Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Sobota, 14. prosince 2019
svátek má Lýdie.
Hlavní menu
  • ID: 63
  • Návštěvy: 159/1
  • Fans: 31
  • web >
  • Praha 8  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

A-Tým

Návštěvy klubové karty

Celkem:
16080
Týden:
159
Dnes:
8
On-line:
1

Pražský přebor

ID: 12734  |  Sezona: 2018/19  |  muži  |  Návštěvy: 176/0
 <  01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15  > 
16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30

15.kolo

So 17.11. 10:15 Újezd P4 - Podolí 3:1 (3:0)
So 17.11. 10:15 Viktoria Žižkov B - ČAFC Praha 3:4 (2:1)
So 17.11. 10:30 Uhelné sklady - Př. Kopanina 4:4 (1:3)
So 17.11. 11:15 ABC Braník - Královice 6:1 (2:1)
So 17.11. 13:30 Vyšehrad B - Union Vršovice 3:0 (3:0)
So 17.11. 13:30 Dukla JM - Hostivař 3:1 (3:0)
So 17.11. 14:30 Tempo - Třeboradice 1:4 (1:3)
Ne 18.11. 13:30 Motorlet Praha B - Admira Praha B 3:6 (2:1)

3:6 (2:1)

Ne 18.11. 2018 13:30 - Motorlet tráva - 60 diváků
Rozhodčí: Štípek - Tereba, Váša

Góly (Asistence)

   32´  M. Čepelák
   45´  J. Fiedler
   61´  M. Čepelák

Góly (Asistence)

   14´  T. Fingerhut
   52´  M. Čácha
   59´  J. Michálek
   67´  M. Douděra
   71´  J. Michálek
   81´  T. Fingerhut
P Sestava ŽK ČK S ZN
B
O
O
O 64
Z
Z
Z
U 75
U 8
U
U
P Sestava ŽK ČK S ZN
B
O
Z 79
Z
Z
Z 58
Z
Z
Z 85
Z 85
Z
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
U 70
U 75
O 8 70
O
B
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
Z 58
Z 79
Z 85
Z 85
Z
U
B
Trenér:   Jiří Hakl   Trenér:   Pavel Máj  
Správce karty klubu: Jiří Kurek

Zápasy

A-Tým: ČFL - skupina A, Ne 08.03. 10:15
Slavia Praha - Admira Praha
B-Tým: Pražský přebor, So 07.03. 00:00
Třeboradice - Admira Praha
Dorost U-19: Česká liga B - U19, Ne 08.03. 00:00
Admira Praha - Olympia HK
Dorost U-17: Ćeská liga B U-17, Ne 08.03. 00:00
Admira Praha - OHK Kratonohy
Dorost U-19 B: ČD skupina C, So 07.03. 00:00
Admira Praha - Vyšehrad
Ml. dorost B: ČD skupina C, So 07.03. 00:00
Admira Praha - Vyšehrad
Žáci U-15: Divize skupina A, So 21.03. 00:00
Junior Praha - Admira Praha
Žáci U-14: Divize skupina A, So 21.03. 00:00
Junior Praha - Admira Praha
Žáci U-13: Krajský přebor MŽ, So 21.03. 00:00
Admira Praha - Meteor
Žáci U-12: ČL skupina C, So 21.03. 00:00
Admira Praha - Střešovice 1911
#  Tým Z V VP PP P Skóre B
1. 15 11 2 1 1 40:12 38
2. 15 11 1 1 2 35:12 36
3. 15 8 2 1 4 21:15 29
4. 15 8 0 4 3 23:16 28
5. 15 8 1 2 4 26:20 28
6. 15 8 1 0 6 24:25 26
7. 15 8 0 0 7 37:26 24
8. 15 5 4 1 5 21:21 24
9. 15 7 0 1 7 30:26 22
10. 15 5 2 0 8 22:25 19
11. 15 5 1 2 7 21:27 19
12. 15 4 1 2 8 21:22 16
13. 15 4 1 2 8 21:29 16
14. 15 4 0 2 9 16:30 14
15. 15 2 4 0 9 19:35 14
16. 15 2 0 1 12 11:47 7