČT, PÁ - 18.30 - 20.00 hodin na ZŠ Socháňova.
ors

Tréninky na trávě podzim 2013

16.04. 2013 | 14:50
Vzhledem ke stavu hřiště se dnem 15. 10. 2013 tréninky na trávě nekonají.
ros

Tréninky na ZŠ Socháňova podzim 2013

14.04. 2013 | 12:01
V období od 15. 10. 2013
M "A": ÚT, ČT - 18.30 - 20.00
SD: PO, ST - 18.00 - 19.30, PÁ - 18.30 - 19.30
SŽ: PO, PÁ - 16.30 - 18.00, ST - 17.00 - 18.30
MŽ: PO, ÚT, ČT - 17.00 - 18.30
SPŘ: ÚT, ČT - 17.00 - 18.30, PÁ - 17.00 - 18.00
MPŘ: ÚT, ČT - 17.00 - 18.30, PÁ - 17.00 - 18.00
školička: ÚT - 16.30 - 17.30
ors

Anketa

Podaří se A mužstvu v příští sezóně postoupit zpět do I. B třídy?
ano
95
ne
102
Hlasování ukončeno 31.08. 2013 12:00