Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Čtvrtek, 17. září 2020
svátek má Naděžda.
Hlavní menu
  • ID: 63
  • Návštěvy: 424/1
  • Fans: 33
  • web >
  • Praha 8  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

A-Tým

Návštěvy klubové karty

Celkem:
18895
Týden:
424
Dnes:
34
On-line:
1

Česká liga dorostu U-19 skupina B

ID: 13837  |  Sezona: 2019/20  |  dorost U-19  |  Návštěvy: 101/0
< 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16  > 

1.kolo

Ne 11.08. 10:15 FŠ Litvínov - Meteor B 2:3 (1:2)
Ne 11.08. 10:15 Chrudim - Dukla Praha 0:8 (0:2)
Ne 11.08. 10:30 Teplice - Neratovice 13:1 (7:1)
Ne 11.08. 11:00 Mladá Boleslav B - Ústí n/L 1:2 (0:1)
Ne 11.08. 12:00 Tempo - Jablonec 5:1 (0:0)
Ne 11.08. 12:15 Sparta Praha B - Pardubice B 4:0 (2:0)
Ne 11.08. 12:15 Olympia HK - Admira Praha 0:6 (0:4)
Ne 11.08. 12:15 Slovan Liberec - Hradec Králové 6:0 (1:0)

0:6 (0:4)

Ne 11.08. 2019 12:15

Góly (Asistence)

Góly (Asistence)

   20´  D. Vilímek
   21´  O. Drescher
   32´  Š. Skalický
   41´  M. Jung
   46´  O. Drescher
   84´  T. Doležal
P Sestava ŽK ČK S ZN
P Sestava ŽK ČK S ZN
B
O
O
O 39 46
Z 66
Z 74
Z 50
Z
Z
U 57
U 64
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
U 46
Z 50
U 57
Z 64
U 74
O
B
Můj klub  |   Nechci být fanoušek klubu  |   Správce karty klubu: Jiří Kurek

Zápasy

A-Tým: ČFL - skupina A, So 19.09. 16:00
Domažlice - Admira Praha
B-Tým: Pražský přebor, St 23.09. 16:30
Admira Praha - Kolovraty
Dorost U-19: Česká liga B - U19, Ne 20.09. 14:00
Meteor - Admira Praha
Dorost U-17: Ćeská liga B U-17, Ne 20.09. 16:15
Meteor - Admira Praha
Dorost U-19 B: ČD skupina C, So 26.09. 10:00
Třebeš - Admira Praha
Ml. dorost B: ČD skupina C , So 19.09. 12:15
Náchod - Admira Praha
Žáci U-15: Divize skupina A, So 26.09. 10:00
Admira Praha - SK Kladno
Žáci U-14: Divize skupina A, So 26.09. 00:00
Admira Praha - SK Kladno
: II. třída MŽ, skupina F, So 26.09. 11:00
Admira Praha - Ambassadors
: Krajský přebor MŽ, Ne 20.09. 10:45
ABC Braník - Admira Praha
: II. třída SŽ, skupina C, Ne 20.09. 16:30
Stodůlky - Admira Praha
Žáci U-13: ČL skupina C, Ne 20.09. 14:30
ABC Braník - Admira Praha
Žáci U-12: ČL skupina C, Ne 20.09. 14:30
ABC Braník - Admira Praha
#  Tým Z V VP PP P Skóre B
1. 5 3 0 2 0 10:4 11
2. 5 3 0 0 1 11:5 10
3. 5 3 0 0 1 8:5 10
4. 4 3 0 0 1 8:4 9
5. 4 2 1 1 0 7:5 9
6. 5 2 1 0 1 9:8 9
7. 2 2 0 0 0 14:0 6
8. 3 1 1 0 1 3:3 5
9. 4 1 1 0 2 4:7 5
10. 4 1 0 0 3 7:7 3
11. 2 1 0 0 1 6:6 3
12. 3 1 0 0 2 2:6 3
13. 5 1 0 0 4 7:13 3
14. 4 0 0 1 2 5:8 2
15. 2 0 0 0 2 0:5 0
16. 3 0 0 0 3 0:15 0