Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Neděle, 17. listopadu 2019
Den boje za svobodu a demokracii.
Hlavní menu
  • ID: 51
  • Návštěvy: 170/1
  • Fans: 10
  • web >
  • Praha 17  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

A-Tým

Návštěvy klubové karty

Celkem:
25673
Týden:
170
Dnes:
7
On-line:
1

I. třída SŽ, skupina B - Praha

ID: 12482  |  Sezona: 2017/18  |  žáci U-15  |  Návštěvy: 43/0
 <  01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11  > 
12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22

20.kolo

Čt 31.05. 18:00 Xaverov - Radotín 2:5 (2:1)
So 02.06. 10:45 Řepy - Stodůlky 4:2 (1:2)
So 02.06. 13:00 Čakovice - Bohnice 3:6 (1:2)
So 02.06. 14:30 Střešovice 1911 B - Vltavín 1:14 (0:10)
Ne 03.06. 17:00 Zličín - Zbraslav 3:0 (2:0)

4:2 (1:2)

So 02.06. 2018 10:45

Góly (Asistence)

Góly (Asistence)

P Sestava ŽK ČK S ZN
P Sestava ŽK ČK S ZN
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
Můj klub  |   Nechci být fanoušek klubu  |   Správce karty klubu: Petr Mertin

Zápasy

A-Tým: I.B třída skupina A, So 07.03. 00:00
Řepy - Cholupice
B-Tým: III. třída skupina A, So 21.03. 00:00
Cholupice - Řepy
Dorost U-19: I. třída SD, Ne 17.11. 13:30
Řepy - Dolní Chabry
Žáci U-15: I. třída SŽ, skupina B, So 21.03. 00:00
Řepy - FA Praha
Žáci U-13: I. třída MŽ, skupina B, So 21.03. 00:00
Řepy - Zličín
Ml. žáci B: II. třída MŽ, skupina D, So 21.03. 00:00
Třeboradice - Řepy
#  Tým Z V R P Skóre B
1. 15 12 2 1 59:21 38
2. 15 11 1 3 60:23 34
3. 15 10 2 3 54:19 32
4. 15 10 1 4 70:34 31
5. 14 10 0 4 47:19 30
6. 15 9 3 3 45:27 30
7. 15 7 0 8 33:35 21
8. 15 6 3 6 21:31 21
9. 15 5 1 9 35:42 16
10. 14 5 1 8 33:41 16
11. 15 3 4 8 22:53 13
12. 15 3 3 9 21:34 12
13. 14 2 5 7 16:52 11
14. 14 2 4 8 26:61 10
15. 14 2 3 9 20:45 9
16. 14 1 5 8 22:47 8

Krátké zprávy z klubu

Letní příprava A mužstva

07.07. 2014 | 11:18
25.7. - Zahájení přípravy

29.7. - přípravný zápas Uhelné Sklady (venku)

2.8. - turnaj Tuchořice

3.8. - přípravný zápas Stodůlky (doma)

10.8. 17:00 - přípravný zápas Střešovice B (doma)

17.8. 18:00 - Bílá Hora (doma)

(další informace budou průběžně doplňovány)

Tréninky:
úterý 18:00 - tráva
čtvrtek 18:00 - Socháňova
pátek 18:00 - tráva

Zimní příprava A mužstva

09.01. 2014 | 18:17 Zimní příprava A mužstva:
ÚT, ČT, PÁ - 18.30 - 20.00 hodin na ZŠ Socháňova.
ors

Tréninky na trávě podzim 2013

16.04. 2013 | 14:50
Vzhledem ke stavu hřiště se dnem 15. 10. 2013 tréninky na trávě nekonají.
ros

Tréninky na ZŠ Socháňova podzim 2013

14.04. 2013 | 12:01
V období od 15. 10. 2013
M "A": ÚT, ČT - 18.30 - 20.00
SD: PO, ST - 18.00 - 19.30, PÁ - 18.30 - 19.30
SŽ: PO, PÁ - 16.30 - 18.00, ST - 17.00 - 18.30
MŽ: PO, ÚT, ČT - 17.00 - 18.30
SPŘ: ÚT, ČT - 17.00 - 18.30, PÁ - 17.00 - 18.00
MPŘ: ÚT, ČT - 17.00 - 18.30, PÁ - 17.00 - 18.00
školička: ÚT - 16.30 - 17.30
ors

Anketa

Podaří se A mužstvu v příští sezóně postoupit zpět do I. B třídy?
ano
95
ne
102
Hlasování ukončeno 31.08. 2013 12:00