Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Čtvrtek, 6. srpna 2020
svátek má Oldřiška.
Hlavní menu
  • ID: 63
  • Návštěvy: 149/1
  • Fans: 32
  • web >
  • Praha 8  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

A-Tým

Návštěvy klubové karty

Celkem:
17839
Týden:
149
Dnes:
30
On-line:
1

Divize - skupina A

ID: 12846  |  Sezona: 2018/19  |  muži  |  Návštěvy: 99/0
 <  01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15  > 
16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30

16.kolo

So 09.03. 10:00 Táborsko B - Klatovy 1:2 (1:1)
So 09.03. 10:15 Aritma Praha - Admira Praha 1:2 (0:1)
So 09.03. 10:15 Přeštice - Hořovice 2:0 (0:0)
So 09.03. 13:30 Čížová - Tachov 3:0 (3:0)
So 09.03. 14:30 Doubravka - ČLU Beroun 0:1 np (0:0)
So 09.03. 14:30 Mar. Lázně - Dobříš 5:1 (2:0)
Ne 10.03. 14:30 Sedlčany - J. Hradec 3:4 (2:1)
Ne 10.03. 14:30 SK Rakovník - Soběslav 1:4 (0:2)

1:2 (0:1)

So 09.03. 2019 10:15 - Aritma - tráva - 80 diváků
Rozhodčí: Průcha - Matyš, Urban

Góly (Asistence)

   56´  R. Turák

Góly (Asistence)

   30´  Š. Zahálka   (J. Kurek)
   60´  M. Horák   (Š. Zahálka)
P Sestava ŽK ČK S ZN
B
B
O
O
O 65 70
O
Z 81
Z
Z 84
Z 48
Z 70
P Sestava ŽK ČK S ZN
B
O
O 44
O
O
O
Z 87
Z 67
Z 60
Z 91
U
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
Z 70
U 70
O 84
B
O
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
Z 60 63
O 67
Z 87
Z 91
Z
Z
B
Trenér:   Tomáš Kubr   Trenér:   František Peřina  
Můj klub  |   Nechci být fanoušek klubu  |   Správce karty klubu: Jiří Kurek

Zápasy

A-Tým: ČFL - skupina A, So 22.08. 00:00
Admira Praha - Slavia Praha
B-Tým: Pražský přebor, So 08.08. 10:15
Motorlet Praha - Admira Praha
Dorost U-19 B: ČD skupina C, So 22.08. 00:00
Vyšehrad - Admira Praha
Ml. dorost B: ČD skupina C , So 22.08. 00:00
Vyšehrad - Admira Praha
Žáci U-15: Divize skupina A, So 22.08. 10:00
Admira Praha - Rokycany
Žáci U-14: Divize skupina A, So 22.08. 11:45
Admira Praha - Rokycany
: II. třída MŽ, skupina F, Ne 06.09. 10:00
Vltavín - Admira Praha
: Krajský přebor MŽ, Ne 06.09. 10:00
Meteor - Admira Praha
: II. třída SŽ, skupina C, Ne 06.09. 10:00
Řeporyje - Admira Praha
Žáci U-13: ČL skupina C, So 22.08. 10:00
FC Liberec-mládež - Admira Praha
Žáci U-12: ČL skupina C, So 22.08. 10:00
FC Liberec-mládež - Admira Praha
#  Tým Z V R P Skóre B
1. 0 0 0 0 0:0 0
2. 0 0 0 0 0:0 0
3. 0 0 0 0 0:0 0
4. 0 0 0 0 0:0 0
5. 0 0 0 0 0:0 0
6. 0 0 0 0 0:0 0
7. 0 0 0 0 0:0 0
8. 0 0 0 0 0:0 0
9. 0 0 0 0 0:0 0
10. 0 0 0 0 0:0 0
11. 0 0 0 0 0:0 0
12. 0 0 0 0 0:0 0
13. 0 0 0 0 0:0 0
14. 0 0 0 0 0:0 0
15. 0 0 0 0 0:0 0
16. 0 0 0 0 0:0 0