Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pátek, 14. srpna 2020
svátek má Alan.
Hlavní menu
  • ID: 63
  • Návštěvy: 283/1
  • Fans: 31
  • web >
  • Praha 8  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

A-Tým

Návštěvy klubové karty

Celkem:
17990
Týden:
283
Dnes:
28
On-line:
1

Pražský přebor

ID: 12734  |  Sezona: 2018/19  |  muži  |  Návštěvy: 144/0
 <  01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15  > 
16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30

16.kolo

So 09.03. 10:15 Viktoria Žižkov B - Podolí 1:0 (1:0)
So 09.03. 10:15 Újezd P4 - Př. Kopanina 3:2 (3:1)
So 09.03. 10:45 ABC Braník - Hostivař 2:1 (1:1)
So 09.03. 13:00 Uhelné sklady - Královice 2:2 (1:1)
So 09.03. 14:30 Vyšehrad B - Tempo 7:0 (5:0)
So 09.03. 14:30 Dukla JM - Union Vršovice 3:1 (1:0)
Ne 10.03. 14:30 Třeboradice - Admira Praha B 0:2 (0:0)
Ne 10.03. 14:30 Motorlet Praha B - ČAFC Praha 4:0 (1:0)

0:2 (0:0)

Ne 10.03. 2019 14:30 - Třeboradice - 20 diváků
Rozhodčí: Vojáček - Zelený, Hrivík

Góly (Asistence)

Góly (Asistence)

   68´  J. Michálek   (penalta)
   80´  J. Michálek
P Sestava ŽK ČK S ZN
B
O 24
O 31
O
O 77
Z 66 67
Z 79
Z
Z 82
Z
U 81
P Sestava ŽK ČK S ZN
B
Z 74
Z
Z 80
Z
Z 52
Z 64
Z 78 85
Z
Z
Z
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
Z 67
Z 79
U 81
Z
B
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
Z 52
Z 64
Z 74
Z 80
U 85
Z
B
Trenér:   Jiří Tesař   Trenér:   Pavel Gregor  
Správce karty klubu: Jiří Kurek

Zápasy

A-Tým: ČFL - skupina A, Ne 23.08. 10:15
Admira Praha - Slavia Praha
B-Tým: Pražský přebor, Ne 16.08. 14:00
Admira Praha - Viktoria Žižkov
Dorost U-19: Česká liga B - U19, Ne 23.08. 10:15
Slavia HK - Admira Praha
Dorost U-17: Ćeská liga B U-17, Ne 23.08. 12:30
Slavia HK - Admira Praha
Dorost U-19 B: ČD skupina C, So 22.08. 10:00
Vyšehrad - Admira Praha
Ml. dorost B: ČD skupina C , So 22.08. 12:15
Vyšehrad - Admira Praha
Žáci U-15: Divize skupina A, So 22.08. 10:00
Admira Praha - Rokycany
Žáci U-14: Divize skupina A, So 22.08. 11:45
Admira Praha - Rokycany
: II. třída MŽ, skupina F, Ne 06.09. 10:00
Vltavín - Admira Praha
: Krajský přebor MŽ, Ne 06.09. 10:00
Meteor - Admira Praha
: II. třída SŽ, skupina C, Ne 06.09. 11:30
Řeporyje - Admira Praha
Žáci U-13: ČL skupina C, So 22.08. 10:00
FC Liberec-mládež - Admira Praha
Žáci U-12: ČL skupina C, So 22.08. 10:00
FC Liberec-mládež - Admira Praha
#  Tým Z V VP PP P Skóre B
1. 0 0 0 0 0 0:0 0
2. 0 0 0 0 0 0:0 0
3. 0 0 0 0 0 0:0 0
4. 0 0 0 0 0 0:0 0
5. 0 0 0 0 0 0:0 0
6. 0 0 0 0 0 0:0 0
7. 0 0 0 0 0 0:0 0
8. 0 0 0 0 0 0:0 0
9. 0 0 0 0 0 0:0 0
10. 0 0 0 0 0 0:0 0
11. 0 0 0 0 0 0:0 0
12. 0 0 0 0 0 0:0 0
13. 0 0 0 0 0 0:0 0
14. 0 0 0 0 0 0:0 0
15. 0 0 0 0 0 0:0 0
16. 0 0 0 0 0 0:0 0