Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Sobota, 7. prosince 2019
svátek má Ambrož, Benjamin.
Hlavní menu
  • ID: 51
  • Návštěvy: 163/1
  • Fans: 10
  • web >
  • Praha 17  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

A-Tým

Návštěvy klubové karty

Celkem:
25803
Týden:
163
Dnes:
15
On-line:
1

I.B třída skupina A - Praha

ID: 12764  |  Sezona: 2018/19  |  muži  |  Návštěvy: 95/0
 <  01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15  > 
16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30

15.kolo

So 17.11. 11:00 Bohnice B - Bílá Hora 3:0 (1:0)
So 17.11. 11:00 Miškovice - Střešovice 1911 B 2:1 (2:0)
So 17.11. 12:30 Čechie Smíchov - Čakovice 3:0 (2:0)
So 17.11. 13:30 Řepy - Př. Kopanina B 0:2 (0:1)
So 17.11. 15:00 Zličín B - AFK Malešice 10:1 (6:0)
So 17.11. 17:00 Radotín C - Podolí B 3:0 (1:0)
So 17.11. 17:00 Stodůlky B - Řeporyje 4:4 (1:2)
Ne 18.11. 13:30 Zbraslav B - Cholupice 0:3 (0:2)

0:2 (0:1)

So 17.11. 2018 13:30

Góly (Asistence)

Góly (Asistence)

P Sestava ŽK ČK S ZN
P Sestava ŽK ČK S ZN
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
Můj klub  |   Nechci být fanoušek klubu  |   Správce karty klubu: Petr Mertin

Zápasy

A-Tým: I.B třída skupina A, So 07.03. 00:00
Řepy - Cholupice
B-Tým: III. třída skupina A, So 21.03. 00:00
Cholupice - Řepy
Dorost U-19: I. třída SD, So 14.03. 00:00
Řepy - Dubeč
Žáci U-15: I. třída SŽ, skupina B, So 21.03. 00:00
Řepy - FA Praha
Žáci U-13: I. třída MŽ, skupina B, So 21.03. 00:00
Řepy - Zličín
Ml. žáci B: II. třída MŽ, skupina D, So 21.03. 00:00
Třeboradice - Řepy
#  Tým Z V R P Skóre B
1. 15 12 2 1 59:21 38
2. 15 11 1 3 60:23 34
3. 15 11 0 4 50:19 33
4. 15 10 2 3 54:19 32
5. 15 10 1 4 70:34 31
6. 15 9 3 3 45:27 30
7. 15 7 0 8 33:35 21
8. 15 6 3 6 21:31 21
9. 15 5 1 9 35:42 16
10. 15 5 1 9 36:47 16
11. 15 3 4 8 22:53 13
12. 15 3 4 8 29:63 13
13. 15 3 3 9 21:34 12
14. 15 2 5 8 28:50 11
15. 15 2 5 8 16:55 11
16. 15 2 3 10 22:48 9

Krátké zprávy z klubu

Letní příprava A mužstva

07.07. 2014 | 11:18
25.7. - Zahájení přípravy

29.7. - přípravný zápas Uhelné Sklady (venku)

2.8. - turnaj Tuchořice

3.8. - přípravný zápas Stodůlky (doma)

10.8. 17:00 - přípravný zápas Střešovice B (doma)

17.8. 18:00 - Bílá Hora (doma)

(další informace budou průběžně doplňovány)

Tréninky:
úterý 18:00 - tráva
čtvrtek 18:00 - Socháňova
pátek 18:00 - tráva

Zimní příprava A mužstva

09.01. 2014 | 18:17 Zimní příprava A mužstva:
ÚT, ČT, PÁ - 18.30 - 20.00 hodin na ZŠ Socháňova.
ors

Tréninky na trávě podzim 2013

16.04. 2013 | 14:50
Vzhledem ke stavu hřiště se dnem 15. 10. 2013 tréninky na trávě nekonají.
ros

Tréninky na ZŠ Socháňova podzim 2013

14.04. 2013 | 12:01
V období od 15. 10. 2013
M "A": ÚT, ČT - 18.30 - 20.00
SD: PO, ST - 18.00 - 19.30, PÁ - 18.30 - 19.30
SŽ: PO, PÁ - 16.30 - 18.00, ST - 17.00 - 18.30
MŽ: PO, ÚT, ČT - 17.00 - 18.30
SPŘ: ÚT, ČT - 17.00 - 18.30, PÁ - 17.00 - 18.00
MPŘ: ÚT, ČT - 17.00 - 18.30, PÁ - 17.00 - 18.00
školička: ÚT - 16.30 - 17.30
ors

Anketa

Podaří se A mužstvu v příští sezóně postoupit zpět do I. B třídy?
ano
95
ne
102
Hlasování ukončeno 31.08. 2013 12:00