Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist
Hlavní menu
  • ID: 95
  • Návštěvy: 177/1
  • Fans: 80
  • web >
  • Praha 10  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Návštěvy klubové karty

Celkem:
38401
Týden:
177
Dnes:
32
On-line:
1

0:0 (0:0)

St 08.07. 2020 18:00 - Eden  - 4700 diváků
Rozhodčí: Berka - Vlček, Hock

FORTUNA:LIGA

ID: 13764  |  Sezona: 2019/20  |  muži  |  Návštěvy: 226/0
 <  01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15  > 
16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30

2.kolo

19.07. 18:30 Slovan Liberec - Viktoria Plzeň 1:2 (0:0)
So 20.07. 17:00 1.FC Slovácko - České Budějovice 0:2 (0:1)
So 20.07. 17:00 Sigma Olomouc - Zlín 1:0 (0:0)
So 20.07. 17:00 Opava - 1.FK Příbram 1:0 (0:0)
So 20.07. 19:30 Sparta Praha - Jablonec 2:0 (0:0)
Ne 21.07. 16:30 Bohemians 1905 - Mladá Boleslav 3:0 (3:0)
Ne 21.07. 19:00 Teplice - Slavia Praha 1:5 (0:3)
Po 22.07. 18:00 Karviná - Baník Ostrava 1:2 (0:1)

1:5 (0:3)

Ne 21.07. 2019 19:00 - Na stínadlech - 13112 diváků
Rozhodčí: Pechanec - Caletka, Ratajová

Góly (Asistence)

   52´  T. Vondrášek

Góly (Asistence)

   12´  J. Zmrhal
   20´  M. Van Buren
   44´  J. Hušbauer
   67´  N. Stanciu
   90´  T. Souček
P Sestava ŽK ČK S ZN
B
O
O 46
O
O
Z
Z 75
Z
Z 46
U 23 46
U
P Sestava ŽK ČK S ZN
B
O
O 18
O 55
O
Z
Z 61
Z
Z
Z 76
U 70
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
O 46 65
U 46
Z 75
O
U
U
B
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
Z 61
U 70
O 76
B
O
Z
O
Trenér:   Stanislav Hejkal   Trenér:   Jindřich Trpišovský  
Karta klubu nemá správce [ více ]

Zápasy

B-Tým: ČFL - skupina A, So 22.08. 00:00
Admira Praha - Slavia Praha
Žáci U-15 D: II. třída SŽ, skupina A, Ne 06.09. 10:00
Újezd P4 - Slavia Praha
Žáci U-15: Česká liga, So 22.08. 10:00
FC Liberec-mládež - Slavia Praha
Žáci U-14: Česká liga, So 22.08. 11:45
FC Liberec-mládež - Slavia Praha
Žáci U-13: ČL skupina B, So 22.08. 10:00
Slavia Praha - Ústí n/L
Žáci U-12: ČL skupina B, So 22.08. 10:00
Slavia Praha - Ústí n/L

Anketa

Kdo bude vítězem Česká ligy žáků U-12 skupina B
SK Slavia Praha
194
FK Baník Most
78
FK Ústí nad Labem
76
FK Viktoria Žižkov
91
SK Kladno
73
FK Dukla Praha
207
FK Admira Praha
80
FA Šluknovského výběžku
81
FK Teplice
58
FK Baník Sokolov
78
1.FC Karlovy Vary
57
FK Meteor Praha VIII
72
SK Rakovník
93
FK Junior Děčín
49
Hlasování ukončeno 12.09. 2012 16:21

© 2012 Dalibor Fridrich publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.