Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 7. dubna 2020
svátek má Heřman, Hermína.
Hlavní menu
  • ID: 569
  • Návštěvy: 91/1
  • Fans: 0
  • web >
  • Nymburk  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

A-Tým

Návštěvy klubové karty

Celkem:
11839
Týden:
91
Dnes:
7
On-line:
1

Krajský přebor SŽ - skupina B

ID: 14352  |  Sezona: 2019/20  |  žáci U-15  |  Návštěvy: 39/0
< 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15  > 
16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30

1.kolo

St 28.08. 17:00 Český Brod - Kutná Hora 6:2 (4:1)
St 28.08. 17:00 Pečky - Čelákovice 0:2 (0:1)
St 28.08. 17:00 Benátky - Kunice 8:2 (5:0)
St 28.08. 17:00 Zeleneč - Pšovka Mělník 3:3 (0:3)
St 28.08. 17:00 Ostrá - Nymburk 0:7 (0:4)
St 28.08. 17:00 Brandýs-Boleslav - Jesenice 5:1 (2:0)
St 28.08. 17:00 FC Mělník - Boh. Poděbrady 3:7 (1:2)
Čt 30.04. 17:00 Kosmonosy - Beijing Sport

0:7 (0:4)

St 28.08. 2019 17:00

Góly (Asistence)

Góly (Asistence)

P Sestava ŽK ČK S ZN
P Sestava ŽK ČK S ZN
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
Karta klubu nemá správce [ více ]

Zápasy

A-Tým: Divize - skupina C, So 11.04. 16:30
Ostrá - Velké Hamry
B-Tým: I.B třída skupina C, Ne 12.04. 10:15
Ostrá - Městec Králové
Dorost U-19: ČD skupina C, Ne 12.04. 10:00
Trutnov - Ostrá
Žáci U-15: Krajský přebor, sk. B, Pá 10.04. 09:30
Boh. Poděbrady - Ostrá
Žáci U-13: Krajský přebor, sk. B, Pá 10.04. 11:10
Boh. Poděbrady - Ostrá
Dorost U-17: ČD skupina C, Ne 12.04. 12:15
Trutnov - Ostrá
#  Tým Z V VP PP P Skóre B
1. 17 13 0 1 3 42:26 40
2. 17 10 2 3 2 39:15 37
3. 17 10 3 0 4 29:17 36
4. 17 9 3 0 5 34:18 33
5. 18 8 1 3 6 26:24 29
6. 17 9 0 1 7 32:34 28
7. 16 6 2 3 5 29:22 25
8. 16 8 0 0 8 24:35 24
9. 17 6 2 1 8 33:29 23
10. 16 7 0 2 7 25:21 23
11. 17 6 2 1 8 27:29 23
12. 16 5 3 2 6 26:31 23
13. 17 5 0 3 9 26:32 18
14. 16 5 0 1 10 22:30 16
15. 16 3 1 0 12 19:41 11
16. 16 2 2 0 12 12:41 10