Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 13. července 2020
svátek má Markéta.
Hlavní menu
  • ID: 4141
  • Návštěvy: 9/1
  • Fans: 0

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

A-Tým

Návštěvy klubové karty

Celkem:
2345
Týden:
9
Dnes:
1
On-line:
1

Evropská liga - 1.předkolo

ID: 13965  |  Sezona: 2019/20  |  muži  |  Návštěvy: 14/0
< 01 02  > 

1. předkolo - 1.zápasy

Út 09.07. 17:55 St. Joseph'&#x - Rangers 0:4 (0:0)
Út 09.07. 18:00 Gzira - Hajduk Split 0:2 (0:0)
Út 09.07. 19:30 CSKA Sofia - Titograd 4:0 (1:0)
St 10.07. 17:55 Jeunesse Esch - Tobol 0:0 (0:0)
Čt 11.07. 15:00 Pyunik - FK Shkupi 3:3 (1:2)
Čt 11.07. 16:00 Ordabasy - Torpedo Kutaisi 1:0 (0:0)
Čt 11.07. 16:45 Ventspils - Teuta Durrës 3:0 (1:0)
Čt 11.07. 17:00 Alashkert - Makedonija GP 3:1 (1:0)
Čt 11.07. 17:30 Larnaca - Petrocub 1:0 (1:0)
Čt 11.07. 17:30 Trans Narva - Podgorica 0:2 (0:1)
Čt 11.07. 17:30 Laçi - Beer Sheva 1:1 (1:0)
Čt 11.07. 18:00 Flora - Radnički Niš 2:0 (0:0)
Čt 11.07. 18:00 Säbail - Uni. Craiova 2:3 (1:1)
Čt 11.07. 18:00 KuPS Kuopio - Vitebsk 2:0 (0:0)
Čt 11.07. 18:30 Balzan Youths - Domžale 3:4 (2:1)
Čt 11.07. 18:30 Riteriai - KÍ Klaksvík 1:1 (0:0)
Čt 11.07. 18:30 Ružomberok - Levski Sofia 0:2 (0:1)
Čt 11.07. 19:00 Brann - Shamrock Rovers 2:2 (2:1)
Čt 11.07. 19:00 Maccabi Haifa - NK Mura 2:0 (0:0)
Čt 11.07. 19:00 Debreceni - Kukësi 3:0 (0:0)
Čt 11.07. 19:00 Malmö - Ballymena 7:0 (3:0)
Čt 11.07. 19:00 Crusaders FC - Tórshavn B36 2:0 (1:0)
Čt 11.07. 19:00 Bröndby - Inter Turku 4:1 (1:1)
Čt 11.07. 19:00 Molde - KR Reykjavík 7:1 (4:0)
Čt 11.07. 19:00 PMB Mělník - Zrinjski 0:3 (0:2)
Čt 11.07. 19:00 CSF Nisporeni - Neftçi 0:3 (0:2)
Čt 11.07. 19:00 Žalgiris Kaunas - Apollon Limassol 0:2 (0:1)
Čt 11.07. 19:00 Soligorsk - Hibernians 1:0 (0:0)
Čt 11.07. 19:00 Bijeljina - Trnava 2:0 (1:0)
Čt 11.07. 19:00 Dinamo Tbilisi - Engordany 6:0 (2:0)
Čt 11.07. 19:00 FK Liepāja - Din. Minsk 1:1 (1:0)
Čt 11.07. 19:30 CS Fola - Chikhura 1:2 (1:0)
Čt 11.07. 20:00 Ol. Lublaň - RFS Riga 2:3 (0:0)
Čt 11.07. 20:00 Quay FC - Kilmarnock 1:2 (0:0)
Čt 11.07. 20:30 Zeta Golubovci - MOL Fehérvár 1:5 (1:3)
Čt 11.07. 20:30 Čukarički - Banants FC 3:0 (1:0)
Čt 11.07. 20:30 Dunajská Streda - Cracovia 1:1 (1:1)
Čt 11.07. 20:30 FCSB - FC Milsami 2:0 (1:0)
Čt 11.07. 20:30 College Europa - Legia Varšava 0:0 (0:0)
Čt 11.07. 20:45 Cliftonville - Haugesund 0:1 (0:1)
Čt 11.07. 20:45 Cork City - Otěvěk 0:2 (0:2)
Čt 11.07. 20:45 Aberdeen - Rovaniemi 2:1 (1:0)
Čt 11.07. 20:45 St.Patrick´s - Norrköping 0:2 (0:0)
Čt 11.07. 21:00 Honvéd - Žalgiris Vilnius 3:1 (1:0)
Čt 11.07. 21:00 Siroki Brijeg - Almaty 1:2 (1:1)
Čt 11.07. 22:00 Breidablik - Vaduz 0:0 (0:0)
Čt 11.07. 22:00 Stjarnan FC - Levadia 2:1 (1:0)

6:0 (2:0)

Čt 11.07. 2019 19:00

Góly (Asistence)

Góly (Asistence)

P Sestava ŽK ČK S ZN
P Sestava ŽK ČK S ZN
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
Karta klubu nemá správce [ více ]