Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 7. dubna 2020
svátek má Heřman, Hermína.
Hlavní menu
  • ID: 173
  • Návštěvy: 99/1
  • Fans: 7
  • Benešov  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

A-Tým

Návštěvy klubové karty

Celkem:
11909
Týden:
99
Dnes:
10
On-line:
1

I.A třída skupina D

ID: 14206  |  Sezona: 2019/20  |  dorost U-19  |  Návštěvy: 31/0
< 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13  > 
14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26

1.kolo

So 24.08. 10:15 Milín - Vlašim B 2:3 (1:1)
Ne 25.08. 10:00 Týnec - Sedlec-Prčice 5:7 (1:5)
Ne 25.08. 10:00 Mníšek - H. Neumětely 8:3 (3:1)
Ne 25.08. 10:15 Jílové - Teplýšovice 4:1 (1:0)
Ne 06.10. 11:00 Votice - Hradištko 0:4 (0:1)

2:3 (1:1)

So 24.08. 2019 10:15

Góly (Asistence)

Góly (Asistence)

P Sestava ŽK ČK S ZN
P Sestava ŽK ČK S ZN
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
Karta klubu nemá správce [ více ]

Zápasy

A-Tým: Fortuna národní liga, So 11.04. 16:30
Vlašim - Dukla Praha
Dorost U-19 B: I.A třída skupina D, So 18.04. 10:15
H. Neumětely - Vlašim
Žáci U-13: ČL skupina D, Ne 12.04. 10:00
Hlinsko - Vlašim
Žáci U-15: Divize skupina C, So 11.04. 10:00
Vlašim - RMSK Cidlina
Dorost U-17: ČD skupina C, Ne 12.04. 16:00
ABC Braník - Vlašim
Dorost U-19: ČD skupina C, Ne 12.04. 13:45
ABC Braník - Vlašim
B-Tým: Krajský přebor, Ne 12.04. 16:30
Lhota - Vlašim
Žáci U-14: Divize skupina C, So 11.04. 11:45
Vlašim - RMSK Cidlina
Žáci U-12: ČL skupina D, Ne 12.04. 10:00
Hlinsko - Vlašim
Žáci U-13 B: okr.přebor,sk. A-jaro, Ne 12.04. 10:30
Teplýšovice - Vlašim
#  Tým Z V R P Skóre B
1. 17 12 2 3 30:11 38
2. 17 10 5 2 34:20 35
3. 17 10 4 3 36:17 34
4. 17 9 4 4 32:17 31
5. 17 10 1 6 36:26 31
6. 17 9 2 6 31:23 29
7. 17 7 5 5 26:20 26
8. 17 6 6 5 32:28 24
9. 17 5 7 5 24:23 22
10. 17 6 3 8 23:35 21
11. 17 6 2 9 25:28 20
12. 17 4 7 6 17:27 19
13. 17 3 6 8 23:42 15
14. 17 4 2 11 15:28 14
15. 17 2 4 11 18:36 10
16. 17 1 4 12 14:35 7